SVR, Xerial 5 Creme Visage (krem do twarzy)

SVR, Xerial 5 Creme Visage (krem do twarzy)

Krem do suchej i łuszczącej się skóry z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Krem radzi sobie także z odwodnieniem skóry wywołanym czynnikami klimatycznymi oraz leczeniem dermatologicznym. Bez środków zapachowych, bez konserwantów.

SUPER

+świetnie nawilza,
+brak konserwantow,
+dziala juz po krotkim czasie uzywania,
+dobry dla osob zmagajacych sie z problemami tradzikowymi ( jakw moim przypadku) tj: nadmierne wydzielanie sebum (reguluje nawilzenie), przesuszona skora w wyniku zabiegow i stosowania roznych masci przeciwtradzikowych,

MINUS (jedyny, ktory zauwazylam):
-nie jest wydajny!! (nie wiem czemu niektore recenzantki stwierdzily wydajnosc tego kremu..), stosuje krem 2 razy dziennie, tj. rano i na noc, po dwoch tygodniach zostala zaledwie polowa..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

najlepszy krem do twarzy.

To najlepszy krem do twarzy jaki dotąd używałam, idealny do cery suchej i wrażliwej na różne czynniki.

+ świetnie nawilża i szybko poprawia ogólny kiepski stan cery suchej
+ nie zapycha
+ nie ma zapachu

- trochę długo się wchłania, z makijażem trzeba chwilę poczekać
- mam wrażenie, że jest niewydajny. Używam go dwa razy dziennie, podobnie jak inne kremy, a ten zużył się w przeciągu miesiąca i tygodnia ? Zwykle krem o takiej pojemności starczał nawet na 3-4 miesiące.

Polecam!

Używam tego produktu od: października
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dla dziecka z AZS są ok.

Krem ten zaleciła alergolog mojej córeczki, która ma stwierdzoną łagodną postać AZS.
Ogólnie polecam. Krem jest gęsty, a mimo to szybko się wchłania, choć jest niestety dość tępy w nakładaniu. Bardzo dobrze nawilża, zupełnie nie podrażnia. Nie ma zapachu.
Stosowany na całe ciało dość szybko się skończył - chyba w ciągu około dwóch tygodni.
Nie będę stosować do codziennej pielęgnacji, ale wrócę do niego w razie większego przesuszenia skóry mojej córeczki.

Używam tego produktu od: około dwa tygodnie

doskonały!

Uratował moją przesuszoną skórę po reakcji alergicznej na jeden z podkładów. Miałam małe czerwone grudki na policzkach i całą strasznie strasznie suchą twarz,aż niemiło się ja dotykało. Zdecydowałam się na ten krem i co? 3 dni i skóra wróciła do normy! Świetny nawilżacz. Mam cerę suchą/mieszaną (w zasadzie sama nie wiem,w zimie suchą,wiosna-lato-jesień mieszaną) i kiedy kremu nałożę niewiele i dobrze rozsmaruję to dobrze się wchłania i nic się nie świeci (tak tak,dziękuję Wam dziewczyny z poniższych recenzji za podpowiedź!:)), ale kiedy nałoży się dużo to błysk pierwsza klasa:)

Bardzo polecam, niezbędnik dla mnie.

Idealny nawilżacz!

Po zastosowaniu kremów na trądzik moja skóra stała się w pewnych miejscach przesuszona - pojawiły się skórki które wyglądały nieestetycznie. Szukałam czegoś co odpowiednio ją nawilży. Xerial 5 spełnił swoje zadanie w 100%.

Plusy:
+ bardzo dobrze nawilża
+ stosuje go na noc i rano gdy wstaję mam wrażenie, że moja cera jest promienna, zregenerowana
+nie jest komedogenny
+ brak zapachu

Minusy:
- stosunkowo długo się wchłania więc nie polecam rano gdy nie ma się czasu ;)
- cena!

Polecam jak najbardziej!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

wybawca skóry przesuszonej!!!

Krem stanowi dla mnie wybawienie. Próbowałam na swojej przesuszonej skorze miliona kremow z apteki oraz z wyzszej polki. Ten jest najlepszy!!!

Nie wyobrazam sobie bez niego dnia!!!

Dla mnie nadaje się zarówno pod makijaż, jak i na noc, lubie go wzmacniac jeszcze czyms nawilzacym na pierwsza wartswe.

Ogolnie cudo , ktore polecam bez dwoch zdan!!! Do cery suchej, atopowej, odwodnionej - rewelacja!!!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

mój nawilżacz kwc

to kosmetyk który ma już stałe miejsce w mojej pielęgnacji, doskonale nawilża, stosuję na noc i rano cera jest nawilżona, leciutko napięta. Mocznik uwielbiam..

plusy:
- idealnie nawilżenie
- nie zapycha
- konsystencja i zapch
- wydajny

minusy
brak

Ilość zużytych opakowań: około 5-6 opakowań

SUPER!

krem jest super! skore mam sucha, przy usmiechaniu mam wrazenie, ze zaraz mi peknie a po umyciu twarzy zawsze strasznie mnie sciagalo.
od kiedy smaruje sie XERIALEM 5 jest tak jak byc powinno: nic sie nie sciaga, nic sie nie luszczy.

dla porownania i nie ukrywajmy zuzycia mniejszej liczby pieniedzy wybrowowalam OXEDERMIL ktory jest o polowe tanszy, ale po tym kremie mnie wysypalo, mialam paskudne grudki na twarzy... na szczesci juz jest w miare OK.

juz nigdy nie zdradze mojego XERIALA :)

przeciętny.

częściowo zmniejsza wysuszenie skóry, ja jednak powiedziałabym, że jest bardziej natłuszczający niż nawilżający, co niezbyt mi odpowiada, ponieważ długo się wchłania, a twarz mocno się po nim błyszczy. ja mogę stosować go tylko na noc.
być może zimą lepiej się spisze.

generalnie, jestem raczej zawiedziona. za tę, dość wysoką cenę, spodziewałabym się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Średni

Krem sprawia, że skóra jest delikatna i gładka w dotyku. Nie podrażnia cery naczyniowej. Jest również wydajny. Jednak moja skóra się po nim mocno błyszczy a jednocześnie jest nieprzyjemne "ściągnięta".
Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie powala

Lekki, przyzwoicie nawilzajacy i dobrze wchlaniajacy sie kremik. Same zalety, gdyby nie jedna, ale za to wielka wada, ktora go dyskwalifikuje. Walcze z zaskornikami od jakiegos czasu, stosujac rozne preparaty z kwasami. Z bardzo dobrym efektem :) Niestety ten krem skutecznie mi je odbudowal i uwydatnil. Podejrzewam, ze to sprawka za duzej ilosci mocznika, ale pewnosci nie mam. Odstawilam go, bo nie warto ryzykowac powrotu czarnych kropek :/ Krem z przyjemnoiscia zuzyje na inne partie ciala, do twarzy bardziej odpowiada mi Xerialine - nawilza lepiej, bez takich niespodzianek.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace

Efekt błyszczącej twarzy

Mam cerę wysuszoną kuracją izotekiem. Kuracja trwa już 10 miesięcy, a ja ciągle nie znalazłam kremu, który przyniósłby ulgę mojej przesuszonej skórze twarzy. Krem xerial 5 nie nawilżył mojej skóry, po nałożeniu go ciągle miałam uczucie ściągnięcia, moim zdaniem ten krem jedynie natłuszcza i pozostawia przy tym przez bardzo długi czas po nałożeniu tłusty, świecący się filtr, jakbym się nasmarowała smalcem, nie dla mnie.