Vichy, Dercos Aminexil Clinical 5 (Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla mężczyzn)

Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla mężczyzn. Włosy staja się silniejsze i mocniejsze juz po pierwszej kuracji. Działa w 5 obszarach które moga być przyczyna wypadania włosów. Nadaje sie do skóry wrażliwej, nie zawiera parabenów i jest hipoalergiczny.

pielęgnacja włosów i skóry głowy
przeciw wypadaniu włosów
płyn
hipoalergiczna

Świetna kuracja dla mężczyzn zmniejszająca wypadanie włosów ca wypadanie włosów

Mąż stosuje kurację już drugi miesiąc. Jest bardzo zadowolony z efektów. Zauważa mniejsze wypadanie włosów i ogólne wzmocnienie włosów. Są gładsze, gęstsze i błyszczące. Ampulki są wypełnione odżywką. Są małe i poręczne. Mąż używa jedna ampułek na dwa razy. Dzięki specjalnej końcówce produkt łatwo się aplikuje. Ta kuracja sprawdza się znakomicie i z pewnością mąż sięgnie po nią ponownie.

warto spróbować

Zaczynajac od szponu jest on całkiem dobry - odswieza skore glowy i wlosy, unosi je od nasady, efekt po jegouzyciu jest naprawde ok. Zauwazyliśmy mniejsze wypade wlosow i o to chodziło.
Odzywka fajnie nawilza skore glowy, pomogla z powaracajaym łupieżem, ogólnie wlosy sa po niej łatwe do rozczesania i lśniace.
Ampułki to najlepszy produkt z całęgo trio - zauważyliśmy wzrost baby hair, mniejsze wypadanie wlosow.Do ampułek napewno powrocimy :)

koniecznie wypróbuj

Produkt ma wspaniałą konsystencje, przyjemny zapach. Opakowanie jest odpowiedniej wielkości. Produkt dobrze się aplikuje i stosuje. Jestem zadowolony z efektów jakie osiągnąłem po ich zastosowaniu.

Warto sprobowac

Troche z wydajnoscia mialem problem. Ciezko bylo sprawic ze cala glowa byla rownomiernie pokryta produktem. Zdecydowanie mniej wypadaja wlosy, nie wiem o ile procent, ale biorac pod uwage ze widzialem ich duzo na podlodze, a teraz jakby mniej to jest roznica. Nie zauwazylem zadnych "baby hair", ale na nie pewnie potrzeba wiecej czasu. Dla mnie wystarczy jak te co mam przestana wypadac :).

Odziwo skutkuje

Moje sceptyczne nastawienie do tego typu produktów spowodowało ogromnie zdziwienie kiedy pod koniec opakowania zauważyłem poprawę kondycji włosów. Jest ich więcej, albo są grubsze, w sumie efekt jest ten sam bo wygląda na zwiększona objętość. Szybko się rozprowadza, dzięki wygodnemu aplikatorowi. Podrażnienie nie wystąpiło. Myślę że zadziała u każdego tylko w różnym czasie. Polecam dla osób które zauważyły pierwsze oznaki wypadania

Świetna kuracja wzmacniająca włosy

Kuracja Vichy jest to pierwsza kuracja tego typu jaką stosowałem na moje włosy. Efekt jest naprawdę dobry, myślę że przy długotrwałym stosowaniu włosy będą w jeszcze lepszej kondycji. Na ten moment włosy stały się gęściejsze, bardziej lśniące i mają zdrowszy wygląd. Jestem bardzo zadowolony z efektów.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt fajny aczkolwiek włosy jak wypadały tak wypadaja

Ampułek używał mąż.Jego męskie spojrzenie na produkt jest następujące.Za dużo zachodu z używaniem,trzeba odkręcić,założyć aplikator i wcierać w odpowiedni sposób, wolałby wylać na głowę i po problemie.Dla mnie ampułki wyglądały fajnie,bardzo nowocześnie,opakowanie jest w typowo w męskiej kolorystyce.Jedna ampułka na jedno użycie,jest ich 21,jedna końcówka aplikatora,która po każdym użyciu trzeba umyc.Troche ciężko się wyciska.Po nałożeniu na głowę trzeba zwilżyć włosy i masować ,co dla faceta może być za bardzo czasochłonne.Zapach ok.Dzialanie włosy są mocniejsze,nie podrażnia skóry głowy ale raczej dalej wypadają,mąż nawet stwierdził że po ich zastosowaniu zaczęło mu wypadać jeszcze więcej włosów.Moze i kogoś innego zadziała inaczej

Zdecydowanie hit!

Kuracja przeciw wypadaniu włosów Dercos Aminexil Clinical 5 od Vichy działa kompleksowo. Odbudowała moje włosy, stały się wyraźnie mocniejsze, zdrowsze i mniejw łamliwe. Włosy stały się grubsze, przestały wypadać i sat bardziej odporne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Recepta na nowe baby hair

Miałam wobec tego produktu duże oczekiwania i zostały one spełnione w pewnym stopniu. Ampułki Dercos Aminexil Clinical 5 są częścią kuracji Vichy Dercos przeciw wypadaniu włosów – produkt stosowałam z szamponem oraz odzywką z tej samej serii. Produkt podzielony jest na kilka dawek, więc każdą możemy otworzyć „na świeżo” zaraz przez zastosowaniem. Polecam za każdym razem zużyć całą ampułkę, ponieważ między myciem włosów nigdy nie wiadomo jaki kuch czy inne rzeczy wpadną do środka. Produkt nie ma mocnego zapachu – jestem posiadaczka wrażliwej skóry głowy i trochę się bałam że skóra będzie szczypać po aplikacji produktu, ale nic się takiego nie stało. Jedyny problem jaki mam z ampułkami to sposób ich otwierania (zawsze trochę wyleje przy odrywaniu główki) oraz taki że łatwo ampułkę przewrócić kiedy kłade ją w wannie i aplikuje produkt na głowę. Jeżeli chodzi o samo działanie: po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam przyrost baby hair w moich zakolach, nie zauważyłam jednak ZNACZĄCEJ poprawy w wypadniu włosów. Jeżeli więc założymy że celem produktu jest wzrost nowych silniejszych włosów które w dłuższej perspektywie nie będą łatwo wypadać, to wtedy moge potwierdzić że produkt działa.

Super produkt!

Pierwszy raz używałem tak kompleksowej pielęgnacji do włosów.
Ampułki plus szampon i odżywka. Na moich krótkich włosach dość szybko zauważyłem różnicę. Włosy są mocniejsze i wydaje mi się, że jest ich więcej, mniej wypadają.
Myślę, że wrócę do tego produktu wiosną!

Czekam na efekty.

Kosmetki przeciw wypadaniu Dercos od Vichy testuję w ramach testu KWC. Nigdy wcześniej nie stosowałem tego typu produktów, więc nie mam porównania. Zestaw zawiera ampułki do których jest nakładka za pomocą której wcieram produkt (płyn) na skórę głowy. Nie przetłuszcza to włosów i skóry głowy.
Moje włosy faktycznie są mocniejsze i w lepszej kondycji, bardziej puszyste i odbite od nasady. Zauważam małą różnicę w ich wzroście, które jest minimalnie większy co potwierdzają częstsze wizyty u fryzjera, ale chyba potrzeba dłuższego stosowania, żeby wypowiedzieć się konkretniej w tym temacie :)

Widać efekty

Zestaw kosmetyków przeciw wypadaniu włosów z linii Dercos od Vichy otrzymałem do testów jako jeden z ambasadorów Wizaż. Musze powiedzieć, że linia sprawdziła się doskonale.
Z racji tego, że mam krótkie i nieprzetłuszczające się włosy używałem zestawu mniej więcej co 3 dni.
Włosy są mocne, grubsze, zdrowe i nie wypadają. Fakt pierwsze rezultaty zauważyłem po ok 2 tyg ale też nie myłem włosów tak często.
Ampułki są dość łatwe w użyciu