Rexona Men, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla mężczyzn w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

dezodoranty i antyperspiranty
zapachowa
w sprayu
ochronne

Rexona-uzywa kobieta

Jestem kobieta i nadmiernie sie poce, bardzo mi to przeszkadza, nawet w zimie na koszulce czy bluzie widac mokre plamy potu, nawet najmniejsza zmiana temperatury na za ciepla lub za zimna sprawa ze moje cialo szaleje, pachy cale mokre. Testowalam mase antyperyspirantow, czy to w spreju, w kulce, sztyfcie, zero efektow. Tym razem zdecydowalam sie na rexone po zachecajacej reklamie ze daje sobie rade i z upalem i stresem, a te dwa czynniki najbardziej sie u mnie to tego przyczynialy, mimo zapewnienia takiej ochrony wzielam ten meski, bo jest owiele mocniejszy niz damski. No i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru, pierwszy antyperyspirant ktory DZIALA, jestem zachwycona, moze w koncu uda mi sie pozbyc problemu mokrych pach, bo przez to nie mige nosic obcislych koszulek, a bardzo je lubie, tym razem test robie wlasnie w takiej, obcislej koszulce i test zdany!! Wiec drogie Panie, jesli rowniez macie taki problem, i do tego macie wrazliwa skore to meski antyperyspirant rexona nada sie idealnie????

Lubię do niego wracać. Świetna jakość i dobra cena

Jestem z lepszych jakie stosowałem.
Opakowanie z wygodnym aerozolem, nie zapycha się i nie zacina. Lubię tego typu produkty ponieważ, nie muszę czekać aż wyschnie.
Typowo męski zapach, długotrwały.
Produkt niweluje przykry zapach, chroni przed potem podczas większego wysiłku jak i w stresujących sytuacjach dzięki czemu czuję się komfortowo przez wiele godzin. Bezpieczny dla skóry, nie plami ubrań. To już moje kolejne opakowanie, na pewno nie ostatnie.

Skuteczny i tani

Chodzę na siłownię, dlatego takie produkty jak ten są dla mnie niezbędne.
Po jego zastosowaniu mogę stwierdzić, że jest najlepszym zakupem jaki ostatnio dokonałem.
Nie zostawia białych plam, co przy czarnych ubraniach zdarza się bardzo często.
Fajnie pachnie i jest dostępny w spoko cenie. Jak najbardziej do niego wrócę.

Super antyperspirant

Bardzo dobry produkt. Jest bardzo wydajny, cena jest dobra w stosunku do ilości. Pachnie świetnie, zapach utrzymuje się na wiele godzin, nie zostawia plam. Samo opakowanie jest spoko, polecam dla osób które często się pocą!

Najlepszy ze wszystkich dezodorantów Rexona

Ale ten dezodorant pięknie pachnie! Męski zapach, ale zarazem owocowo- słodki. Bardzo przyjemny dla nosa. Super odświeża.
Daje ochronę na 24 h. Wchłania pot, zapobiega przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu u mężczyzn. Duży plus, że nie zostawia białych śladów na skórze, ani plam na ubraniach. Aplikacja jest mega wygodna. Dezodorant rozpyla przyjemną mgiełkę. Nakrętka posiada specjalną blokadę.
Mój mężczyzna używa tego antyperspirantu z zadowoleniem.
Używa obficie , ale jeszcze się nie zdrzyło żeby go podrażnił.
Jego ulubiony antyperspirant tej marki.
Właśnie zrobiłam zapasy ;) Czasem idzie go dorwać w atrakcyjnej cenie w jakiejś promocji i ja właśnie z tego skorzystałam.
Bardzo polecam.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ciekawy produkt

Dobry produkt , który dobrze się wchłania w pachy , nie brudzi ubrań . Nie zostawia białych plam . Jest wydajny , ładnie pachnie . Cenowo też jest fajny. Plus że nie uczula i nie podrażnia . Ma ładny męski zapach ;-)

Genialne

Moja druga połówka używa tylko antyperspirantow firmy Rexona Men w różnych wersjach zapachowych. Jest skuteczny i długotrwale pachnie nawet bez użycia wody perfumowanej.
Polecam wszystkim mężczyznom tym młodym jak i starszym.

Genialny

Świetny antyperspirant pod każdym względem. Jest to idealna ochrona przed potem na upalne dni i w ciągu sterującego dnia w pracy. Bardzo dobrze chroni przed potem przez długi czas, pachnie niesamowicie zmysłowo, męsko i intensywnie ale zarazem świeżo. Zapach ulatnia się stopniowo,a mniej więcej do trzech godzin jest dość mocno wyczuwalny. Nie pozostawia białych śladów na czarnych i kolorowych ubraniach, dzięki czemu można popsikać nim koszulkę w razie potrzeby. Buteleczka utrzymana w minimalistycznej gamie kolorystycznej, elegancki czarny kolor w połączeniu ze srebrnym i białym, prezentuje się stylowo w swej prostocie na tle pozostałych antyperspirantów. Jest to moim zdaniem najlepszy wybór dla osob zmagających się z uciążliwą nadpotliwością. Polecam!

super

Antyperspirant jest megs wydajny, cenowo jest tani, można go kupic na promocji, nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach,szybko się wchłania,antyperspirant godny polecenia.

Wykończyłem Rexonę daj mi L'Oréala :D

Oj przyznaję odkąd moi faceci zaczęli używać dezodorantów marki L'Oréal na inne zaczynają kręcić nosem,jakiś czas temu zarządziłam w domu projekt "denko" pokończyć wszystkie antyperspiranty jakie macie pozaczynane i tak nastał dzień gdy usłyszałam-"wykończyłem Rexonę daj mi L'Oréala" :)).

Dezodorant był używany przez syna jednak i ja po niego sięgałam podczas sobotnich czy piątkowych porządków czyli latanie ze ścierką i odkurzaczem a pachy zroszone męskim antyperspirantem :D.

Opakowanie o pojemności 250 ml, design męski czerń ze srebrem,logo marki oraz zamknięcie typu przekręcamy i jest zamknięty nie musimy się martwić że otworzy się nam w torbie podróżnej czy na siłowni,mi nie sprawiało trudności,młodszemu pokoleniu także nie.

Dezodorant ma przyjemny ale ostry intensywny męski zapach jakby był dodany imbir przynajmniej ja mam takie skojarzenia,przy aplikacji nie rozpyla wielkiej białej chmury ani nie sypie mąką,nie zostawia żadnych śladów na ubraniach zarówno czarnych jak i kolorowych, podczas używania faktycznie działa i to co najważniejsze niweluje zapach potu,podsumowując wart zakupu jestem ciekawa wszystkich wariantów zapachowych.

Uniwersalny na co dzień.

Moj mąż uzywa tego antyperspirantu z powodzeniem na co dzień, na zmianę z innymi wersjami Rexona.

Uwagi:
• zapewnia niewidoczna ochronę - nie zostawia białych śladów i żółtych plam
• zapewnia odczucie świeżości, ochrone przed nieprzyjemnym zapachem, chociaz stwierdzenie ze na 48h jest dla mnie przesadzone i wręcz chwytem marketingowym
• ma przyjemny, świeży zapach
• charakterystyczny mechanizm otwierania moze byc dla niektórych mezczyzn problematyczny i tylko dlatego odejmuje 1 gwiazdke
• czesto dostępny w drogeriach i marketach na promkach

Mąż lubi ciemne koszulki a ten dyzodorant pozwala mu się nimi cieszyć dłużej, nie zostawia białych śladów. Zapach jest przyjemny niestety mała łazienka sprawia że przy rozpylaniu jest zbyt duszący. Łatwo dostępny praktycznie w każdym sklepie można go kupić.