Ziaja, Yego, Żel pod prysznic i szampon do włosów `Czerwony cedr`

Ziaja, Yego, Żel pod prysznic i szampon do włosów `Czerwony cedr`

Odświeżający i oczyszczający żel pod prysznic z szamponem o żelowej konsystencji i formule przyjaznej środowisku. Orzeźwia i oczyszcza ciało i włosy. Nie wysusza skóry. Odpowiednio się pieni i łatwo spłukuje. Pozostawia mocny, męski zapach. 92% składników pochodzenia naturalnego.

Składniki aktywne:
- witamina B3
- prowitamina B5

nawilżające, oczyszczające, odświeżające
zapachowa
żel
żele pod prysznic, szampony

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

To produkt polskiej marki, w dobrej cenie, z pewnością wart uwagi.

Żel pod prysznic Ziaja z serii Yego otrzymałam w paczce dla Ambasadorki KWC i od razu powędrował on do mojego brata. Sporej wielkości butelka z zamknięciem na klik i grafiką w postaci napisów ucieszyła obdarowanego. Opakowanie jest wykonane z przezroczystego plastiku, więc na bieżąco widać zużycie produktu i zawczasu można zaopatrzyć się w brakujący kosmetyk. Zamknięcie na klik jest praktyczne, pozwala na szybkie użycie produktu. Żel nie posiada koloru, zapach tego produktu to orzeźwiający miks, który idealnie pobudza i dodaje energii, wyczuwalne są nuty drzewne a w szczególności cedr. Żel ma dosyć gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z dłoni, po nałożeniu na skórę dobrze się pieni. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i nie powoduje wysuszania podczas długotrwałego stosowania. Świetnie zastępuje szampon odświeżając skórę głowy, oczyszczając ją dokładnie, odbija włosy od nasady. Uważam, że w tym aspekcie producent spełnił swoje obietnice. Wydajność jest bardzo dobra, wystarczył na ok. 3 tygodnie stosowania – butelka ma aż 500 ml. To produkt polskiej marki, w dobrej cenie, z pewnością wart uwagi.

PLUSY:
+orzeźwiający zapach
+ żelowa, gęsta konsystencja
+ nie wysusza
+ wielofunkcyjny
+ świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy
+ całkiem niezła wydajność
+ cena w promocji
+ praktyczna butelka

Żel pod prysznic i szampon do włosów Czerwony cedr, Yego, Ziaja

Żel i szampon czerwony cedr kupiłam na jednej aukcji internetowych.
Opakowanie to butelka o pojemności 400 ml. zapłaciłam jedynie około 10 zł
Żel ma ładny śwież orzeźwiający zapach, ma żelową konsystencję, słabo się pieni, jego wydajność jest przeciętna.
Żel dobrze myje i oczyszcza, nie przesusza, nie podrażnia, jest to kosmetyk który łączy w sobie żel pod prysznic i szampon do włosów jest wygodną opcją na weekendowe wypady lub szybki prysznic po treningu.
Dodatkowy plus za skład 92% składników pochodzenia naturalnego.
Podsumowując przyzwoity średniak w atrakcyjnej cenie, fajnie gdyby był dostępny w małych opakowaniach bardziej poręcznych na wyjazd lub choćby powiedzmy 150-200 ml, z kolei przy opakowaniu 400 ml pompka zapewniła by lepsze , wygodne dozowanie kosmetyku. Polecam !

Dobry żel

Żel pod prysznic w poręcznym opakowaniu choć zdecydowanie wolę te wąskie podłużne niż okrągłe. Żel charakteryzuje się bardzo męskim przyjemnym zapachem, który nie jest irytujący. Żel dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia skóry, nie wysusza. Jest wydajny i cena atrakcyjna.

przyjemny produkt

Proste, uniwersalne i wygodne opakowanie.
Idealna delikatna konsystencja.
Żel pod prysznic i szampon odświeża i oczyszcza , zawiera witaminy nie wysusza, dobrze się pieni.
Ma przyjemny zapach składniki naturalnego pochodzenia

Znakomity

Szampon świetny włosy po nim miękkie, lśniące, super się rozczesują. Opakowanie dobrze dozujące ,bardzo ładny ciekawy projekt graficzny. Żel pod prysznic świetny ładnie pachnie, dobre dozowanie produkt dobrze myjący.

Jeden kosmetyk a wiele możliwości

Żel pod prysznic i szampon do włosów z serii Yego od marki Ziaja to kosmetyk zamknięty w półprzezroczystą, plastikową butelkę o pojemności 400 ml. Produkt posiada przezroczystą żelową konsystencję, która dobrze się pieni. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny i orzeźwiający, męski. Zdecydowanie trafia w gust zapachowy. Kosmetyk od marki Ziaja z serii Yego skutecznie oczyszcza skórę, nie wysusza jej, doskonale sprawdza się w lecie - orzeźwia w upalny dzień dając skórze chwilę wytchnienia. Skóra bardzo się z nim polubiła, przyjemne wielofunkcyjne rozwiązania, zarówno do mycia ciała jak i włosów. Jeden kosmetyk a tyle możliwości.

Bardzo przyjemny

Ten produkt stosował akurat mój mąż i mogę powiedzieć, że był naprawdę z niego zadowolony. Żel pod prysznic dobrze się pienił i miał ładny, męski zapach. Skóra i włosy po nim pachniały tak, że nawet ja to czułam, jak mój mąż wychodził z kąpieli. Wielki plus za to, że to żel i szampon w 1, co zawsze dla mężczyzn jest dużym ułatwieniem ;)

Nie podoba mi się.

Dzięki mojej dziewczynie udało mi się sprawdzić, jak ten kosmetyk działa w praktyce. Niestety fanem tego produktu nie zostanę. Żel się nie pieni, jest mało wydajny. Na plus przyjemny, męski zapach. Jako szampon nie testowałem, bowiem uważam, że nie istnieją produkty wszystko w jednym.

Polecam żel pod prysznic i szampon do włosów Czerwony cedr Ziaja Yego

Żel i szampon Czerwony cedr od Ziaja spodobał się mężowi aż do tego stopnia, że zamówił już następne opakowanie. Ładnie pachnie, dobrze pieni się, nie podrażnia. Wydajność jest mniejsza niż przy "drogeryjnym" żelu pod prysznic. Ma ładny zapach, nie duszący. Polecamy.

Bardzo męski zapach

Uniwersalny i bardzo przyjazny produkt dla mężczyzn! Dosyć gęsty żel o przyjemnym męskim zapachu, który długo utrzymuje się na skórze. Przyjemny w używaniu i wielowymiarowy, polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Słabo się pieni ale spełnia zadanie

Żel pod prysznic ma fajną i odpowiednią konsystencja, skóra po prysznicu jest miła w dotyku, wyraźnie nawilżona, to dla mnie istotne ponieważ mam niejednokrotnie problem z przesuszona skórą. produktach spełnił moje oczekiwania, nie pienił się przesadnie, zapach nie był przesadnie intensywny i dostarczył przyjemnych doznań. Wykorzystałem go także jako szampon i jestem zadowlony z efektu lekkich i dobrze układających sie włosów. Elegancka butelka i łatwe dozowanie, polecam.

Robi wrażenie

Mąż był zachwycony zarówno zapachem jak i konsystencją i efektami. Stwierdził że to najlepszy płyn jaki do tej pory używał! Polecił go już wszystkim swoim kolegom a co najlepsze każdy go pyta czym tak cudownie pachnie.