Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Nivea, Men, Pure Impact, Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń

Żel pod prysznic do ciała, twarzy i włosów. Innowacyjna formuła z peelingującymi drobinkami wyjątkowo efektywnie czyści i długotrwałe uczucie świeżości. Produkt przebadany dermatologicznie.

szampony, żele pod prysznic
odświeżające
zapachowa
żel

Męska oszczędność czasu- 3w1

Ten żel jest typowym produktem dla ludzi, którym nie chce się używać wielu kosmetyków do mycia (tutaj całość człowieka można umyć jednym produktem) ani zbyt często chodzić do sklepu (kosmetyk ten jest też bardzo wydajny). Żel zamknięty w dużej 500ml przezroczystej plastikowej butelce z wgłębieniami na palce po bokach, co ułatwia lepszy chwyt mokrymi rękami pod prysznicem. Zamknięcie na klik również z ułatwiającym otwarcie rowkiem (gdy całość nakrętki dopasowana ze sobą trudniej otworzyć a tak- kolejna oszczędność czasu). Żel przezroczysty, dosyć gęsty z białymi i niebieskimi drobinkami mającymi niby peelingować, ale mój mąż takiego efektu nie zauważył. Produkt dobrze się pieni, męsko pachnie i dokładnie myje, czyli spełnia kryteria standardowego Kowalskiego. Może trochę wysuszać (skóra normalna niewrażliwa sobie spokojnie radzi jednak gorzej z włosami, mąż po jakimś czasie codziennego mycia całości tylko tym żelem stwierdził, że chyba do włosów zacznie mi podbierać szampon micelarny, bo go zaczęła swędzieć skóra głowy). Ogólnie przyjemny żel, łatwo dostępny i w dobrej cenie.

Mąż chwali :)

Mój mąż bardzo chwali sobie ten żel. Często narzeka że wiele żeli pod prysznic wysuszają mu włosy i twarz (do ciała sie nadaja) a ten nadej sie zarowno do ciala jak twarzy i włosów. Nie wysusza skóry ładnie pachniei jest wydajny. Polecamy!

Uwiebiam ten zapach

Czy też masz tak, że męskie zapachy często podobają CI się bardziej? :))
Bardzo często kupując żel do kąpieli dla mojego Pana sięgam właśnie po ten kosmetyk. Ja bardzo lubię jego zapach, On bardzo lubi go za wszechstronność.

*żel ma bardzo ładny, męski zapach. Po kąpieli zapach przez jakis czas się unosi w mieszkaniu co mi się bardzo podoba
*wszechstronny kosmetyk - nadaje się do mycia całego ciała, twarzy i włosów
*nie podrażnia, nie wysusza skóry
*bardzo dobrze się pieni dzięki czemu jest bardzo wydajny
*poręczne opakowanie
*dostępność i cena

W moim domu nie może zabraknąć tego kosmetyku, z racji tego, że jest uwielbiany przez narzeczonego. Ma piękny zapach, dobrze oczyszcza i intensywnie się pieni.

Męskie żele pod prysznic od marki Nivea znalazły już miejsce w mojej łazience na stałe. Mój mężczyzna jest ich wielkich fanem głównie za zapach i prawidłowy poziom oczyszczania ciała, a i ja bardzo lubię czuć ich zapach roznoszący się w pomieszczeniu czy na skórze mojego narzeczonego. Recenzowana propozycja od nazwie Pure Impact szybko zdobyła miano tego niezastąpionego ulubieńca i nie zliczę, ile już opakowań tej konkretnej wersji zostało przez nas zakupionych. Mój chłop nie należy do osób bardzo wymagających w tej kwestii, nie ma skóry zdolnej do podrażnień czy przesuszeń, dlatego też nie musi szukać dla siebie czegoś z łagodniejszych składem bez mocnych detergentów oczyszczających w sobie.

Kosmetyk od marki Nivea w cenie regularnej kosztuje około piętnastu złotych, jednak warto polować na nią również na promocjach. Co prawda różnica cenowa nie jest wtedy jakoś wybitnie duża, gdyż wynosi coś około dwóch w porywach do trzech złotych, ale zawsze są to nawet drobne, zaoszczędzone pieniądze. Żel jest łatwo dostępny w wielu drogeriach stacjonarnych czy internetowych, a także w prawie każdym dyskoncie, także pod tym względem też nie ma żadnego problemu. Opakowanie to wykonana z przeźroczystego plastiku butelka, na której znajdziemy takie informacje jak logo producenta, nazwę produktu, jego podstawowe właściwości, skład czy zalecany sposób użycia. Butelka o spłaszczonej formie ma pojemność 500 ml, czyli wydajność także stanowi zaletę tego kosmetyku. Zamknięcie to typowy klik, który jest przydatny i praktyczny również w podróży.

Kosmetyk ma typową, nie za gęstą i nie za rzadką, konsystencję żelu, która dobrze się pieni. Ma częściowo transparentny, jasnoniebieski odcień i umieszczono w nim kuleczki, najprawdopodobniej peelingujące, które jednak rozpadają się podczas mycia ciała i dodają dodatkowego zapachu. Nuty zapachowe są tutaj bardzo odświeżające i ,,męskie", zdecydowanie przyjemne i nie za intensywne. Produkt bardzo dobrze oczyszcza ciało z poty i pozostałości całego dnia, jednocześnie odświeżając. Nie wysusza ciała i sprawia, że na skórze unosi się bardzo atrakcyjny zapach.

Moim zdaniem żel ten to bardzo dobra, męska propozycja do mycia ciała. Zdecydowanie polecam ją Panom oraz fanom tego typu nut zapachowych. W moim domu sprawdza się regularnie. Duży plus za wydajność i niewysuszanie skóry.

Mąż nie wyobraża sobie wyjazdu bez niego

Mąż od jakiegoś czasu nie wyobraża sobie wyjazdu poza dom bez tego żelu. Jest on wszechstronny bo może być używany do umycia się od stop do głów. Nie wysusza przy tym skory twarzy. Dobrze się pieni, jest wydajny, ma ładny męsku zapach, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Ogólnie świetny produkt.

Mój Hasbend❤

Mąż używa tego kosmetyku z czego jest zadowolony. Żel posiada peelingujące drobinki, dzięki czemu uprzyjemnia kąpiel i lepiej pielęgnuje skórę. Żel jest bardzo uniwersalny, Mąż używa do ciała, włosów i twarzy. Śmieje się widząc moją półkę pod prysznicem...:) Żel dobrze się pieni, ma męski przyjemny zapach. Nawilża skórę, nie powoduje podrażnień, nie przesusza.

Dobry i tani żel pod prysznic.

Żel ten kupiłam robiąc zakupy w drogerii Super-Pharm w promocyjnej cenie około 9 złotych z myślą o moim narzeczonym. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z zatrzaskiem, które jest przezroczyste, więc widać, ile jeszcze zawartości pozostało w środku. Pojemność 500 ml starcza na naprawdę długo, gdyż żel dzięki swej optymalnej konsystencji nie przelewa się przez ręce. Poza tym dobrze się pieni i daje uczucie dokładnego umycia skóry, przy okazji fundując nam leciutki masaż dzięki niewielkim kryształkom w nim zawartych. Zapach jest przyjemny, świeży, bardzo męski i czuć go na ciele jeszcze przez spory czas po prysznicu. Kosmetyk nie pielęgnuje, ale i nie wysusza skóry - jest neutralny. Reasumując: narzeczony jest bardzo zadowolony z tego żelu i już mnie zachęca, bym kupiła go znowu, także jak najbardziej rekomenduję! :)

Żel pod prysznic

Żel pod prysznic do ciała twarzy i włosów z firmy Nivea Men Pure Impact długotrwale odświeża i efektywnie oczyszcza. Posiada bardzo przyjemny świeży zapach, który utrzymuje się dłużej na skórze, ładne przezźroczyste, opakowanie. Polecam ten żel dla mężczyzn, którzy nie mają czasu i ochoty używać wielu środków, a tylko jednego do całego ciała????

Dobry oczyszczacz ciała.

To już kolejne opakowanie żelu męskiego od Nivea, które pozytywnie zaskoczyło mojego narzeczonego i mnie w sumie też - zapachem.

Opakowanie to standardowa plastikowa butelka z zamknięciem na zatrzask, funkcjonalna i praktyczna. Na szczęście w tej serii opakowanie jest przeźroczyste i dokładnie widać ile produktu zostało zużyte.

Żel jest gęstej konsystencji o delikatnym niebieskim zabarwieniu oraz drobinkami peelingującymi. Jest ich mało, ale i tak pomagają lepiej oczyścić ciało. Zapach bardzo przyjemny, orzeźwiający i męski. Produkt bardzo dobrze się pieni co wpływa na jego wydajność. Żel przede wszystkim dobrze pozbywa się brudu oraz odświeża ciało. Nie znajdziemy tutaj efektów pielęgnacyjnych, a nawet może delikatnie przesuszać skórę, choć nie jest to działanie drastyczne.

Jednym słowem mówiąc jest to dobry produkt myjący do codziennego użytku oraz w bardzo dobrej cenie. Poza tym jest ogólnodostępny i znajdziemy go również w marketach.

Żel dobry nie tylko dla mężczyzn

plusy:
+ dosyć przyjemny męski zapach
+ dobrze się pieni
+ gęsta żelowa konsystencja
+ zawiera masujące drobinki
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- trochę wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wydajny
+ wygodne opakowanie
+ szeroka dostępność

Świetny żel!

Żele pod prysznic nivea są moimi ulubionymi od lat. Ten żel jest naprawdę świetny. Jest bardzo wydajny. Doskonale myje ciało i włosy. Skóra po nim jest dobrze oczyszczona i bardzo świeża. Zapach super, taki świeży a nie mdły,myślę że dodaje energii.
Ponadto bardzo dobrze się pieni. Szczerze polecam.

super

Żel jest mega wydajny, trwały, nadaje świeżośc, Żel ma mega super, świeży, rześki zapach. Pozostawia skórę odświeżoną i czystą. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, aby umyć całe ciało. Dzięki temu i dużemu opakowaniu jest bardzo wydajny. Cenowo jest ok