Rexona Men, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla mężczyzn w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

dezodoranty i antyperspiranty
zapachowa
w sprayu
ochronne

Męski Men

Lubię zapachy w całej gamie dezodorantów Rexony dla mężczyzn. I chodź składy nie powalają i są dalekie od dobrych dla skóry to od czasu do czasu kupuje je mojemu mężowi.
Rzeczowo o dezodorancie - na podstawie wyciągniętych od męża spostrzeżeń:
wydajność jest średnia - panowie zdecydowanie więcej "nakładają" produktu na siebie, trwałość zapachu do 5 minut ale też nie zapach jest głównym powodem - wszak później wylewają na siebie ulubiony zapach iten powinien być dominujący, zabezpieczenie przed brzydkim zapachem - duże ale na pewno nie da się aplikować raz na 48h czy 72h - jak to w niektórych jest sugerowane - dezodorant nie daje takiego działania (sprawdziliśmy organoleptycznie - nos nie dał rady ;) ). Łatwy w użyciu. Niestety nie zabezpiecza przed plamami.

„Dusiciel”

Antyperspirant może i dobrze chroni przed poceniem i brzydkimi zapachami, ale zapach produktu spowodował, że nigdy więcej go nigdy nie kupię. Zapach jest duszący (bardzo intensywny taki chemiczny i „trujący”). Gdy psikam nim w małym pomieszczeniu, to nie można tam później wejść przez jakiś czas, bo jest taki „niezdrowy”, duszący zapach, że najlepiej od razu wywietrzyć całą łazienkę.

Mąż chwali

Kupiłam go dla mojego męża na próbę ponieważ zawsze używał antyperspirantów innej firmy,z początku nie był zadowolony jednak wystarczyło,że użył go kilka razy i zmienił zdanie,bardzo dobrze chroni przed powstawaniem potu i przykrego zapachu,nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach,szybko się wchłania,antyperspirant godny polecenia.

klasyka

dezodoranty Rexony traktuję już jako klasykę, nie wyobrażam sobie używania innego produkt, najlepszy na rynku nie podraznia skóry chroni przed potem i ładnie męsko pachnie nie jest tez drogi

przeciętny

Jestem zdzwiony tyloma pozytywnymi komentarzami, prawda jest taka, że zapach bardzo przeciętny, otepiający, błachy, cena w porządku i tyle, a co do ochrony przed potem no działa ale nie lepiej niż wiele innych anty-perspirantów na rynku

Rewelacja

Kupiłam dwa tygodnie temu synowi i bardzo sobie chwali ,świetnie daje sobie radę z ochroną nawet w trakcie intensywnego wysiłku ,nie podrażnia skóry i nie uczula .Jest bardzo wydajny i przyjemnie pachnie .Po wypraniu podkoszulków próbowałam doszukać się plam ale na szczęście mogę spokojnie napisać że plam nie pozostawia .Jak dla mnie to bardzo dobra ochrona za niewielkie pieniądze.

Antyperspirant kupiłam w Biedronce poniżej 10zł, bo akurat była promocja niższej ceny jeśli wezmę 2 sztuki, wzięłam więc 2 różne (w tym tę wersję). Skusiła mnie nie tylko cena, ale i obietnice dobrej ochrony bez brudzenia ubrań. Szkoda, że nie było wersji damskiej, bo pewnie i sobie tym wzięła, lubię czasami dla odmiany kupić sobie jakiś spray antyperspiracyjny.

Rexona Active Protection+ Invisible to dezodorant o specyficznym, ale ładnym zapachu, który stosowany w odpowiedniej ilości nie będzie dusił. Nie wiem jak inni użytkownicy, ale ja wyczuwam w nim nutę papryki :D Na pewno jest to zapach, który na długo będzie odświeżał i wypierał ten nieprzyjemny, bo czuję go po prostu od mojego faceta. Może zabrzmi to dziwnie (a może i śmiesznie), ale jako osoba zajmująca się praniem w moim domu zwracam uwagę na to w jaki sposób koszulki są zabrudzone i proszę o odwracanie je na lewą stronę. W ten sposób widzę czy antyperspirant zostawia białe lub żółte ślady - ten produkt tego nie robi. Dobrze chroni przed poceniem, choć w 30 stopniach obecnie panujących ciężko, aby człowiek się nie pocił. W normalnych warunkach (23-25 stopni) to produkt, który dla faceta pocącego się w stopniu średnim spokojnie wystarcza. Nie skarżył się też, aby w jakiś sposób podrażnił skórę pod pachami.

Opakowanie jest wygodne a atomizer funkcjonalny, nawet jakbym chciała to nie mam się do czego przyczepić. Cena w porządku, często spotykam różne warianty Rexony (w tym i ten) w promocyjnych cenach. Na codzienne potrzeby mężczyzny spokojnie wystarcza.

Must have

Jedyny dezodorant jakiego używa mój narzeczony. Zawsze go kupuje gdy tylko kończy się zapas, ładnie pachnie, chroni jak trzeba, nie pozostawia plam na ubraniach, ogólnodostępny w każdej drogerii w przystępnej cenie.
Nie ma się do czego przyczepić.

Mąż poleca

Dużo czasu spędzam na siłowni, a każdy kto ćwiczy siłowo to wie że pot potrafi się tam lać litrami. Dla mnie ten antyperspirant sprawdził się super. Nie zostawia białych ani żółtych plam. Już nawet kupiłem drugie opakowanie.

Skuteczny

Rexona,męski antyperspirant w sprayu.
Kosmetyk ten kupiłam dla chłopaka.
Skorzystałam z akcji cashback,która polega na zakupie dwóch produktów marki Rexona,a następnie zarejestrowaniu paragonu.
Antyperspirant jest zamknięty w sporym opakowaniu o pojemności 250 ml.
Posiada świeży,lekko cytrynowy zapach,który długo się utrzymuję.
Kosmetyk dobrze chroni i nie podrażnia.

Idealny antyperspirant

Jak dla mnie jeden z najlepszych i najtrwalszych antyperspirantów. Ma przyjemny, delikatny zapach. Po rozpyleniu nie dusi, jak to się czasami zdarzało przy innych antyperspirantach. Zgodnie z obietnicami producenta, nie plami ani jasnych, ani ciemnych tkanin. Daje uczucie świeżości i chroni przed poceniem przez cały dzień. Nie uczula oraz nie podrażnia. Na cały dzień wystarczy jedna aplikacja. Spełnia wymagania, które stawiam tego typu produktom i sięgam po niego chętnie.

Ulubiony

Antyperspirant zapewnia długotrwałą ochronę i bardzo ładnie pachnie. Nie pozostawia żadnych plam na ubraniach, także w 100% spełnia swoje zadanie. Poza tym,a co jest najważniejsze zmniejsza pocenie się ,przez co jest dobry w stresujących sytuacjach oraz w upalne dni. Na codzienną aktywność jest idealny, nie koliduje z perfumami, spełnia swoją funkcję jako antyperspirant. Jedno opakowanie wystarcza na długi czas,dodatkowo nie podrażnia skóry pod pachami. Polecam!