Golden Rose, Make Up Fixing Spray (Spray utrwalający makijaż)

Golden Rose, Make Up Fixing Spray (Spray utrwalający makijaż)

Średnia ocena: 3.64/5

Spray, który dzięki swojej lekkiej i nielepiącej się konsystencji pozwala na zachowanie idealnego makijażu przez cały dzień.
Szybko wysycha, utrwalając przy tym makijaż i nie przesusza skóry.

przedłużające trwałość makijażu
w sprayu
hipoalergiczna
fiksery

Warta zakupu

Nie będę oryginalna - ta mgiełka jest świetna.
Mam za sobą testy już kilku mgiełek utrwalających makijaż, więc coś na ten temat już wiem.
Z uwagi na potrzeby mojej skóry, która jest już 30+, poszukuję produktów które nie będą zawierać składników wysuszających skórę, jak np. alkohol denat obecny w większości tego typu produktów. Mgiełka od Golden Rose tego składnika nie posiada, dlatego z przyjemnością przystąpiłam do testów.
Opakowanie mgiełki jest proste, ale zarazem ten fioletowy kolor butelki ładnie się wyróżnia. Atomizer pryska małe krople, jednak idealną mgiełką to nie jest. Zapach jest delikatny, ja go ledwo wyczuwam. Mgiełka bardzo dobrze nawilża skórę, zdejmuje suchość i pudrowość oraz sprawia że makijaż dłużej wygląda ładnie. Na pewno jeszcze nie raz ją kupię.

Ulubieniec od wielu lat!

Spray utrwalający od Golden Rose to zdecydowanie mój złoty gral wśród tego typu produktów! Opakowanie jest o fajnej pojemności, pompka działa zawsze bez zarzutu. Rozpylana mgiełka czasami wyrzuca większe krople, ale nie oddziaływuje to na ogólny wygląd makijażu po wyschnięciu. Przed użyciem dokładnie go wstrząsam i nigdy nie zrobił mi żadnych plam. Używałam go w przeróżnych warunkach i w różnych porach roku- nigdy nie zawodzi. Ściąga „pudrowość” z twarzy, pozostawiając delikatne rozświetlenie. Makijaż na koniec dnia wygląda fenomenalnie!

Najgorszy

Kupiłam zachęcona wieloma dobrymi opiniami, niestety jak dla mnie nie spełnia swojej roli.
Atomizer zamiast rozpylać mgiełkę, pluje nierównomiernie kroplami, przez co w niektórych miejscach rozpuszcza makijaż.
Sam produkt również mi się nie sprawdził, nie utrwala makijażu, a wręcz mam wrażenie, że rozpływa mi się pod nim. Uczucie na skórze po wyschnięciu produktu można porównać do spryskania jej lakierem do włosów jest obciążona, sklejona i ściągnięta.
Zapach jest bardzo drażniący i nieprzyjemny.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

najlepszy w swojej półce cenowej

Ten kosmetyk od marki Golden Rose moim zdaniem jest bardzo niedocenionym produktem. Zazwyczaj kosmetyki marki Golden Rose znajdują się na wyspach w galeriach. Ten produkt jest zamknięty w opakowaniu z atomizerem. Ma dość dużą pojemność. Używam go od kilku lat i zawsze mam w swojej kosmetyczce. Jest moją ulubioną mgiełką utrwalającą na co dzień. Genialnie zdejmuje pudrowość z twarzy i zostawia świeży efekt. Mega polecam! czasem trafiają się partie, w których źle działa atomizer

Dobry peodukt

Z tym fixerem znam się już od kilku lat. Bardzo ładnie scala makijaż i orzeźwia twarz. Zapach jest dość neutralny. Dobry stosunek ceny do produktu. Baaaardzo wydajny. Super, do stosowania na codzień.

Trudno powiedzieć

Pierwszy raz używam sprayu do utrwalania makijażu i nie mam porównania, natomiast patrząc na użycie "bez" i "z" no to różnica jakaś jest, ale bez szału.
Skład na plus.
Forma wilgotnej mgiełki - spoko, choć chyba wolałabym coś suchszego.
Golden Rose ma atrakcyjne ceny, więc to też na plus.

Dobre utrwalenie na co dzień

Fixer znam już od wielu lat. Używam go na co dzień gdy chce żeby makijaż dobrze się utrzymywał do wieczora. W tej półce cenowej jest naprawdę dobry i warto go wypróbować.

Dobra mgiełka scalająca i fixująca

Mgiełek utrwalających od Golden Rose zużyłam już kilka. Spray ma fajny dozownik, psika bardzo drobniutkie kropelki. Makijaż jest scalony, zdjęta pudrowosc i przedłużona trwałość. Zapach jest delikatny i przyjemny. Polecam zarówno dla osób z cerą suchą, normalną jak i tłustą :)

hit zmieniające życie

Szukałam produktu, który utrwali mój makijaż na wesele, a znalazłam kosmetyk, który na zawsze zmienił moje życie. Produkt nie sprawdza się jako "utrwalacz" do makijażu i raczej nie przedłuży jego trwałości, ale idealnie scala ze sobą kosmetyki, ściąga pudrowość i niweluje efekt maski. Po jego użyciu każdy makijaż, nawet ten najbardziej suchy i zbyt pudrowy, wygląda świeżo i promiennie. Nie wyobrażam sobie już życia bez tego produktu. Dzięki niemu każdy mój makijaż wygląda perfekcyjnie. Trzeba też zaznaczyć, że produkt nie ściąga skóry, nie rozmazuje makijażu i szybko się wchłania. Zdarza mi się użyć go naprawdę dużo i jeszcze nigdy nie popsuł mi makijażu, twarz nie jest mokra i nic nie spływa. Na dodatek kosmetyk jest dobrze dostępny, przystępny cenowo i wydajny. Kupiłam już kolejne opakowanie i coś czuję, że ten fixer będzie miał już stałe miejsce w mojej kosmetyczce.

Raczej jako nawilżająca mgiełka niż utrwalacz

Choć ten produkt używałam już jakiś czas temu to należy mu się opinia tak czy inaczej.

Płyn zamknięty jest w plastikowej buteleczce z dość dobrym dozownikiem (spray) który bez problemu po naciśnięciu uwalnia delikatną i równomierną mgiełkę- co najważniejsze nie zacina się.
Zapach nie jest wyczuwalny.
Obiecywanki producenta na opakowaniu, że produkt „utrwala” makijaż to zbyt dobre określenie. Raczej powiedziałabym o nim, że dodaje lekkości makijażu i go nawilża, bo to jak on utrwala to efekt jest żaden.

Dobry produkt

Jestem z niego zadowolona.
Przede wszystkim ściąga pudrowosc ze skóry! Oczywiście również przedłuża trwałość makijażu. Najlepiej sprawdza mi się gdy doklepie go gąbeczka ????
Dobry produkt za nieduże pieniądze.

Wspaniały

Ten spray wspaniale działa, redukuje pudrowość, scala kosmetyki i daje poczucie nawilżenia. Nie uczula i nie zapycha. Do tego przystępna cena i fajne opakowanie. Jest naprawdę super, 10/10.