BeneFit, GALifornia Blush (Róż do policzków)

BeneFit, GALifornia Blush (Róż do policzków)

Wszyscy kochamy GALifornijski styl…
Nowy słoneczno-koralowy róż GALifornia nada policzkom blask Kalifornii.
Połyskujące złoto miesza się z ciepłym różem tworząc wspaniały słoneczny look.

Co więcej?
Niesamowity zapach, który zawiera w sobie nutkę słonecznego, różowego grejpfruta i wanilii!

Za co go kochamy?
- Słoneczno-koralowy odcień
- Opakowanie inspirowane kalifornijską surferką lat 70'
- Dołączony zaokrąglony pędzelek i lusterko

Efekt
z drobinkami, rozświetlające
prasowane
bez parabenów, hipoalergiczna

Koralowa cera.

Róż zamknięty w pięknym poręcznym opakowaniu. W środku znajduje się również malutki pędzelek do aplikacji różu.

Produkt nie ma minusów. Świetnie wygląda na twarzy, ma piękny kolor z delikatnym błyskiem.

Wytrzymuje na twarzy cały dzień i dobrze się rozprowadza.

Jego pigmentacja jest mocna, więc nakładam niewielką ilość. Idąc tym tropem wydajność jest bardzo dobra. Wystarcza na długo.

Marzenie

Ten róż marzył mi się od dawien dawna. Zakupiłam sesje miniaturową i tu pierwsze rozczarowanie - brak pięknego złotego tłoczenia. No cóż.. trochę przeleżał w szafce ponieważ ciężko było mi ten cukierkowy neon okiełznać:) Jest to produkt dość napigmentowany więc chwila nieuwagi i mamy gorączkę zamiast różu:) Na szczęście nie odpuściłam i zaczęłam go używać prze co moja miłość dobrego produktu odżyła. W chwili obecnej nie chciałabym wersji ze złotym tłoczeniem na wierzchu ???? ah jak to się zmienia u kobiety. Kolor jest wspaniały i wyjątkowy i mogę go polecić teraz z czystym sumieniem!

Koralowy błysk

Róż był dodatkiem do jednego z zestawów Benefit i gdyby nie to sama raczej bym się nie skusiła a szkoda, bo to naprawdę fajny kosmetyk do policzków.

Róż zamknięty w ładnym i dobrze wykonanym opakowaniu co dla tej marki kosmetycznej całkiem typowe. Osobiście bardzo mi się podoba a dodatkowo do różu w pudełeczku umieszczony jest również mały pędzelek, który przyznam szczerze niekiedy lubię użyć.

Po otwarciu można poczuć ładny, przyjemny zapach produktu co w żadnym wypadku nie jest złe. Róż posiada ładny koralowy odcień z lekkim błyskiem. Efekt jak dla mnie super! Na początku nie ukrywam, że nie była przekonana do takiego połączenia ale zaaplikowany na skórze daje ładny efekt.

Z różem jak dla mnie jest ciężko przedobrzyć, bynajmniej nigdy mi się to nie zdarzyło a mistrzynią makijażu to nie jestem.

Świetny róż, który zakupiłam stosunkowo niedawno.
Piękny odcień, wygodne opakowanie z lusterkiem oraz pędzelkiem.
Nieduże opakowanie, które można mieć ze sobą cały czas.
Super.

dobry produkt, fantastyczny kolor :)

Długo szukałam trwałego różu o świeżym kolorze. Ten okazał się strzałem w 10:) Bardzo ładnie wygląda na dojrzałej cerze, uzupełnia naturalny makijaż, twarz wygląda na wypoczętą. Łatwo się rozprowadza na skórze, nie tworzy plam. Jest bardzo wydajny, po kilku miesiącach codziennego używania, jest niewielki ubytek.
Polecam:)

Taki sobie

Róż w opakowaniu wydaje się mocny, na policzku ledwo widoczny. Aby uzyskać pożądany intensywniejszy efekt trzeba się namachać pędzlem. Sam odcień w sobie jest ładny, ale jak produkt z wyższej półki mógłby mieć lepszy pigment. Kosmetyk jest zapachowy, ale po dłuższym czasie użytkowania zapach staje się mniej intensywny, ale wąchając wprost z opakowania dalej go czuć. Trwałość różu jest taka sobie, potrafi zanikać jego intensywność z upływem godzin w ciągu dnia.

Opakowanie jest kartonowe z ładnym designem, jest estetyczne i funkcjonalne, posiada w środku nawet lusterko. Dołączony pędzelek do niczego się nie nadaje, za krótka rączka, szorstkie włosie. Róż jest bardzo wydajny, ale nie uważam, że warty swojej ceny.

Świetny jest ten róż!

Uwielbiam ten róż, daje on naturalny i mega trwały efekt. Wygląda świetnie! Ma delikatne drobiny, które sa dodatkowym plusem i dają naturalny blask na twarzy. Wydajność standardowa.

fajny

bardzo ładny kolor który pasuje większości typom urody. jest trwały i wydajny. dołączony pędzelek jest twardy i odradzam jego używanie. w różu brakuje mi jednak efektu glow, jakiegoś rozświwtlenia bo bez dodatkowego użycia rozświetlacza efekt jestcdość płaski.

Produkt rewelacyjny, ma jedno ale...

Posiadałam miniaturkę Galifornii. Zacznę od tego ze róż ten ma przepiękny zapach oraz meeega pigmentację. Pigmentacja jest na tyle wysoka, że ciężko jest domyć pędzel jeżeli jest on z białego włosia. Jakość produktu jak na Benefit przystało jak marzenie, bardzo łatwo się rozcierał na policzkach. Dobrze dopasowywał się do mojej bardzo jasnej karnacji. Jednak ma jedną ogromną wadę - mnie zapchał. Moja cera jest jednak niesamowicie skłonna do zapychania więc myślę, ze zapychanie nie będzie częstym zjawiskiem :)

Piękny, koralowy odcień

Niektóre kosmetyki Benefit są kultowe. Ten róż może się poszczycić wysoką oceną, a to przede wszystkim za sprawą pięknego, ciepłego, koralowego odcienia. W przypadku tego kosmetyku nie trzeba nakładać go w dużej ilości, by uzyskać zdrowy efekt.
Ponadto, róż znajduje się w pięknym i oryginalnym opakowaniu, co jest niejako znakiem rozpoznawczym Benefitu. Szkoda, że tak rzadko można kupić te kosmetyki w niższych cenach, chociaż jeśli się zastanowimy jak wydajny jest to kosmetyk, to ta cena aż tak bardzo nie boli.

Słoneczna Kalifornia

Zacznę od tego że posiadam róż w pełnowymiarowym opakowaniu. Sama nazwa różu oraz jego piękne i ciekawe opakowanie kojarzy mi się że słoneczna Kalifornia i ten róż taki właśnie jest piękny i słoneczny.

Odcień jak wspomniałam wyżej jest piękny. Taki koralowy, ciepły róż. Bardzo dziewczecy, słodki kolorek.

Nałożony na policzki ożywia cerę i dodaje zdrowego wyglądu.
Na wierzchu różu widać piękne tłoczenie, słońce ze złotymi drobinkami. Później przy użytkowaniu to się ściera i zostaje sam róż.

Jest średnio napigmentowany, ale moim zdaniem idealnie. Nie za mocno nie za słabo.
Nie zrobimy sobie nim plamy, a efekt można stopniowo budować i dokładać różu. Do tego łatwo się go nakłada i przyjemnie z nim pracuje.

Ale najważniejsze dla mnie w tym wszystkim jest to że nie robi plam, jak ja nie cierpię rano nakładać róż którym ciężko się pracuje i robi plamy. Bez obaw ten nie robi i tak jak wspomniałam już wyżej praca z nim to sama przyjemność.

Ja uwielbiam.

Idealny na lato

Galifornia od momentu pojawienia się na rynku, bardzo mi się podobała, więc w końcu postanowiłam ją przetestować.
Zacznę od pięknego wytłoczenia w kształcie słońca, które pokryte jest złotym delikatnym brokatem. Na szczęście jest to tylko wierzchnia warstwa i schodzi po pierwszym użyciu. Galifornia jest koralowo różowa, bardzo ożywiająca policzki, dodająca młodzieńczego rumieńca. W konsystencji bardzo jedwabista. Nie jest zbyt mocno napigmentowana, za co plus, bo nie zrobimy sobie krzywdy. Utrzymuje się dobrze, zostaje widoczna przez cały dzień. Na skórze wygląda przepięknie, idealnie sprawdzi się do letniej opalenizny. Dodatkowym plusem jest zapach, dla mnie to trochę pinacolada.
Jedynym minusem jaki widzę jest oczywiście cena, ale warto polować na różnego rodzaju promocje