Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Ziaja, Oliwkowa, Żel oczyszczający

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek. Aktywnie nawilża skórę oraz chroni przed nadmiernym przesuszeniem. Zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia. Zawiera olej z oliwek, Prowitamina B5 (D-panthenol).

normalna
oczyszczanie twarzy

Bardzo delikatny żel

Żel do twarzy raczej z średniej półki. Nie doskonały, ale też nie najgorszy. Jeżeli ktoś potrzebuje żelu, który dokładnie oczyszcza cerę z miliona podkładów, pudrów itd. to niestety ten żel nie jest dla niego. Mi zawsze zdarza się wcześniej zmywać makijaż płynem micelarnym. Tego żelu używałam jako dodatkowe oczyszczanie już pod prysznicem. Plus za to, że nie podrażniał, ale też nie nawilżał twarzy - musiałam tak czy siak po kąpieli stosować krem nawilżający. Skóra na tworzy była tylko lekko ściągnięta po użyciu tego żelu także wielkiej tragedii nie ma. Bywają gorsze i lepsze żele ;)
Jeżeli chodzi o zapach i piankę to nie narzekam, zapach lekko wyczuwalny, niezbyt nachalny, a produkt pienił się w sam raz.

Ostatnio szukam swojego idealnego żelu i testuję różne nowości, dlatego pewnie już do tego żelu nie wrócę, ale jeżeli ktoś potrzebuje lekkiego oczyszczania to produkt mogę polecić, jeżeli któraś z Was szuka czegoś mocniejszego to..szukajcie dalej :)

sympatyczny bubel

Żel jest bardzo przyjemny w używaniu,tani i nie podrażniający,ale na tym niestety kończą się jego zalety.

Ze zmywaniem trwałego podkładu czy pudru nie radzi sobie wcale,nawet użyty 3 razy,w przypadku lekkiego podkładu jest lepiej,ale nadal bez szału.
Żeby się już nie wkurzać przy każdym wieczornym myciu,stosuje go już tylko rano.

Sprawdzi się u osób,które albo makijażu nie stosują,albo używają bardzo delikatnych produktów.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Za delikatny

Tak samo jak moje poprzedniczki mam wrażenie, że on jest taki delikatny że nic nie oczyszcza...

(+) polski, tani produkt

(-) słabo oczyscza (makijażu to właściwie w ogóle)
(-) wyszusza (lekko, bo i mocno nie oczyszcza)
(-) niewydajny (muszę użyć dużej ilości przy jednym myciu)
(-) butelka jest twarda i ciężko z niej wydobyć produkt

10Ox bardziej wolę żel do mycia twarzy z Biedronki a tego produktu Ziaji akurat nie polecam...

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, zużyte do połowy

Żel jak żel

Plusy:
*wydajność
*dostępność
*cena
*skład
*zapach
*delikatność
*nie uczula
*wygodne i proste opakowanie
*doczyszcza
Minusy:
*słabo się pieni
*brak efektu WOW
*lekko ściągnięta skóra
Żel jak żel, myje i nic więcej 😉

Paradoksalnie zbyt łagodny

Minusy:
- totalny brak jakiegokolwiek oczyszczenia, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że nawet zapycha. Mam suchą skórę, ale niestety z zaskórnikami, a żel nie robi z nimi nic, mimo, że wg producenta posiada właściwości oczyszczające

Plusy:
- nie wysysza
- tani
- zapach
- nie szczypie w oczy

Używam tego produktu od: Kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Wysusza

Tak się kupuje bez czytania składów.. Chciałam coś delikatnego, a w sklepie Ziaji skusiłam się na to SLSowe szaleństwo:
-bardzo ściąga i wysusza cerę, aż pojawiają się suche skórki
-mega twarda butelka

Gwiazdka za:
+ gęstą konsystencję = wydajny
+ dobre zmywanie makijażu

Na pewno komuś przypasuje, ale nie nadaje się do cery suchej, wrażliwej.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Najlepszy !

Najlepszy zel jaki mialam. Uzywalam zeli z Lirene, zelu micelarnego z Biedronki i kazdy z nich troche podraznial lub wysuszal. Ten zel jest idealny, swietnie zmywa makijaz, nie wysusza i jest bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Dobry!

+ Dobrze oczyszczał twarz po całym dniu z makijażem. Nawet solo (czasem przed myciem żelem używam płynu micelarnego, a czasem mam zbyt dużego lenia :D ) sobie z tym bez problemu radzi.
+ Ma przyjemny, dość delikatny zapach.
+ Nie szczypie w oczy, kiedy się tam przypadkiem dostanie, ale raczej nie polecałabym zmywania nim tuszy lub eyelinera.
+ Jest tani - butelka kosztowała mnie ok 7zł.
+ Piekielnie wydajny. Przez moment myślałam, że nigdy się nie skończy.

-/+ Czasami zbyt wysuszał moją skórę. Mam cerę mieszaną, która czasami staje się to bardziej sucha, to znów produkuje za dużo sebum i zauważyłam, że w te "suche" dni pogarszał sprawę. Natomiast kiedy wszystko wracało do normy lub w trakcie "tłustych" dni nie bylo takiego problemu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

mój ulubiony

Zawsze do niego wracam.

plusy:
konsystencja
delikatny zapach
wydajny
tani
dokładnie oczyszcza
nie pieni się zanadto tylko wystarczająco
wygodne pakowanie
zmywa makijaż

minusy:
dostępność (jest w sklepach ziaji)

Ilość zużytych opakowań: 15 +

fajny

Żel jest gęsty, bezbarwny, pachnie ładnie oliwkowo, tak charakterystycznie jak krem z tej samej serii. Dobrze się pieni i dobrze myje. Łatwo się go zużywa z opakowania, nie ma problemu z wydobyciem resztek.
Nie wysusza skóry, jest łagodny, odświeża. Myślę że równie dobry jest dla suchej skóry, jak dla tłustej. Zmywa niewymagający makijaż.
Trudno go dostać, zamówiłam go przez internet, bo w sklepach u mnie w powiecie nie widziałam chyba nigdy.
Bardzo tani, opakowanie poręczne, robi wszystko co ma robić. To porządny żel i warto go wypróbować

Dobry, ale bez szału

Żel jest bardzo tani, kupiłam go za niecałe 5 zł w Auchan.
Nie widziałam go nigdy w innych sklepach, więc może być kiepski do zdobycia.
Opakowanie jest typowe dla firmy Ziaja, mnie niespecjalnie się podoba, w dodatku zamknięcie strasznie ciężko "działa", czasem się zacina.
Sam żel pachnie delikatnie, ma lekką konsystencję i jest całkiem przezroczysty.
Pieni się całkiem przyzwoicie.
Radzi sobie z niewodoodpornym makijażem, nie podrażnia skóry ani oczu.
Nie wysusza. Nie oczyszcza niestety dogłębnie, nie jest najlepszym kosmetykiem do tłustej cery, dlatego więcej go raczej nie kupię.
Myślę jednak, że przy skórze suchej może sprawdzić się rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy

Na ten żel trafiłam przypadkowo jednak warto było włożyć go do koszyka.
Idealnie nadaje się na rano, ponieważ nawilża i odświeża skórę na długo.Ma bardzo przyjemny delikatny zapach a konsystencja nie jest lejąca co też jest dużą zaletą.
Butelka jest solidna, spadła wiele razy a wygląda jak nowa.
Jak dotąd jest to mój ulubiony żel, mogę go polecić z czystym sercem :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno