Belleza Castillo, Edge Cutimal, Pig Collagen Mask (Kolagenowa maska w płachcie)

Belleza Castillo, Edge Cutimal, Pig Collagen Mask (Kolagenowa maska w płachcie)

Belleza Castillo Edge Cutimal Pig Collagen Mask Kolagenowa maska w płachcie:

maska w formie płachty na twarz
zawiera sok z liści aloesu, hydrolizowany kolagen, mleczko pszczele oraz kwas hialuronowy
łagodzi podrażnienia, ujednolica koloryt, napina skórę twarzy i zapobiega jej wiotczeniu, intensywnie odżywia
maska sprawdzi się przy każdym rodzaju cery

hipoalergiczna
materiałowe/w płatach
sucha, mieszana, wrażliwa, tłusta, dojrzała
ujędrniające, liftingujące
w saszetce
materiałowa / w płatach

Fajna

Maseczka w placie z uroczym nadrukiem świnki
Plat jest miękki z dobrze wycietymi otworami, na twarzy trzyma się dobrze nie zsuwa.
Serum - plynu jest sporo plat też jest dobrze nasaczony.
Ma delikatny przyjemny zapach.
Nie trzeba jej zmywać
Po zdjęciu planu po okolo20 minutach serum wchlania się dość szybko ale zostawia lepki film, akurat mi to nie przeszkadza bo i tak zawsze po aplikacji stosuje krem
Ogólnie skóra jest miękka i dobrze nawilzona efektu liftingu nie zauważyłam ale ogólnie bardzo fajna maseczka

Urocza!

Maska urzekła mnie swoim uroczym opakowaniem ze świnką. Nie mogłam więc nie włożyć jej do koszyka. ;) Na szczęście działanie okazało się być równie fajne. Maska dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i odżywioną. Uroczy nadruk na płachcie sprawia, że jej aplikacja staje się przyjemnością.

W opakowaniu jest sporo esencji, która dobrze wchłania się w skórę. Zapach produktu jest raczej neutralny, z niczym mi się nie kojarzy.

Maska ujędrnia i wygładza

Maseczka ma dość gruby materiał z obrazkiem, który teoretycznie powinien przypomina świnkę.
Płachta była dobrze nasączoną ale pierwszy raz mi się zdążył, że w opakowaniu została bardzo mała ilość płynu.

Maska nie ma jakiegoś wyczuwalnego zapachu.

Maska była dobrze dopasowana do twarzy, nie spadała ani się nie zsuwala.

Po zdjęciu płyn w miarę szybko się wchłonął.

Skóra była wygładzona i jędrna. Ta maska chyba spisała się najlepiej z tej serii.

Nawilża, wygładza, koi

Tę maskę kupiłam kiedyś w Rossmannie. Trochę poczekała na swoją kolej. Po jej zastosowaniu żałowałam, że nie zrobiłam zapasu, bo okazała się świetna, a niestety nigdzie jej już nie widuję.

Maska znajduje się w foliowym opakowaniu, na którym widnieje zabawna świnka. Na odwrocie umieszczona została naklejka z w języku polskim. Z informacji tam zawartych dowiemy się, że maseczka zawiera: sok z liści aloesu, ekstrakt z portulaki pospolitej, ekstrakt z rumianku pospolitego, ekstrakt z róży damasceńskiej, mleczko pszczele i hydrolizowany kolagen. Czyli wiele dobrego z natury dla naszej skóry. Natomiast w składzie nie znajdziemy takich substancji szkodliwych jak: silikony, siarczany, mocznik, phenoxyethanol, talk, benzofenon, olej mineralny czy triethylaminy.

Nadruk na maseczce wykonany jest z barwników spożywczych, więc maseczka może być stosowana przez osoby z cerą wrażliwą. Natomiast sam materiał na maskę wykonany został z Tencelu (włókna z eukaliptusa). Materiał został nasączony 25 g substancji odżywczej. Maska pachnie delikatnie, kwiatowo, przyjemnie.

Maseczkę nakładamy na stonizowaną skórę. Materiał jest mocno nasączony. Dobrze przylega do skóry. Jedyne zastrzeżenie mam do zbyt małych otworów na oczy. W czasie użytkowania maska nie podrażnia, nie wywołuje pieczenia. Jedyne co czuć to komfortowy chłodek i ukojenie skóry. Po zdjęciu maska wciąż jest mocno wilgotna. Śmiało można wykorzystać jej resztki na szyję bądź dekolt. Maska nie pozostawia na skórze tłustej czy lepkiej warstwy. Daje nawilżenie suchej skórze, wygładza ją i uspokaja naczynka. Dzięki niej skóra wygląda na rozjaśnioną i promienną. Nie zapycha, po jej użyciu nie wyskakują żadne wypryski.

Zalety:
+bogaty, naturalny skład,
+dobrze nasączona,
+dobrze przylega do skóry,
+zapach,
+chłodzi, uspokaja naczynka,
+nawilża,
+wygładza,
+nie zapycha.

Wady:
-małe otwory na oczy,
-dostępność.

Super!

Kupiłam ją w Rossmanie. Bardzo dobrze wspominam tą maskę. Była dobrze nasączona, skóra twarzy była po niej dobrze nawilżona i miękka. Nie odczułam ściągnięcia. Jej zapach był neutralny, dość przyjemny. W dodatku nadruk na masce był przezabawny i bardzo poprawił mi humor.

Świetna!

Maseczkę kupiłam na promocji w Rossmanie i żałuję, że nie zaopatrzyłam się w większą ilość, jest na prawdę genialna.

Zabawne opakowani, płachta w środku mocno nawilżona esencja o delikatnym zapachu. Maska świetnie trzyma się na twarzy.

Po użyciu skóra jest wyraźnie nawilżona, odświeżona, rozjaśniona i zrelaksowana. Efektu utrzymał mi się 3 dni co jest bardzo dobrym wynikiem.

Mogę ją polecić z czystym umieniem i na pewno się na nią jeszcze skuszę;)

Bardzo dobra!

Maseczka w formie dobrze wykrojonego, elastycznego i dobrze nasączonego płatu. Bardzo przyjemny zapach. Koi, odżywia i
nawilża skórę twarzy. Daje uczucie odprężenia. Delikatnie również napina skórę. Rewelacja!