Mincer Pharma, NeoHyaluron, Ampułka hydroliftingująca No. 905

Mincer Pharma, NeoHyaluron, Ampułka hydroliftingująca No. 905

Wysokoskoncentrowana liftingująca kuracja przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery odwodnionej z objawami utraty jędrności i elastyczności, oparta na technologii hydroaktywacji elastyny i napinających siatkach hialuronowych. Silnie nawilża i wygładza, napina i ujedrnia skórę. Efekt liftingu.

serum
dojrzała
przeciwzmarszczkowe
z pipetą
bogate
olejek

Naprawdę świetnie nawilża i wygładza skórę

Pomimo opieki nad rocznym maluchem i życia we względnym pośpiechu, nie potrafię odmówić sobie jednego - wieloetapowej, starannej pielęgnacji cery. Mogę nie pomalować się, ale nigdy nie wyjdę z domu bez uprzedniego umycia buzi oraz zaaplikowania na nią ulubionych, pielęgnacyjnych specyfików :) W ostatnim czasie z uwagą stosowałam ampułkę hydroliftingującą - którą nazywać będę także serum - z serii Neohyaluron polskiej marki Mincer Pharma. Moje wrażenia są dostępne poniżej.

Zacznę od opakowania - przede wszystkim mamy tu elegancko prezentujący się kartonik, kosmetyk może zatem z powodzeniem posłużyć jako prezent. Wewnątrz kartonika umieszczono niewielkich rozmiarów buteleczkę (15 ml), wykonaną z brązowego szkła oraz wyposażoną w higieniczną pipetę. Samo serum jest transparentne oraz ma świetną, żelową konsystencję. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Co ważne, nie posiada kompozycji zapachowej.

Ampułka powstała z myślą o cerze odwodnionej, nadaje się ponadto do porannej oraz wieczornej pielęgnacji. Wśród składników aktywnych wyróżnić możemy podporowy kwas hialuronowy, molekularny kwas hialuronowy, siatki hialuronowe, mikrosfery hialuronowe - podobnie jak w przypadku innych produktów z tej serii.

Produkt stosowałam podczas porannej pielęgnacji, pod krem na dzień - również z serii Neohyaluron. Dzięki temu, że serum wchłania się naprawdę bardzo sprawnie, pielęgnacja przebiega przyjemnie oraz ekspresowo. Niewielka buteleczka spokojnie wystarczyła mi na miesiąc codziennego stosowania, jest więc wydajne. Efekty? Bardzo zadowalające. Przede wszystkim mocno nawilżona i wygładzona skóra, idealnie przygotowana pod makijaż. Z czasem nieco bardziej napięta, prezentująca się bardziej promiennie i młodzieńczo. No i w moich oczach wyglądająca znacznie zdrowiej :) Warto również dodać, że serum łagodnie obchodzi się ze skórą - nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha, nie ściąga.

Podsumowując, bardzo fajne serum o satysfakcjonującym działaniu nawilżającym i wygładzającym skórę. Idealne do porannej pielęgnacji, choć sprawdzi się także w tej wieczornej. Ma uczciwą cenę (ok. 20-30 zł za 15 ml), wygodne opakowanie, dość sporą wydajność. Oferuje je polska marka - no czego chcieć więcej? :) Dla mnie same plusy, nie widzę absolutnie żadnych minusów, nie mam do czego się przyczepić. Polecam do codziennej pielęgnacji cery mieszanej, suchej, odwodnionej.

super produkt

Bardzo dobre serum, w zasadzie mogę się przyczepić jedynie do tego, że szybko się kończy. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie roluje się pod makijażem, delikatnie napina skórę, nie ma zapachu.

Naprawdę świetny produkt

Mega się cieszę, że zdecydowałam się na zakup tej ampułki (a nie ukrywam, że był przypadkowy, bowiem opakowanie stało na ladzie apteki, w cenie promocyjnej 8 zł, więc grzech było nie brać). Ampułka wyraźnie nawilża skórę w dosłownie sekundy po zastosowaniu. Co jest w niej najlepsze, ma działanie ultra nawilżające ale nie sprawia, że cera się świeci czy jest tłusta. Wręcz przeciwnie! Twarz jest zmatowiona. Ja naturalnie mam suchą skórę więc nawet czułam miejscami delikatne ściągnięcie, ale obstawiam, że w takim bądź razie dla osób z tłustą cerą to musi być błogosławieństwo ! Świetna rzecz!!

Cudeńko

Cuuuudo!!! W krótkim czasie pozbyłam się większości skórek, skóra wygląda na bardziej odżywioną oraz nawilżoną. Stosowany 1-2 razy w ciągu dnia starczył na 1,5 miesiąca. Jedyną odstraszającą cechą jest cena, zawsze poluje na promocje ;) :D

Błyskawiczne nawilżenie

Kupiłam niedługo po zakupie Mincer Vita C Fusion i używam ich naprzemiennie.

To serum nawilża twarz i wchłania się błyskawicznie. To jest po prostu mgnienie kiedy widzimy natychmiastowy rezultat i ta skóra wręcz pod palcami robi się miękka.
Uwielbiam wkraplać go do kremu przy pielęgnacji na noc - wtedy czyni go o wiele bogatszym i tak jakby dłużej trwa ten cały proces nawilżania. Rano wstaję z twarzą jak młody bóg.

Jedyny wytyk jaki mam, to cena regularna która jest nieco wysoka. Choć często można kupić na promocji. Dodatkowo serum jest bardzo wydajne.

Bardzo lubię to serum

Super się wchłania , fajna konsystencja produktu ,buzi się po nim nie lepi ;)
Fajnie ez napina skórę ,stosuje go na noc . Łagodzi podrażnienia ,jak najbardziej na tak do pielęgnacji.

Dobry produkt

Produkt ten kupiłam, ponieważ miałam bardzo odwodnioną skórę a po rekomendacji jednej z Youtuberek stwierdziłam, że wypróbuję właśnie tego. Co trzeba przyznać, opakowanie naprawę bardzo dobrze wykonane. Konsystencja oraz zapach bardzo przyjemne. Produkt bardzo szybko się wchłaniał, nie zostawał długo na skórze ''mokry''. Z efektów byłam zadowolona, jednak oceniam produkt na dobry, nie dawał on rewelacyjnych efektów.

Ulubieniec

Zakupiłam go, gdyż nie mogłam znaleźć niczego co pomogło by mojej wysuszonej na wiór cerze. Nie spodziewałam się fajerwerków, ale miło mnie zaskoczył. Stosuję go z rana pod makijaż, ale także dodaję kropelkę lub dwie do podkładu Estee Lauder Double Wear( a wiadomo że jest on na bazie alkoholu,strasznie wysusza i podkreśla suche skórki). Cera po nim wygląda świeżo, jest wygładzona, nawilżona a co najważniejsze dla mnie - podkład w końcu wygląda schludnie a nie jakbym miała ciasto na twarzy :)

Lekki

Jest to jakby żel bardzo lekki wchłania się bardzo szybciutko zostawia skórę bardzo miłą dotyku jak i nawilżoną. Jest zamknięty w małą buteleczkę z wygodną pipetką - co ułatwia aplikację.Jest też wydajny gdyż niewielka ilość wystarcza do nawilżenia skóry.