Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

Pojemność 1 000 ml

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, wygładzające, regenerujące
lekkie
w słoiku

polecam

Do moich cienkich, delikatnych półdługich włosów potrzebuję odżywki, która: wygładzi je, poprawi wygląd końcówek, zlikwiduje efekt puszenia, pozwoli rozczesać po dziecinnym szamponie, pozostawi włosy miękkie, lśniące i delikatne oraz (co ważne zimą) spowoduje, że oprą się elektryzowaniu.
To wszystko zapewnia Kallos.
Odżywka jest niezwykle wydajna, nie żałuję jej sobie a końca opakowania nie widać, cena za litr tego wynalazku wprawia mnie w stan radosnego osłupienia.
Żałuję jedynie, że apetyczny zapach szybko się ulatnia.
Przestałam kupować cokolwiek innego, planuję jedynie siostrzaną crema midollo & placenta.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Rewelacyjnie działa

Dopóki mi kłaki nie wypadną, to ta odżywka powinna gościć na mojej półeczce w łazience. Jest boska, cudowna, no same superlatywy mi się na usta cisną. Wygładza, nawilża, odżywia. To prawdziwa szklanka mleka dla czuprynki. I tak słodko pachnie:) Ja nabyłam w zakładzie fryzjerskim 1000 ml za 30 zł. Poleciła mi tę odżywkę moja fryzjerka. będę jej wdzięczna do grobowej deski! Polecam kazdemu!!!

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

Super!

Uwielbiam tę odżywkę i będę jej używała przez następne półwiecze! :D
Pięknie pachnie, bardzo przyjemnie się jej używa. Świetnie odżywia włosy - są mieciuśkie i błyszczące (a moje "nieodżywione" włosy nie mają tendencji do bycia takowymi, wrecz przeciwnie). Poza tym rewelacyjna cena jak za taaaką pojemność (na Allegro można kupić 1000 ml za 15 zł!).

Używam tego produktu od:

Polecam, jest bdb...

Cudny, mleczny zapach, bdb konsystencja i świetna wydajność:) No i ta cena..... Odżywka jest bardzo dobra do codziennego stosowania, nawilża i zmiękcza włoski. Jednak porównując do placenty słabiej działa, dlatego tą odżywkę używam na codzień, a 2 razy w tygodniu placentę (po pół godzinki na głowie).

Używam tego produktu od:miesiąca

Po dłuższym używaniu-SUPER!

Powracam z "podwiniętym ogonem" do mojej recenzji.. Na poczatku stosowania Latte nie byłam zadowolona, bo nadawał objętość i puszystość włosom, co w moim przypadku nie jest wskazane, bo mam włosy grube i puszące się. Nie widziałam też wielkiego nawilżenia ani wygładzenia. Okazuje jednak się że jest to odżywka dla wytrwałych - działa długodystansowo. Może to jest po prostu działanie rozłożone w czasie.. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Teraz zauważam że moje włosy są jakby mocniejsze (a były popalone źle zrobionym podwójnym balayażem, łamały się). Po 1/2 godz na głowie, daje im miękkość i wygładzenie. Przestały wyglądać jak tania peruka. Poza tym zapach, który mi sie bardzo podoba utrzymuje się bardzo długo i wszyscu w koło pytaja co to tak fajnie pachnie, jak toffi. Jest też wydajna i nie ma silikonu.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Prawie idealna

To jedyna do tej pory odzywka która daje u mnie efekty po przepisowym czasie trzymaniu jej na głowie- inne aby widoczne były rezultaty musiałam stosować jako kompresy. Włosy sa faktycznie dobrze nawilzone, wygładzone, miękkie w dotyku i nie musze czekac na to 1,5 h tylko 15 minut łącznie z myciem:):). Odzyweczka jest niesamowicie wydajna- kupiłam miesąc temu 1000ml, nie żałuje jej na włosy, stosuje co 2 dzien a tu nawet 1/4 nie ubyło:). Nie obciąża moich skłonnych do przetłuszczania u nasady włosów. I ta konsystencja....- taka slizga, silikonowa- jak dla mnie idealna:). Jedyne zastrzeżenie w tym cudeńku mam -TAK TAK!- DO ZAPACHU! owszem,z pierwszym "niuchem" można sie rozpłynać i zjeść pół opakowania;P ale juz za chwile daje sie wyczuć wyraźna chemiczna nuta:(- za to gwiazdka mniej! Niemniej jednak produkt na medal! Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Tanie Cudeńko !!

Mawiają "nie wszystko złoto co się świeci" i to prawda.
Po doświadczeniach z odżywkami z wyższych półek mogę
śmiało odnieść się do w/w przysłowia.Mało znane i tanie odżywki ,też mają swoje zalety.Odżywka spełnia swoje zadanie ,a za przepiękny zapach dodatkowy plus.
Polecam !!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni na zmian e z placentą.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego małego

Tania przyjemność

Nabyłam identyczną maskę Kallos tylko w innym opakowaniu , w pojemosci 275 ml na allegro za 6 zł. Skład identyczny, firma identyczna, tylko nieco inne opakowanie:)

I naprawdę jestem zadowolona. Maska lekko nawilża, swietnie pomaga rozczesać włosy, jest pierwszą maską od kilku miesięcy, która nei podowuje przeciązenia włosów - po prostu nie ma silikonu.. bardzo mi sie ta jej wlasciwość podoba.

Poza tym ma jeszcze jedna zaletę, które może też być wadą. Ładny, ale niesłychanie mocny, słodki, mleczny zapach - coś a`la scrub do ciała Avonu z brązowym cukrem. Zapach sam w sobie jest przyjemny, niestety na tyle intensywny, że po zmyciu włosy pachną aż za bardzo przez dwa dni i w gorące dni zbiera się człowiekowi od tej słodyczy...no wiecie na co sie zbiera:)

Ale oczywiście polecam w tak smiesznej cenie tak dobrą odzywkę.

Używam tego produktu od:

nic specjalnego

Jak dla mnie ta odżywka-maska jest raczej za słaba...tzn jest ok do stosowania codziennie,ponieważ nie obciąża włosków i jest raczej delikatna... ale na pewno nie jest to jakas mocno regenerująca maska do włosów zniszczonych.Nadaje ładny połysk,trochę wygładza,ale regeneracji jak narazie żadnej nie zauważyłam.Plus to cena,ładny zapach,bardzo fajna konsystencja,i pojemność..Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dalej przy pierwszym

kręci ;)

W zasadzie to czym mnie urzekła najbradziej to fakt, iż włosy bardzo ładnie się po niej kręcą - jak po żadnej innej odżywce , często sporo droższej i dedykowanej kręconym wlosom . Mimo nieskomlikowanego składu i niskiej ceny widać wyśmienicie nawilża loki - staja sie sprężyste i zgrabniejsze.
Oczywiscie uzywam też dodatkow inych wyselekcjonowanych kosmetyków - okład z maski jest świetnym uzupełniem kuracji pielęgnacyjnej.

zaskoczyła mnie...

baaardzo pozytywnie :)
Jest to odżywka - maska , do włosów zniszczonych zabiegami farbowania,trwałej,rozjaśniania.
Ja zaliczam się do tej grupy-a dokladnie- moje biedne włosinki.

Używam tej maski taz w tygodniu - nakładam na włosy ,zawijam w recznik i trzymam ok 3 h.
Po tym zabiegu włosy są ŚLICZNE! lśnią, wyglądają na bardzo zdrowe , idealnie się rozczesują. Efekt tenutrzymuje się długo :)

Nadałabym tej masce tytuł KWC - jednak jej słodki zapach mnie doprowadza do szału.

ALe o działanie tu chodzi prawda?
Dlatego podsumuje : bardzo dobry,godny polecenia!

p.s wydajna i za śmieszną cenę :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończe 1.

Przyjemność z używania :)

Używałam do tej pory dwóch rodzajów masek do włosów firmy kallos. Miałam placente z wyciagiem z łożysk, była niezła. Teraz kupiłam na allegro Tą z proteinami mlecznymi za 15 zl plus przesyłka z 1000ml. Za tą cenę otrzymałam profesjonalny kosmetyk ktory ladnie odzywia moje rozjasniane i prostowane włosy, a do tego przepięknie pachnie. Mi odpowiada i do tego cena jest przyzwoita.