Guerlain, Terracotta, Light Bronzing Powder (Mozaikowy puder brązujący w kamieniu)

Średnia ocena: 3.48/5

Kategoria

Wspaniały puder mozaikowy, składający się z 5 odcieni. Zmieszane ze sobą nadają skórze piękny, naturalny blask i delikatny efekt opalenizny. Rozświetla i brązuje pielęgnując przy tym cerę. Dostępny w 4 wersjach - 02 jaśniejszy `dla blondynek`, 03 ciemniejszy `dla brunetek` oraz w wersji 04 i 05 z późniejszej edycji.

prasowane
Efekt
rozświetlające

Ideal wsrod bronzerow

Przewspanialy! Zdecydowanie najlepszy puder brazujacy jaki mialam! Daje delikatny efekt, jest banalnie prosty w uzyciu - nie da sie zrobic sobie nim krzywdy, chocby sie czlowiek malowal po ciemku. Nadaje twarzy taki delikatny "glow", odcien dla blondynek jest idealnie dobrany do mojej bladej skory mimo iz jestem brunetka. Marze tylko o znalezieniu takiego pudru w wersji bez drobinek, bo czasami mam ochote na matowy makijaz..
Jedyny minus to taki, ze faktycznie kolory scieraja sie nierownomiernie, ale mnie osobiscie w niczym to nie przeszkadza i nie zmienia pieknego efektu musniecia sloncem ktory nadaje ten puder.

Używam tego produktu od:9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: troszke z jednego(a uzywam prawie codziennie!)

Wspaniały

Wspaniały puder. Subtelnie rozjaśnia twarz nadając jej zdrowy i naturalny wygląd. Używam palety dla brunetek. Bardzo łatwo wymodelować nim twarz i dekolt, nie pozostawia smug, ładnie matuje.
Nie wysusza skóry twarzy.
Świecące drobinki są tak delikatne że swobodnie można używać go na co dzień, bo nie ma choinkowego efektu.
Rzeczywiście kolory kończą się nierówno, ale nawet jak czegoś zabraknie, to nie przeszkadza w dalszym efektownym makijażu.

Ilość zużytych opakowań:zaczęte drugie

Nie warto

Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami na tej stronie i nie jestem zachwycona.
Puder jest tak twardy, że żaden pędzel nie daje mu rady. Chyba zacznę go trzeć jakimś drutem :)Dlatego też mi chyba nigdy się nie skończy.
Jestem typową brunetką, choć o bardzo jasnej karnacji, kupiłam więc wersje dla brunetek i ... to nie te kolory. Dziwne jakieś. Ceglaste - nie lubię tego koloru na swojej twarzy. Skończyło się tym, że właśnie zmierza do mnie puder innej firmy. Z Terracotą się nie polubiłyśmy.

Używam tego produktu od:pół roku

przyjemny

Posiadam wersję dla brunetek. Całość oceniam bardzo dobrze, nie uczula, a mam delikatną, skłonną do alergii skórę, ładnie rozświetla, kolor ok, chociaż wolałabym bardziej brązowy. Najszybciej zużywa się ta część z drobinkami. Puder bardzo wydajny. Opakowanie eleganckie, lusterko w środku. Zaznaczyłam opcję, że nie wiem, czy kupię ponownie produkt, gdyż dosłownie końca opakowania nie widać :)

Zabawa z kolorami

Zanim go kupiłam, moim ulubionym pudrem brązującym była Terracotta Nr 10 (najjaśniejsza z gamy). Kiedy się skończyła, zastąpiła ją mozaika - wydawało się, że podobnie jak Meteorytami, będę się tu mogła pobawić kolorami. No...to jest trochę utrudnione, ale...

...to bardzo dobry puder. Mam wersję dla blondynek (01). Naturalny efekt - nie za ciemna, nie za pomarańczowa. Moja naturalna opalenizna jest lekko różowawa, więc te różowe pola są bardzo dobrym pomysłem. Puder równo się nakłada dużym pędzlem Artdeco (radzę używać pędzla z włosia kozy - wiewióra jest za miękka i mogą powstać "placki" ).
Sprawdza się i jako róż i nakładany na całą twarz puder brązujący, choć błyszczące drobinki na początku wydawały mi się zbyt duże (drobinki zawierają tylko 2 spośród 5 kolorów mozaiki). Okazało się jednak, że bardzo ładnie się wtapiają i rozświetlają "opaleniznę". Pozostaje na twarzy cały dzień i jest bardzo wydajny - mam go już przynajmniej trzy lata i końca nie widać.
Bursztynowa puderniczka - prześliczna, choć moja bardzo ciężko się otwiera.

Używam tego produktu od: 3 lata (używam "sezonowo" - latem)
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Doskonały!

Mam wersję dla blondynek!
Puder świetnie wypełnia swoje zadanie- brązuje i rozświetla, a kolorek na twarzy wygląda bardzo subtelnie.
Zdecydowanie godny polecenia!

Używam tego produktu od:3 tygodni

bardzo dobry

Moja ostatnia zdobycz :) Używam koloru dla blondynki i idealnie pasuje do mojej bladej buzi. Nadaje skórze zdrowy wygląd bez efektu maski. Doskonale rozświetla. Puder jest bardzo trwały i długo trzyma się na twarzy. Bardzo ładnie pachnie. Jedynym minusem jest cena, puder w Duglasie kosztuje prawie 200zł, ale naprawdę warto wydać tą kasę.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

guerlain to jest klasa!

ja uzywam wersji dla brunetek i chociaz jestem bladolica to ten brazer wyglada na buzi bardzo naturalnie, kupilam go rok temu, chcialam inny ale pani posadzila mnie na krzeselku i wymalowala tym cackiem no i sie z bronzerkiem polubilismy!!! nakladam go tak jakbym rysowala cyferke 3 po obu stronach twarzy i delikatnie muskam nosek i efekt jest boski, jakby mnie nagle sloneczko zbrazowilo. chociaz niektore kolorki w paletce posiadaja zlote drobinki nie sa one nachalne czy tandetne a tylko ladnie rozswietlaja twarz. opakowanie jest bardzo ladne, a sam puder bardzo bardzo wydajny. wystarczy minimalna ilosc produktu zeby otrzymac porzadany efekt. brazer rozprowadza sie idealnie, jest bardzo przyjemny w uzyciu, nie pozostawia smug i plam. luksusowa przyjemnosc dla mega wymagajacych dam! Polecam!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze, w trakcie

polecam

bardzo dobry kosmetyk, przede wszystkim nie natluszcza, nie rozmazuje sie na podkladzie, uzywam palety dla blondynek i faktycznie jest dosc subtelny, nie tworzy nienaturalnej maski, a jednoczesnie daje efekt zdrowej opalenizny. uzywalam go tez na samoopalacz, bardzo ladnie stapia sie z kolorem. bardzo delikatny zapach, nie drazni, efekt polysku na twarzy tez nie jest przesadzony. wszystko ok, ale nie rozumiem, dlaczego kosztuje 220pln;) naprawde roche za wysoka cena, pryzmy givenchy sa tansze i chyba lepsze.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

subtelny efekt

Mam wersje jaśniejsza, dla blondynek

Puder w porecznej puderniczce z lusterkiem

Pieknie pachnie, dośc mocno, ale zapach szybko sie ulatnia z twarzy , nie powoduje dyskomfortu

efekt zaskakujacy, cera promienna, wygladzona, delikatna, efekt brazowienia w moim przypadku niewidoczny (mam dośc ciemna karnację) cera ujednolicona, zmatowiona, leciutko rozswietlona

preferuję nakładanie bardzo miękkim pędzlem, wtedy nabiera sie mało drobinek zlotego brokatu i efekt jest na prawde subtelny

Używam tego produktu od: ponad 2 tyg

uwielbiam go

jest swietny. ladnie przyciemnia skore. rozswietla i nie zostawia efektu maski. jest lekki i nie uczula. jedyna wada jest cena. jednak jest wydajny . mam wersje dla blondynek mimo ze jestem brunetka :) mam jasna karnacje ale ten puder ladnie ja przyciemnia. polecam

wspaniały

Zużyłam już 2 opakowania tego pudru. Mialam wersje dla blondynek. Ja uzywalam go jako rózu na kosci policzkowe.To poprosty sliczny puder,ładnie rozświetla,daje piekny kolor i długo sie trzyma na twarzy. Ostatnio uzywam różu albo bronzera EL. Z tego bronzera tez jestem zadowolona ale juz mi sie kończy i pomyslałam że wrócę do ulubioj mozajki Guerlaina.

Używam tego produktu od:dawna