Manhattan, Clearface, Light Efect Powder

Manhattan, Clearface, Light Efect Powder

Antybakteryjny puder w kamieniu z perłowym poblaskiem. Zawiera kompleks czynników cynko-derm, który na 3 sposoby oddziałuje na skórę:
- Cynk działa antybakteryjnie i reguluje produkcję łoju,
- Pantenol łagodzi podrażnienia i uspokaja,
- Sebumcontrol zmniejsza połysk i rozjaśnia wygląd cery.
Efekt: kremowa konsystencja pudrowa tuszuje i łagodzi podrażnienia. Drobne cząsteczki perłowe wyczarowują efekty świetlne na skórze.

fajny efekt :)

Fajny i tani puder rozświetlający :) Niestety, jak wszystkie pudry rozświetlające, podkreśla niedoskonałości skóry. I głównie przez to przestałam go stosować i był to kosmetyk, który odłożyłam na półkę z wielkim bólem serca, bo daje przepiękny efekt :) Jak ktoś ma ładną i gładką cerę, to szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy, od czasu do czasu

tani i dobry

Bardzo dobry kosmetyk,leczy skórę z wyprysków i pryszczy.Nie wysusza,nie nawilza,lecz matuje.Moja cera nie ma problemów,ale generalnie lubilam miec pod ręką jakis dobry puder.Ma mala pojemnosc,ale jest idealny dla mnie-cena jest atutem.Nie wiem tylko dlaczego tak mala pojemnosc starcza mi na dluzej nic Creme Puff,ktory jest ponad dwa razy większy...

Używam tego produktu od:listopad
Ilość zużytych opakowań:dwa w polowie zużyte

super

nie wiedziałam, czy go kupię, ale cena mnie zachęciła (tylko 15 zł w galerii centrum w Lublinie). Znalazłam idealny odcień już przy pierwszej próbie. Puderek wprawdzie mniejszy niż standardowe, no ale cóż. Świetnie się go nakłada, nie podkreśla suchych skórek, pięknie rozświetla, czym jestem zachwycona. Do tego faktycznie leczy krostki i małe syfki, a przynajmniej nie wyskoczyły mi nowe, stare się wyleczyły.
Do pudru dołączona jest gąbeczka, trochę dziwna, ale ogólnie ok.

naprawdę warto

Kupiłam go tak trochę z przypadku, na poprawę humoru. I naprawdę to jeden z lepszych pudrów, jakich miałam okazję przez ostatnich kilka lat używać. Ma świetną konsystencję - można go nakładać palcami (wtedy daje bardziej błyszczacy efekt) lub tez pedzlem. Utrzymuje się na twarzy dość długo, skóra się po nim nie świeci, ale delikatnie błyszczy. Na wieczorne wyjścia - idealny. Używam go też na co dzień, najczęściej w połączeniu z silnie matującym fluidem (Lumene Velvet Matte). Dodatkowo znakomicie zwalcza i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Minusy: nie wszędzie można go kupić i nie ma w nim gąbeczki

kwc pudrow rozswietlajacych

dla mnie bomba.
super rozswietla, nie widac wielkich drobi brokatu tylko idealne rozswietlenie. pod oczy robie zazwyczaj na codzien. na impreze gruba arstwa na twarz i na dekolt. nie tworzy aski, jest bardzo naturalny, latwo sie stapia z cera. cena bardzo przystepna jak na takiej jakosci produkt. wydajny.
szczerze polecam, dla mnie kwc w swjojej kategorii.

Używam tego produktu od: dlugo

Dobry

Super rozświetla cerę ale i matowi, jest super pod oczy i nad oczy a także na wieczorne wyjścia. Na dzień lekko muskam się nim aby rozświetlić cerę. Ożywia twarz.

Używam tego produktu od:3 misiące

KWC

Puder jedwabisty, ma tendencje do łatwego kruszenia się, matowy efekt w połączeniu z podkładem (Excipial odcień jasny) utrzymuje się 5 godzin. Jest koloru Vanilla 70, dla bladej karnacji. Bardzo, bardzo ładny efekt, na twarzy wygląda na dużo droższy, około 60zł. Nie tworzy maski, jego kolor jest idealnie (naprawdę! mogę się grubiej przypudrować i nikt tego nie zauważy) dobrany pod moją karnację!! Nie pogłębiłą się po nim tendencja do wągrów, reguluje wydzielanie sebum (rzeczywiście mniej "produkuję" wydzieliny, nawet gdy już go zmyję), wyraźnie łagodzi zaczerwienienia wokół wyprysków, działania specjalnie antybakteryjnego nie stwierdziłam.

/EDIT: Przestałam używać podkładu i dzięki temu sam puder utrzymuje się 11 godzin w pełnowymairowym macie. Porów nie zapycha. Gwiazdka w górę!

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte drugie