Wella, Wellaflex, 2nd Day Volume, Extra Strong Hold Mousse (Pianka bardzo mocno utrwalająca `Większa 2 - dniowa objętość`)

Wykorzystaj każdą chwilę i nie trać pewności siebie dzięki idealnej fryzurze, którą zapewni szeroka gama produktów do stylizacji Wellaflex.

Pianka do włosów Wellaflex 2nd Day Volume podkreśla naturalne piękno włosów i nadaje fryzurze indywidualny charakter. Zapewnia widoczny efekt zwiększonej objętości nawet następnego dnia. Dodatkowo dzięki technologii FlexActive ta ekstra mocno utrwalająca pianka do włosów zapewnia 3 najbardziej pożądane cechy naturalnej i elastycznej fryzury.

Zakochaj się w delikatnym dotyku bez poczucia lepkości i obciążenia włosów. Osiągnij efekt mocnego utrwalenia także następnego dnia. Zachowaj elastyczną fryzurę z pełną swobodą ruchu. Dzięki wygodnej aplikacji i łatwemu wyczesywaniu Wellaflex 2nd Day Volume jest najlepszym sposobem na szybką stylizację. Pomaga także chronić włosy przed promieniowaniem UV, zapewniając im naturalny, zdrowy wygląd każdego dnia.

•Wygodna aplikacja i łatwe rozczesywanie
•Ochrona przed promieniami UV i zdrowy wygląd włosów
•Zauważalnie zwiększona objętość - nawet na drugi dzień
•Elastyczna fryzura dzięki Technologii FlexActive

bardzo mocne
lekkie

Wporzadku (-4)

Moze zaczne tak:
Plusy:
-Ladnie pachnie
-Jest wydajna
-Daje troche tej objetosci nie powiem wlosow jest wiecej
-Nie skleja wlosow

Minusy
-2 dniowa objetosc to chyba zart ?
-Rob troche siano z moimi wlosami.

No to to by bylo na tyle ;) Ogolnie fajny produk ale jak dla mnie za to cene mozna kupic cos lepszego wiesz daje takie -4

Używam tego produktu od:Miesiaca
Ilość zużytych opakowań:Koncze 1 wsze

nie dla mnie

Kupiłam tą piankę, bo liczyłam na tę objętość...totalna bujda, szkoda kasy. Objętości żadnej, nie mówiąc o obiecanej dwudniowej:(. Jedyny plusik za przyzwoity zapach..poza tym nie skleja włosków. Ale to wszystko. Nie polecam.
Na moich włosach robi siano, nie lubię jej i więcej nie kupię:(

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 - niecałe

Całkiem,całkiem

Muszę zaznaczyć, że daje cztery gwiazdki trochę na wyrost, gdyż jest to moja pierwsza pianka od co najmniej 5 lat i niestety nie mam porównania z innymi tego typu kosmetykami.

W każdym razie pianka faktycznie zwiększyła objętość moich włosów, są bardziej gęste,ale nie uniosła ich do góry tak jak na to liczyłam. Ale na pewno duży plus za to, że włosy są bardzo,bardzo gęste.W ogóle nie skleja, włosy ładnie błyszczą, są miłe w dotyku. Efekt końcowy to burza włosów - bardzo fajnie to wygląda :-)

Jeśli chodzi o te 2 dni objętości to dziwna sprawa - bo włosy faktycznie wyglądają bujnie przez długi czas,ale niestety przetłuszczają się tak jak zwykle czyli w moim przypadku mycie codzienne to mus. Niestety nie odważę się wyjść z domu bez umytej głowy i w dodatku z resztkami wczorajszej pianki we włosach. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla dziewczyn, które nie mają potrzeby mycia włosów codziennie,a tak poza tym to zwykły chwyt reklamowy.

Nie wiem czy kupię ponownie bo będę próbowała innych tego typu produktów,ale efekt po jej użyciu naprawdę mnie zadowolił.

Używam tego produktu od: kilku dni

Nie działa

Kupiłam ją dlatego, że nie było mojej ulubionej (też welli-maksymalna objętość).
Nie mam pojęcia jak ma utrzymywać objętość do 2 dni, skoro nie ma jej nawet zaraz po wysuszeniu włosów? Fryzura jest taka hmmm... oklapnięta. Mam mocno wycieniowane włosy o długości za szyję, są lekkie, więc taka super pianka (wg. producenta) powinna bez problemu zadziałać.
Na pewno już jej nie kupię. Męczyłam się z 1 opakowaniem ponad miesiąc, używając jej tylko wtedy gdy miałam zamiar chodzić ze spiętymi włosami.

Używam tego produktu od: 1 mies.