Schwarzkopf Got2b, Fresh It Up!, Extra Fresh, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów odświeżający)

Średnia ocena: 3.59/5

Suchy szampon got2b Fresh it Up extra fresh natychmiastowo oczyszcza i odświeża Twoje włosy. Twoje włosy zyskają długotrwały owocowy zapach i ekspresowe odświeżenie. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów, nie pozostawia białych śladów, po wyczesaniu z włosów. Przeznaczony do włosów przetłuszczających się.

suche szampony, do włosów przetłuszczających się
w spray'u
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna
oczyszczające
zapachowa

Ratuje sytuację

Bardzo fajny suchy szampon, który ratuje sytuację, gdy szybko musisz wyjść z domu, a Twoje włosy nie za bardzo nadają się do wyjścia. Nie pozostawia takich siwych włosów jak inne suche szampony, które miałam okazję wypróbować. Dodatkowo fajnie pachnie i można go nabyć w opakowaniu o pojemności 100 ml idealnie nadającym się do samolotu.

Dobry

Produkt wyróżnia się bardzo ładną szatą graficzną oraz świeżym zapachem. Suchy szampon dobrze odświeża włosy, unosi je lekko od nasady wchłania warte tłustości np przy włosach przetłuszczających się. Łatwo się rozprowadza i oraz lato się wyczesuje i mega Dobrze zmywa. Produkt wydajny i nie wysusza skóry głowy.

Fajny szampon w fajnej cenie

Ten suchy szampon jest ok. Można go kupić w bardzo przystępnej cenie i całkiem nieźle się sprawdza. Zapach jest przyjemny, bardzo świeży, lekko słodki. Szampon odświeża włosy i nie pozostawia na nich plam, tylko trzeba odpowiednio go zaaplikować. Włosy nie sklejają się i wyglądają naturalnie. Puszka jest wysoka i wąska więc świetnie sprawdzi się podczas wyjazdu bo łatwo będzie ją zmieścić w walizce. Warto mieć ten produkt w domu kiedy nastanie potrzeba aby szybko odświeżyć włosy.

Tragiczny

Chciałam spróbować suchy szampon innej firmy i o innym zapachu, więc kupiłam ten....

OPAKOWANIE
W kolorze limonki z grafiką cytryny, dość ładne. Zakrętka niezbyt dobrej jakości. Po naciśnięciu przycisku, szampon się wylewa bokami, syczy i się pieni. WSZYSTKO jest brudne.

KOLOR
Szampon to biały proszek, który szybko się rozpuszcza. Ale moczy włosy.

ZAPACH
Pachnie cytryną. Zapach jest świeży, nie za ostry.

DZIAŁANIE
Szampon w ogóle nie działa, tłuste włosy są bardziej tłuste niż były i do tego MOKRE.

Zawsze do niego wracam!

Suchy szampon Got2be jest produktem, do którego zawsze wracam po nieudanych testach jego zamienników. Wypróbowałam już naprawdę wiele suchych szamponów różnych marek, ale ten jak do tej pory sprawdza się najlepiej - starczy kilka psiknięć, by odświeżyć włosy, ma przyjemny zapach i nie pozostawia białego nalotu.

Tragedia

Opakowanie iście wiosenne, ale niestety sam szampon, jak dla mnie - SZAŁU NIE MA????
????nie odświeża
????nie oczyszcza
????zapachu na włosach nie pozostawia
????nie przeciwdziała przetłuszczaniu

miłe zaskoczenie

szampon ten bardzo mi się spodobał na pierwszy rzut oka zaimponował mi swoim opakowaniem który ma świetną szatę graficzną
Jak to suchy szampon bałam się o białe ślady po aplikacji szamponu, ale już od razu mówię, że ten akurat ich nie zostawia. Pasma oczywiście spryskujemy krótkimi seriami u nasady, wmasowujemy i wyczesujemy nadmiar proszku, a cała akcja przebiega szybko i bezproblemowo. Biały proszek błyskawicznie znika, a same włosy faktycznie odzyskują lepszy wygląd i świeżość. A przy tym pozostają miękkie i elastyczne. Spray delikatnie utrwala, ale nie usztywnia.
Dla mnie ogromnym plusem jest brak podrażnienia wrażliwej skóry głowy. Co prawda kosmetyku używałam raz na kilka tygodni, ale mój skalp potrafi się zbuntować w jednym momencie. Tutaj stosowanie szamponu było komfortowe, a ja nie wydrapywałam sobie włosów z głowy ani nie sypałam łupieżem na kilka metrów wokoło.
Jeśli mi nie zrobił szkody, to myślę, że spisze się u wielu z Was. Chociaż wiadomo, że wysoko w składzie takich produktów znajduje się alkohol, dlatego do każdego powinno się podejść z dużą dawką ostrożności. I nie stosować regularnie. Ponadto szampon posiada przyjemny zapach egzotycznych owoców i utrzymuje się na spiętych włosach przez cały dzień.
- jest jego cena regularna jest bardzo zbliżona do słynnych batiste przez co wole sięgnoć po nie są zawsze niezawodne i troszke lepszę

suchy szampon

Pierwsze co mnie urzekło to cudowny slodki zapach i super opakowanie. Szampon szybko odswieza wlosy i nie pozostwia białych sladow, a mam ciemne wlosy wiec dlamnie ogramny plus.

Zawiodłam się

Kupiłam kiedyś ten szampon skuszona promocją. Nie jest to najgorszy suchy szampon, ale też nie jest idealny. Mimo wszystko, zużyłam cały produkt, więc nie był taki zły.

Niestety nie polubiliśmy się

Po próbie kilku szamponów suchych różnych firm, muszę stwierdzić że ten produkt oceniam najsłabiej. Cena ok ale.... Nie odświeżył tak jak bym tego oczekiwała. Gdy dałam mało słaby efekt, jak dałam więcej to jeszcze gorzej widać było białą poświatę od szamponu. I tak czy inaczej awaria z włosami trwała.

Dobru produkt

Szampon zdecydowanie odświeża włosy. Ma cudowny zapach. Włosy po jego zastosowaniu wyglądają bardzo dobrze, gdyż produkt jest niemal na nich nie widoczny, jedynie efekt.

Spisał się

To mój drugi suchy szampon. Poprzedni był innej firmy i absolutnie mi się nie sprawdził. Pozostawiał na moich włosach biały proszek, puder. Jako, że jestem brunetką wszystko było widać. Bałam się, że w przypadku tego suchego szamponu będzie to samo. Ale na szczęście nie. Szampon ten nie pozostawia białych śladów, przyjemnie pachnie, delikatnie odświeża włosy, no i te opakowanie, jakoś na mnie pozytywnie wpływa :)