Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

Etiaxil, Antyperspirant roll - on (Antyperspirant w kulce)

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 12,5 ml

Etiaxil, antyperspirant w kulce, ma unikalną opatentowaną formułę, która zapewnia efektywne działanie - długotrwałą ochronę przed potem. Wystarczy go zastosować tylko 2-3 razy w tygodniu, by uzyskać całkowitą ochronę. To prawdziwy bloker potu!

Uwaga! Etiaxil to nie jest zwykły dezodorant antyperspiracyjny! Przed zastosowaniem należy dokładnie przeczytać ulotkę, a potem przestrzegać tego co jest w niej napisane, ponieważ środek ten działa dość silnie i "samowolka" może prowadzić do przykrych konsekwencji.

Etiaxil, antyperspirant w kulce występuje w dwóch wersjach: dla skóry normalnej (z czerwonym kwadratem) oraz wrażliwej (z niebieskim kwadratem). Ma postać bezbarwnego płynu, który nie pozostawia żadnych śladów na ubraniu. Jest bezzapachowy i bardzo wydajny. Nie testowany na zwierzętach.

antyperspiranty
nawilżające, ochronne, zapachowe, łagodzące
zapachowa
w kulce
wrażliwa, normalna

mały cudotwórca!!!

Dzięki Wam drogie wizażanki poznałam rewelacyjny kosmetyk. Używałam już wszystkiego ale nawet najsilniejszy antyperspirant nie dawał rady mokrym plamom na bluzeczkach. A teraz :) Co za ulga .Już po jednym !!!!!!!!!!!!! użyciu mam kompletnie suche paszki. Mogę teraz nosić wszystko i nic nie widać, żadnych plam. Wreszcie czuję się zadbana i wolna :) Dziękuję

bardzo dobry!

Rewelacyjny! Efekty były odczuwalne u mnie od pierwszego zastosowania. Wydatek 35 zł w aptece za taką efektywność to naprawdę symboliczna cena :) Polecam wszystkim z czystym sumieniem ale ostrzegam - należy ściśle przestrzegać porad producenta!!! Stosować tylko na suchutką i nie uszkodzoną skórę!

Rewelacja!!!

Moim zdaniem jest to najlepszy antyperspirant na rynku, po prostu nie zastąpiony. Naprawdę polecam!!30zł to nie jest dużo, gdyż wystarcza na długo- u mnie starczył na ok 4 miesiące- jestem zadowolona.Pozdrawiam

cud !!!!!!!!!!!!!!!!

Ten cudowny specyfik pomimo, iz kosztuje 37zl (obecnie) i malej pojemnosci, jest jakims cudem, moje zaskoczenie dosiegnelo zenitu !!!!!!!!!! Nigdy nic mi nie pomagalo, NIGDY! A TU takie male CUDO, po pierwszym razie daje uczucie najpiekniejszej suchosci pod paszkami. Dlaczego jednak nie dalam 5 gwiazdek? poniewaz pieklo mnie i swedzialo, cale szczescie, ze stosuje sie go na noc ;)))) i bardzo rzadko ;)PO MIESIACU stosowania wnosze poprawke do mojej oceny i podnosze liczbe gwiazdek z 4 na 5!!! :DSkora sie przyzwyczaila i juz nie piecze ani nie swiedzi ;)))))

bo ja wiem

chodzi mi o wersję do stóp. Podobno to najsilniejszy z dostępnych antyprespirantów. Stosuje się do na noc, wcierająć w stopy szmaktą, a na drugi dzień stópki mają pozostać suchuteńkie. Czcze obietnice, stosowałam całe lato do sandałek, jesienią do półbutów zgodnie z zaleceniami producenta. Prócz spierzchniętego naskórka na stopach nie dawał żadnych efektów, jak się pociły, tak się pocą:(((((<BR>A może jest coś skoteczniejszego??

rewelacja!

Niezrównany na pierwsze upały, gdy dosłownie zlewa nas pot. Ja stosuję tylko do września,bo to silny preparat i w okresie jesienno-zimowym wystarczają łagodne dezodoranty.Chociaż przydaje sie również przed karnawałowymi nocami:)Gwarantuje suche pachy i absolutny komfort.

Rewelacja!

Jedyna rzecz, która naprawdę radzi sobie z nadmiernym poceniem. Zachęcona Waszymi opiniami kupiłam ok.3 tygodnie temu i teraz zapomniałam już, co to pocenie się. Nie muszę używać innych antyperspirantów, ponieważ użycie Etiaxilu raz tygodniu zupełnie wystarcza. Polecam Bardzo!

Nawet się nie zastanawiaj

kupiłam go przedwczoraj, zachęcona dobrymi opiniami, ale zastosowałam po raz pierwszy dopiero wczoraj (poniewaz nie wolno uzywac 48 po debilacji pach...) Efekt jest rewelacyjny! Wogole sie nie spocilam, choc na opakowaniu pisze, ze na efekt trzeba czekac 3-4 dni... Napisze jeszcze, ze poce sie wiecej niz inni i nigdy nie moglam dac sobie z tym rady... Pierwszy raz mam w reku cos co naprawde dziala! :-))))... Jutro ide na zakupy i kupie sobie koniecznie cos na czym widac mokre plamy, bo juz nie musze sie o to martwic... WIELKIE DZIEKI!

bardzo dobry

Strzał w dziesiątkę! <BR>Na początku trochę się przeraziłam, ile to ja mam zapłacić za coś tak niepozornego :-), ale efekty przeszły zupełnie moje oczekiwania. Produkt działa w zasadzie od razu i chyba się do niego przyzwyczaję :-) <BR>Nie mówiąc o tym, że o plamieniu ubrań w ogóle nie ma mowy bo stosuje się go na noc i to raz na jakiś czas. To powoduje także, iż antyperspirant ten jest bardzo wydajny - mimo małych gabarytów ;)<BR>Stosuję dokładnie z instrukcją i obyło się bez podrażnień.<BR>Dla mnie - rewelacja

Absolutna bomba

Dla mnie rewelacja!<BR>Wreszcie skończyły się problemy z paskudnym uczuciem dyskomfortu oraz tonami zniszczonych ubrań.<BR>No i niebagatelny jest również fakt, że nie trzeba używać go codziennie a i tak działa :)<BR>Teraz kiedy wiem jak działa zapłaciłabym za niego bez wahania kilka razy więcej.

Rewelacja

Jedyny preparat, ktory zlikwidowal problem nadmiernej potliwosci. Dziesiatki wizyt u najrozniejszych lekarzy, z
ktorych ZADEN nie traktowal mojej dolegliwosci serio. Jesli juz szlam na prywatna wizyte tylko z tym problemem dostawalam nieskuteczne mazidla i leki, ktore mnie usypialy, a pocilam sie nadal.
Do dzis dnia pamietam ile musialam sobie odmowic z powodu potliwosci, z ilu ubran musialam zrezygnowac... No i koszmar zakupow - nie kupowalam tego co mi sie podoba, tylko to na czym nie widac mokrych plam. Koszmar.
A tu jeden malutki Etiaxil zalatwil sprawe :) Teraz smaruje sie raz na tydzien czy dwa, nosze obcisle ubranka i odzyskalam radosc zycia.
O Etiaxilu dowiedzialam sie z reklamy w gazecie. A lekarzy, ktorzy nie widza roznicy miedzy fizjologicznym i patologicznym poceniem odeslalabym do diabla :)

***********UWAGA************
Zeby nie pieklo i nie swedzialo trzeba nakladac Etiaxil na dokladnie wysuszone pachy, nawet jesli trzeba sobie pomoc suszarka ;) Polozenie preparatu na wilgotna skore daje uczucie nieprzyjemnego swedzenia i pieczenia
****************************