KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 81% osób
    Jadzia_95
    10 listopada 2022 o 8:27
    Świetny jako pierwszy kosmetyk
    Marka Emolium kojarzyłam jako kosmetyki do pielęgnacji dziecięcej skóry, słyszałam wcześniej kilka pozytywnych opinii dlatego zdecydowałam się na zakup po urodzeniu dziecka. Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna i potrzebuje dużo lepszej pielęgnacji niż skóra dorosłego, to właśnie dostałam od Emolium. Krem bardzo dobrze się rozprowadzał, nie musiałam czekać aż się wchłonie żeby ubrać dziecko - nie brudzi, nie tłusci ubranek. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, cera zyskała lepszy kolor, była widoczna poprawa w nawilżeniu. Opakowanie jest dość wydajne, niewielka ilość wystarczy aby posmarować całe ciałko dziecka.
    Zalety:
    • Działanie
    • Wygodne opakowanie
    • Dostępność
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Karolinakinap
    30 marca 2020 o 10:07
    Jest boski!:)
    Moja skora ma duże tendencje do przesuszania i potrzebuje dużego nawilżenia. Ten krem bardzo dobrze na nią działa. Stosowany regularnie daje super efekty. Nie jest mega tłusty wręcz dość lekki mimo mocnego działania- duży plus, szybko się wchłania. Ma neutralny zapach, nie przeszkadza mi. Nie zapycha i jest hipoalergiczny więc osoby z wrażliwą skórę mogą śmiało testować:). Bardzo wydajny i ma świetny stosunek ceny do jakości- kosztuje ok 20zl. Mogę z czystym sumieniem polecić!
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:W aptece

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kosmetykimoniki
    5 maja 2019 o 9:54
    5 / 5
    Moje przypadkowe odkrycie ,super krem!!!
    Wypróbowałam próbkę tego kremu i poprostu jestem zachwycona jego działaniem.Wręcz jest to moje odkrycie roku, bo UWAGA !!! zlikwidował moje popękane naczynka na rękach, poprostu CUD(wypróbowałam wiele kremów na popękane naczynka ,ale nie było większych rezultatów).Mimo ,iż nie ma na nim żadnej zmianki o tym ,że jest on naczynka to działa na nie rewelacyjnie.A to przez to pewnie ,że krem ten naprawdę wzmacnia barierę ochronną naskórka i ją odpowiednio nawilża i natłuszcza.Wszystko tak jak obiecuje producent ,skóra staje się wzmocniona .Napewno zakupię pełnowymiarowe opakowanie kremu ,a do tego kusi mnie też emulsja do mycia ciała z tej serii.
    Zalety:
    • +DZIAŁANIE: myślałam ,że tylko zabieg laserowy pomoże na moje rozszerzone naczynka,a tu ten krem działa cuda (po 3 dniach zlikwidował te niewielkie naczynka ,a te więsze bardzo ładnie obkurczył,że ledwo co są widoczne)
    • +wzmacnia barierę ochronną naskórka w 100%
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    SuperPatka
    7 kwietnia 2023 o 11:33
    Mój strzał w 10!
    Wróciłam do tego kremu, po tym jak zaostrzyło się moje AZS. W ciągu 2 tygodni zrobił więcej niż Nacomi dla atopowej skóry przez miesiąc. Sam design opakowania jest standardowy, typowy dla dermokosmetyków, nic specjalnego. Zawsze wyciągam odpowiednią ilość produktu, nie jest to lejący krem, jednocześnie nie jest on ciężki. Łatwo się go rozprowadza po twarzy, szybko się wchłania. A efekty po regularnym stosowaniu widać już po tygodniu. Skóra niesamowicie delikatna, nawilżona, moje Stany zapalne wyciszone. Czego chcieć więcej od kosmetyku?
    Zalety:
    • Estetyka opakowania
    • Konsystencja kremu
    • Łatwość rozprowadzania po twarzy
    • Nawilżający, ale lekki w odczyciu
    • Szybko się wchłania
    • Widoczne działanie
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mika_D
    16 marca 2023 o 15:21
    Najlepszy
    Moja skóra podczas ciąży dawała mi się nieźle w znaki. Od przesuszonej po mega tłusta. Najlepszym ukojeniem dla mojej twarzy był właśnie krem Emolium od pierwszego dnia życia. Delikatny zapach, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na cerze. Teraz smaruje tym kremem moja 4 miesiąc zna córeczkę, która uwielbia go tak samo jak ja. Nie uczucia i nie podraznia.
    Zalety:
    • Szybko się wchłania
    • Nie podraznia
    • Delikatny zapach
    • Idealny od pierwszych dni życia noworodka.
    • Nie zostawia tłustego filmu
    • Intensywnie nawilża.
    Wady:
    • Czasem ciężko dostępny.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W aptece