Donum Naturea, Vitaminum A + E, Krem ochronny z witaminami A i E do codziennej pielęgnacji

Krem ochronny z witaminami A i E do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry suchej, wrażliwej i ulegającej podrażnieniom.

Właściwości łagodzi podrażnienia skóry i doskonale ją nawilża stymuluje produkcję kolagenu oraz wygładza skórę chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi łagodzi skutki działania niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak wiatr, suche powietrze, detergenty zmniejsza rogowacenie naskórka (doskonale sprawdza się na przesuszone skórki, dłonie oraz pięty) opóźnia procesy starzenia, zapobiega zmarszczkom zmniejsza przebarwienia i plamy.

Zastosowanie ochrona i natłuszczanie oraz regeneracja zniszczonego naskórka. Codzienna pielęgnacja suchej skóry.

przeciwzmarszczkowe, nawilżające, łagodzące, regenerujące, ochronne
w tubce
lekkie
uniwersalne
odwodniona, normalna, mieszana, sucha

Pozytywne zaskoczenie

Krem kupiłam spontanicznie w sklepie internetowym chcąc uzyskać darmową dostawę.

Moja skóra sucha, z tendencją do pękania, stale wymagająca nawilżenia i natłuszczenia.

Kremu używałam do stóp, gdzie między palcami po wykonaniu hybryd doszło do uczulenia, powstania ran i pęknięć, a skóra była podrażniona i swędząca .

Aplikacji dokonywałam kilkukrotnie w ciągu dnia.
Produkt o lekkiej, kremowej konsystencji i przyjemnym drogeryjnym zapachu łatwo rozprowadzał się na skórze, szybko wchłaniał sprawiając, że skóra stawała się od razu ukojona, nawilżona i odżywiona.
Kilkukrotnie zastosowanie zmieniło obraz moich stóp i już po kilku dniach nie były one suche, podrażnienia zostały zabliźnione, przesuszenie zniknęło, zdecydowanie stan moich palców i pięt uległ poprawie.

To największe, tanie, pozytywne zaskoczenie.

Tani i z przyzwoitym składem

Skład nie jest może najlepszy, ale mi odpowiada. Podoba mi się w tym kremie to że dobrze chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i szybko się wchłania jednocześnie wystarczająco twarz nawilżając.