The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

Poczwórne cienie do powiek. Każdy cień zamknięty jest w kosteczce. Wydajne, długo się trzymają. Nadają opalizujący efekt.

Warunek: uzyte na mokro...

Cienie uzyte na sucho sa bardzo delikatne, prawie niewidoczne, natomiast na mokro - prezentuja sie w calej okazalosci.
Mam zestaw nr 17: 01 SILVER CREST, 02 HORIZON BLUE, 03 DEEP DOWN BLUE i 04 OCEAN ROCK GREY.
Fantastyczne zestawienie kolorow, ktore uzyte na mokro zapewniaja bardzo ciekawy efekt.
Cienie sa bardzo wydajne.
Zawsze uzywam na bazie, wiec nie potrafie sie wypowiedziec o ich trwalosci, gdy sa solo na powiece.
Generalnie cienie warte polecenia.

Używam tego produktu od: wiosny
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej czworki

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Bardzo efektowne

Oceniam paletę nr 6 - doskonale skompnowane odcienie brązu, różu i złota. Największą zaletą zestawu jest to, że można za pomocą czterech kolorów wyczarować niezliczoną ilość makijaży, cienie wyglądają świetnie zarówno samodzielnie, jak i w dowolnym zestawieniu. Pięknie sie mienią - nie nachalnym brokatem, ale subtelnym, satynowym połyskiem. Są niesamowicie wydajne (dlatego nie wiem czy kiedykolwiek będzie konieczność zakupu kolejnego opakowania). Samodzielnie wytrzymuja na powiece ok. 4 godzin, zazwyczaj używam ich więc na bazę Art Deco, która przedłuża ich żywot o co najmniej 150% :) Za to minus jedna gwiazdka. Mimo to polecam!

cudo

Jestem szczęśliwą posiadaczką cieni numer 7. Są genialne!!! Przepięknie lśnią na powiekach, nie są wulgarne, lecz pięknie wyważone. Lubię używać różu z fioletem, cudownie się te dwa kolory przenikają, daja lekkie rozświetlenie oka. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego /nr 7/

urocze

Naprawdę fajne cienie.
Mam kosteczki nr 6, uważam, że są świetnie dobrane kolorystycznie. Podoba mi się efekt na powiekach, jest lśniący ale nie wulgarny czy brokatowy. Używam ich z bazą artdeco, więc nie ocenię ich trwalości samej w sobie.
Najjaniejszy jest świetny do roświetlenia całej powieki, jaki cień bazowy. Średni brąz nakładam na ruchomą powiekę a najciemniejszy przy linni rzęs,.natomiast złoto zostawiam na wieczór i wielkie okazje.
Plusem jest to, że można nimi wykonać zarowno makijaż dzienny, delikatny jak i wieczorowy- wyrazisty i zdecydowany.
Kosteczki są zapakowane w urocze małe opakowanie, myślę że okażą się bardzo wygodne w podróży.
Są bardzo wydajne i jest ich objętościowo dużo, więc nie wiem czy kupię ponownie, ale obok mineralnych są to moje ulubione cienie do powiek w pięknej kolorystce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (nr 6)

bardzo dobre cienie

Mam dwie paletki -wersje 07 i 13, obie paletki mają śliczne kolorki.
Cienie są trwałe (na bazie wytrzymują cały dzień), nie osypują się przy nakładaniu i są dobrze napigmentowane.
Kolory ładnie się łączą ze sobą, dają bardzo błyszczący efekt, ale nie są jakieś nachalne. Przyczepiłabym sie jednak do tego że czasem ciężko nimi ładnie wycieniować oko. Zaskakującym faktem jest też to że każda kostka ma aż 3,7 g, więc chyba nigdy ich nie zużyje:)

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo przeciętne

Aż się boję pisać tą recenzję, patrząc na te wszystkie "ochy" i "achy" poniżej.
Kilka tygodni temu kupiłam 2 paletki, bo w obu były po 2 kolory, które akurat chciałam mieć. Spodziewałam sie wiele. Niestety, cienie są do bólu przeciętne - są "ciężkie", tłustawe, trudno i nierównomiernie się rozprowadzją, zbierają się w załamaniu powieki. Ale to nic. Opakowanie to jest dopiero pomyłka - plastikowe wieczko, które trudno zdjąć i które zawsze gdzieś mi się zapodziewa, a niestabilne pojedyncze kostki wypadają w najmniej odpowiednim momencie i spadają na podłogę (na szczęście się nie kruszą). Dodać do tego jeszcze minimalnie minimalny wybór odcieni i wychodzi mi "Nie, nie, nie". Na plus tylko ładny metaliczny połysk.
Kajam się i wracam do moich ulubionych cieni IsaDory.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych (i ostatnich)

naprawde dobre

Mam paletke nr 07 i tez uwazam ,ze cos w doborze tych kolorków nie gra.Trzeba jednak oddac honor tym cieniom bo sa naprawde świetne.Idealna konsystencja sprawia, ze łatwo sie je nakłada, rozciera,trzymaja sie na bazie cały dzien i sa bardzo wydajne.Polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

Jeśli trafione kolory to *****

Daję ****, ponieważ uważam kosetkę za "nieidealnie" dobraną kolorystycznie. W moim zestawie (Shimmer Cubes Palette 07) mam piękny iskrzący róż i kompatybilny ciemny wrzos. Do tego nie pasuje srebro i miedź... Gdyby było dodatkowo choć jedno złoto, dałabym *****

Świetnie się nakładają na sucho i na mokro. Są nie do zdarcia na jakiejkolwiek bazie. Starczą na kilka lat. Są w dobrej cenie. Generalnie polecam, ale warto dobrać idealny zestaw kolorystyczny.Używam tego produktu od: kilkanaście dni

PS Wymienię srebrną kostkę z kimś na jakąś jasną.

Ilość zużytych opakowań: 1.

Rok później: doskonała rzecz. Polecam dobry pędzel do nakładania. ;)

Yes, yes, yes

Zacznę od tego, że od chwili zakupu tych cieni zakochałam się w marce The Body Shop. Na początku jednak miałam mieszane uczucia, gdyż nakładałam je na sucho, co nie daje - przynajmniej dla mnie, zbyt ciekawego efektu. Najlepsze cuda można wyczarować używając cieni na mokro, o czym nie wiedziałam i już prawie chciałam się ich pozbyć. Całe szczęście któregoś pięknego dnia oświeciła mnie pani ekspedientka ze sklepu TBS:) W tej chwili jestem posiadaczką 3 świetnych palet: brązów, szarości oraz różu wraz z przygaszonym fioletem i innymi. Cienie są dość nietypowo, aczkolwiek trafnie dobrane, dlatego ciężko mi sprecyzować co z czym jak nie mam ich przed sobą. W każdym razie są znakomite! Aha, nakładam na bazę inglota i są nie do zdarcia.Używam tego produktu od: pół roku

REWALACYJNE!!

To są najlepsze cienie jakie można sobie tylko wyobrazić! Zanim dostałam te cienie, nigdy prawie nie nakładałam cieni, bo były dla mnie jakieś takie za "ciężkie". przeszkadzały mi. Kiedy po raz pierwszy pomalowałam się tymi cieniami, a skusiły mnie do tego przepiękne kolory, wiedziałam,że już nigdy się z nimi nie rozstanę:D malowanie się tymi cieniami to przyjemność! Wyglądają przepięknie, palety są dobrane kolorystycznie w ten sposób,że można wyczarować istne cuda! Dla mnie istotne jest też to,że one tak długo utrzymują się na powiece - jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się poprawiać makijażu, poprostu nie ma takiej potrzeby.
Wiele razy słyszałam pytanie jakich cieni używam:) kolory są intensywne i przepiękne! Nakłada się je łatwo,szybko i przyjemnie.

Kolejny plus to wydajność! Mam dwie palety tych cieni, nr 06 - honeycomb, marshmallow, dark chocolate, choc chip i nr 12 - twilight black, sunrise pink, sunset berry, starlight gold - mam je od prawie dwóch lat i malując się przynajmniej 3- 4 razy w tygodniu to zużycie jest minimalne! Te dwie palety starczą mi chyba na 10 lat!

Polecam jak najbardziej:)

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: znikome zużycie!

Przesympatyczne:)

Mam kombinacje brązowo-szarych cieni,które pasują cudownie.Można nimi wymalowac super delikatny makijaż jak i wieczorowe mocniejsze oko.Sa super trwałe, nie zbierają sie w załamaniach oka.Fajnie sie aplikują.A największy plus za to,że są naturalne.Uwielbiam je:):)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:po trochę z każdego cienia

ukochane :)

Cienie co prawda drogie,ale upolowałam je przypadkiem latem na promocji -50% i od tej pory są moimi ulubionymi :)

mam odcienie brązowe. Cienie sa intensywne, trwałe, super opalizują, ale nie błyszczą się nachalnie. Każdy jest bardzo twarzowi i wygląda super solo, jak i po połączeniu kolorów. Mozna wyczarować makijaż i delikatny i mocny. Cienie są miękkie, nie osypują się. kosteczki pojemne i bardzo wydajne!

Serdecznie polecam i może skusze się jeszcze na jakąś inną wersję kolorystyczna.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy