The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

The Body Shop, Shimmer Cubes (Poczwórne cienie do powiek)

Poczwórne cienie do powiek. Każdy cień zamknięty jest w kosteczce. Wydajne, długo się trzymają. Nadają opalizujący efekt.

KWC!!

Kupiłam podobnie jak koleżanka z kilku postów poniżej, po znacznej obnizce w Body Shopie (dałam 48 zł). Posiadam szary,złotawy,opalizujący zielony i niebieściutki.

Otóż cienie są boskie! Nakładam je wprawdzie na bazę z artdeco,ale i bez niej nie obsypują się,wytrzymują bardzo długo i do tego pięknie opalizują, idealne na lato,bądź dla miłośniczek delikatnego złocenia na oku:) Plusem jest również mega gramatura...przy ilosci cieni jakie posiadam chyba starczą mi na dobre 10 lat :)

Ilość zużytych opakowań:wtrakcie 1

nietuzinkowe efekty ;o)

Mam odcien damier lumiere 08 skladajacy sie z odcieni pink sand, sea shell, pebble grey oraz sunset pink
Dlugo chodzilam kolo tej paletki, z mieszanymi uczuciami kupic czy nie kupic, ale udalo mi sie ja zdobyc na targowisku !
Coz zaluje tylko jednego, ze sie wczesniej nie skusilam bo paletka jest super!
Wlasciwie nie przypomina mi zadnych innych cieni, sa zupelnie nietuzinkowe. Kolory w opakowaniu moga zmylic, bo po po aplikacji otrzymujemy piekne blyszczace kolory, mieniace sie zaleznie od padania swiatla!
I tak np biala kosteczka daje na oku piekny perlowy mieniacy sie roz, brzoskwinke ;)
Kolory swietnie lacza sie ze soba, mimo iz wydaja sie podobne, na oku kazdy daje inny mieniacy sie efekt, wiec widac ze nalozylo sie dwa rozne odcienie ;)

Bardzo polubilam te cienie, moze i sa drogie ale przerazliwie wydajne no i kazda kosteczka ma az 4g! megawydaje!
Nie wiem czy kupie ponownie, moze sie skusze na inny odcien paletki, bo ta co mam wystarczy mi na wieki ;)
No baize Artedco trzymaja sie caly dzien

Używam tego produktu od kilku tygodni:

Świetne!

Cienie kupiłam przez przypadek gdy w Body Shopie byla obnizka o 40% (tym sposobem zaoszczedzilam prawie 40 zl!)..
Mam paletkę numer 14- jest to ciemny czarny granat, zloty bez, morska zielen i przecudny ciemny fiolet.
Cienie są super! Używam ich tylko na mokro-na sucho sa zbyt "blade".
Są trawłe i pięknie się błyszczą i opalizują a ja nienawidzę matowych cieni...
Nie osypuja sie na twarz a opakowanie jest boskie! Każda kostka jest zamknięta w osobnym pudeleczku dzieki czemu nie brudza mojej kosmetyczki, co niestety robi wiekszosc moich cieni...
Naprawdę polecam!
Używam tego produktu od:1 tydzien

świetne

Cienie są bardzo efektowne - pięknie połyskują i plastycznie łączą się ze sobą. Można nimi fajnie się pobawić ;) Pocieniować, stopniować, mieszać i takie tam ... ;)

Ładnie połyskują, ale nie na tyle natrętnie żeby trzeba by się było hamować przed nakładaniem ich w porze dziennej. Mam zestaw ze złocistymi i brązowymi odcieniami (widoczne w miniaturce przy zgłoszeniu) i jestem z nich zadowolona. Są trwałe, nie osypują się, nie ważą i nie odkładają w załamaniu powieki. Mają fajną teksturę i bardzo łatwo je nakładać. Ponadto są tak wydajne, że chyba odziedziczą je po mnie wnuki :P

Zdecydowanie godne polecenia.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo dobre!

Świetne cienie do powiek, które wyglądają niezwykle gładko. Kolory są nasycone, błyszczące, a w sztucznym świetle migotają. Dla fanek połysku idealne. ;) Dzięki tym 4 kolorom można wyczarować za każdym razem inny makijaż, ponieważ kolory są tak zgrane, że spokojnie je można ze sobą łączyć i miksować. Można je aplikować na sucho jak i na mokro, wtedy efekt jest jeszcze bardziej nasycony,wyraźny i wieczorowy.
Trwałe-cały dzień wytrzymują, przy nakładaniu nic się nie sypią, ani w ciągu dnia nie spadają z powiek. W ogóle nie używam bazy!
Wydajne-nie skończą się nigdy! ;)
Cena-no cóż, obecnie kosztują 15 funtów, ale są warte tej ceny.

Edit:
Skusiłam się na kolejną paletę tychże cieni, bo są naprawdę tego warte. Tym razem zdecydowałam się na kolory-ciemny granat, fiołkowy niebieski, biel oraz szaro-czarny. Kolory wprost idealne do czarowania makijażu dramatic look. ;) Jeśli chodzi o jakość i efekty wciąż takie same-5 gwiazdek.
Szczerze polecam! :)

Używam tego produktu od: od 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go.

chyba się nie skończą ;)

Mam takie same cienie jak prezentowane na obrazku. Są baaardzo wydajne- mam je już 2 lata. Poza tym, utrzymują się ok. 14 godzin (w moim przypadku, bez bazy). Kolorki wyglądają efektownie, szczególnie najciemniejszy brąz. Można mieszać kolorki, za każdym razem wychodzi cudny makijaż. Cóż więcej można chcieć...Chyba tylko żeby cena była niższa, ale tak to szczerze polecam!

Używam tego produktu od:2 lat

za jasne

Mam paletke nr 13 - na oko kremowy, niebieski, zielony i brązowy. Na oku natomiast - jasny biały, troche ciemniejszy biały, biały z odcieniem niebieskiego itd. Te cienie nie sa słabe, ale ich perłowośc zabarwia wszystko lodowata bielą! Czułam sie w nich, jak królowa sniegu i co prędzej zaczełam je przyciemniac innymi cieniami. Takie wybielenie strasznie wyostrza rysy, postarza, nadaje surowości - przynajmniej ja tak uważam ;) Raz zrobiłam ten błąd, ze mame, brunetke z piwnymi oczami, oliwkowa cera i ciemnymi brwiami - umalowałam srebrnymi cieniami...Dowody "zbrodni" sa na zdjęciu - moja łagodna i ciepła mama wyglada tam, jak kapo z obozu ;) - rysy ostre, jak brzytwa, spojrzenie zimne i przenikliwe...Brrr...Przypomniało mi to sie, gdy dzis ujrzałam siebie w lustrze...
Poza tym - cienie maja fajne pudełko i fajne pojemniczki, ładnie sie rozprowadzaja, sa trwałe...Niestety - dla mnie tylko w zestawieniu z innymi, mniej perłowo-lodowatymi ;)

Używam tego produktu od:tygodnia

SSsssssuper..

Mam dokładnie te odcienie pokazane na obrazku.Cienie pięknie połyskują i długo utrzymują się na oku.
Pudełeczka są ekstra, szczególnie na wyjazdy, wyjmuje jeden kolorek i nic innego nie potrzebuje: )
Są baaardzo wydajne, mam je już 2 lata! i nadal mi służą- choć fakt faktem bardzo rzadko ich uzywam, ale nie straciły po długim upływie czasu na swej "świetnosci" : )

Ilość zużytych opakowań: zero!

*****

Posiadam komplet nr 10(złoto, brąz, fiolet, ciemna zieleń). Cienie są metaliczne, bardzo ładnie opalizują. Kolory bdb dobrane, nasycone, rozświetlają powieki. Nie obsypują się, nie zbijają, nie podkreślają zmarszczek. Są ogromne! każdy kolor waży 4g co razem daje to aż 16g cieni! Opakowanie jest ładne i funkcjonalne. Można każdy cień osobno wyjąć z opakowania i każdy ma oddzielną zatyczkę. Wad nie zaobserwowałam. Zdecydowanie polecam!

bardzo dobre

bardzo dobre cienie - mam 2 rozne palety. jedna kupilam 4 lata temu, uzywalam czesto a ciagle mam polowe. sa niesamowicie wydajne - w koncu to kostki wiec cienia jest duuuzo. nie osypuja sie i maja ladne opalizujace kolory. nie uczulaja - mam wrazliwe oczy

Używam tego produktu od: 4 lata

podoba mi się!

Mam wersje złoto brązową. Ale nie zgodzę się z poprzedniczką, że najjasniejszy kolor jest "tępy" Dają sliczny efekt na powiece a nałozone na mokro daja taki metaliczny połysk. Wytrzymuja bez bazy na powiece cały dzień i sa bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:2 lat

Efektowne

Jestem z kostek zadowolona - mam wersje zloto-brazowa. Jednak nie wszystkie z czterech kostek "zachowuja" sie tak samo - kolor kremowo-rozowy jest bardzo ciezki do nalozenia, po prostu jakby skamieniala ta jedna kostka. Reszta jest swietna, daja bardzo ladny efekt, zwlaszcza brazowa kostka jest swietna na lato, daje efekt zwyslowy, polyskujacy a nie ciezki, ziemisty kolor. Szukalam takiego efektu!!! Zloty kolor rowniez jest strzalem w dziesiatke.
Ja nakladam te cienie palcem i moim zdaniem to najlepszy sposob na nie - mozna tak regulowac intensywnosc makijazu i dokladac kolejne warstwy.
Sa bardzo trwale, nie zbijaja sie w zmarszczkach i sa bardzo wydajne. Swietnie "wspolpracuja" z innymi cieniami i eyelinerami.
Naprawde polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy