Avon, Black Suede Touch EDT

Avon, Black Suede Touch EDT

Modny zapach dla panów emanujących ciepłym, męskim urokiem, którzy nie boją się okazywania uczuć, bo wiedzą że oczarują tym każdą kobietę. Bliskość, dotyk, nastrój wzajemnego zaufania i bezgranicznej czułości - takie natychmiastowe skojarzenia przynosi na myśl aromat eleganckiej wody toaletowej Black Suede Toch. W eleganckim flakonie kryje się aromat kaszmirowego drewna i piżma, rozkwitający w nucie serca liśćmi paczuli, otoczony korzennym, orientalnym zapachem imbiru.

wody toaletowe
korzenne, orientalne

Gorąco polecam!

Bardzo ładny, męski zapach.
U mnie zakup na dzień ojca, który bardzo się spodobał.

Plusy:
- ciekawy flakonik
- ładny męski zapach
- długotrwały zapach
- przystępna cena

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: niecały 1 flakonik

kocham

Dlaczego, dlaczego Avon nie robi tak cudownych zapachów dla kobiet???
Dla mnie Black Suede Touch to jest absolutny hit, zawsze jak wącham stronę w katalogu czy próbkę w COKu, nie mogę się od niego oderwać, kocham ten zapach po prostu!
Podejrzewam, że to ten imbir (który uwielbiam również jako przyprawę) tak na mnie wpływa, ale nie tylko. Jak dla mnie nie jest to typowy męski, agresywny zapach.
Prawdę powiedziawszy przymierzam się już od jakiegoś czasu na zakup pełnowymiarowego opakowania, trochę głupio kobiecie używać męskich zapachów, ale jestem od niego uzależniona i żaden kobiecy nigdy mi się tak nie podobał. Może z malutkim wyjątkiem Aliena by Thierry Mugler.

Inne wersje Black Suede też są fajne, ale ta jest najlepsza.
W promocji można zakupić za niewielkie pieniądze dużą pojemność a jak dla mnie bije na głowę inne, wysokopółkowe perfumy męskie.

Edit 28.05.13: nadal bardzo wysoko oceniam ten produkt, aczkolwiek odejmuję pół gwiazdki i KWC, gdyż znalazłam drugie kobiece perfumy (Angel Muglera), które stały się moim number 1, ale ten zapach na pewno pozostanie ulubionym męskim.

BOSKIE!!!!

Najlepszy zapach męski Avonu!!
Ma również 2 wersje swoje ale 1 jest najlepsza!!!

Zalety:
-dostępność
-cena
-trwałość
-trochę mocny ,ciepły ,otulający jakby czymś delikatnym ciepłym miłym w dotyku

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Ciepłe cudo!

Black Suede Touch to zapach mojego najlepszego przyjaciela. Używa ich już od początku gimnazjum (jakieś 6 lat) a ja jestem z tego niezmiernie zadowolona :D
Ostatnio sprezentowałam go również mojemu chłopakowi. Nie mogłam się powstrzymać ^^
Trwałość bardzo dobra, kilkugodzinna.
Zapach nie jest ani świeży ani rześki. Jest cudownie ciepły, otulający, korzenny. Zdecydowanie czuć w nim kardamon i imbir. Black Suede Touch otula, sprawia, że zapominam o rzeczywistości. Poważnie. Nie mam właściwie odpowiednich słów do jego opisania. Mogę jedynie spróbować zobrazować wam jego zapach, klimat.
Tak więc wyobraźcie sobie śnieżą, bardzo mroźną, puchatą zimę. Zapadł już zmierzch. Za oknem pełno zasp, śnieżna zawierucha. Siedzicie w domu, na wygodnej, skórzanej kanapie. W dłoniach trzymacie kubek gorącej herbaty z imbirem i miodem (no, chyba że ktoś nie lubi herbaty z miodem :D). Obok was siedzi wasz ukochany, ubrany w najlepszej jakości, ciepły, kaszmirowy sweter. Obejmuje was swoimi silnymi ramionami. Siedzicie przytuleni, opatuleni miękkim, ciepłym kocem, wpatrując się w ogień w kominku. I ten zapach. JEGO zapach. Idealnie ciepły, otulający. Tworzy jedną całość z kaszmirowym swetrem i jego ramionami. Sprawia, że czujesz się bezpieczna, odprężona. Zamykasz oczy. Nie liczy się nic, tylko wy dwoje.
Tak właśnie pachnie Black Suede Touch. Upajający, ciepły, słodki, narkotyczny. Niesamowity.
Tak swoja drogą to dziwne, że tak mi się podoba ten zapach, bo na ogół nie przepadam za avonowskimi pachnidłami- dla mnie są za płytkie, zbyt nietrwałe...

Używam tego produktu od: ok. 6 lat na moim przyjacielu (teraz także i na chłopaku ^^)
Ilość zużytych opakowań: osobiście ani jednego

Wspaniały

Mega męski, zmysłowy, korzenny, upajający. To jest zapach gorących nocy, zapach erotyzmu, hormonów, pocałunków. Warto go kupić ze względu na silne emocje jakie wywołuje, jest oryginalny i tajemniczy. Dla amatorek/ów zapachów korzennych, ciepłych, zmysłowych i niecodziennych. Mega wydajny

Używam tego produktu od: cztery lata
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

genialny!

ten perfum to jest bestselerr:)

kupilam go mojemu menowi na święta zaintrygowna próbką którą dostałam od znajomej.
Perfum mi się spodobał wiec postanowilam ze go zakupie:) Nie zawiodłam się, jest cudownie męski i przyciągający, długo się utrzymuje na ubraniu.

jednym słowem polecam mężczyznom, którzy lubią naprawde ładnie pachnieć:)

Używam tego produktu od: od miesiąca

super

Super zapach dla mężczyzn , najlepszy jaki wogule kiedykolwiek miałam okazje wąchać. Pikantny ale nie nachalny. Dla mnie to zapach dla prawdziwego mężczyzny, każdy inny przy nim wydaje się być nie godny uwagi( przynajmniej dla mnie)

Używam tego produktu od: ja nie używam tego perfumu ale muj chłopak od jakichś 2lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

boooooosky

zakupilam swojemu facetowi, bo nosa nie moge oderwac od tego zapachu. cokolwiek by tym psiknac, czy faceta,czy poduszke to sie przykleje ^^ boski, dlugo sie utrzymuje, same plusy.

Używam tego produktu od: nie ja ; ) ale jakies pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

lubię go najbardziej

Zalety;
* nie można go pomylić z inną wodą ,
* trwały zapach,
* poręczne opakowanie ,
* niewygórowana cena,
* woda jest w zestawie z roll-on , żelem pod prysznic i body sprayem .
Wady:
* mała pojemność - 75ml ,a mogło by być 100ml.

Używam tego produktu od:2 lat (na zmianę z innymi)

Cudowne

Zapach taki, że trudno oderwać od niego nosek :) Mój kolega z klasy z gimnazjum używał tych perfum i zawsze brałyśmy od niego bluzę, żeby powąchać te śliczne perfumy :) Pani od plastyki specjalnie go sadzała na pierwszą ławkę :D
Kupię mojemu kochanemu chłopcu na pewno kiedyś tam (bo ostatnio kupiłam perfumy, a nie chcę się za często powtarzać).

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań:żadnego

mmm :)

Pierwszy raz powąchałam je całkiem przypadkiem w katalogu, będąc w odwiedzinach u znajomego. Pierwsza myśl- mój chłopak musi je kupić ;) Wkońcu będę mogła wtedy wwąchiwać się w niego, a nie chodzić z kartką :) (a tak robiłam przez ten wieczór! :D) Zapach niezwykle pociągający, trwały. Cena w promocji (lub na allegro) absolutnie przyzwoita.

Używam tego produktu od: (chłopak używa na zmianę z innymi), pól roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetny

Podarowalam ten zapach mojemu mężczyźnie i on był chyba nawet bardzej zachwycony ode mnie. Wczesniej uzywal Adidasa, a teraz nawet go nie powącha.
Zaletą tego zapachu, jak większości zapachów z Avonu jest to, że długo utrzymuje się na ubraniach.
Gorzej jest z ciałem, ale przy męskich i tak jest lepiej niz przy damskich.
Zaach jest idealnie dobrany dla mężczyzn którzy lubią mocniejsze zapachy, takie nie sportowe a bardziej eleganckie.

Używam tego produktu od: ponad roku