Clinique, Colour Surge Eyeshadow Quad (Paleta cieni do powiek)

Clinique, Colour Surge Eyeshadow Quad (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 4,8 g

Czterokolorowe cienie do powiek wersji Color Surge. W eleganckim metalowym opakowaniu znajduje się aplikator z gąbeczką oraz pędzelek.

super

Cóż, tutaj dużo pisać, to jest cudowny produkt! Konsystencja jest świetna, długo utrzymują się i nie blakną, nie wałkują. No i kolory są bardzo łądne. Jakoś nie zauważyłam minusów w tym produkcie. Jak dla mie są idealne

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

fajne

Uzywam paletki polar blue - chlodna kombinaja cieni niebieskow-bezowych. Cienie sa trwale, matowe, nie obsypuja sie, ladnie wygladaja na powiekach. Eleganckie opakowanie. Wydajnosc dobra.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Super!

Mam dwie paletki. Jedną z fioletowo-różowymi odcieniami, drugą kawy z mlekiem i brązami.
Cienie są bardzo kremowe, jedwabiste powiedziałabym, nawet odrobinka ładnie rozświetla spojrzenie!
Kolory prześlicznie się ze sobą komponują, można zrobić nimi super makijaż.
Trwałość - bardzo ok. U mnie trzymają się cały dzień.
Z pewnością moje ulubione cienie na baaaaardzo długo:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Rewelacja

Te cienie są po prostu rewelacyjne. Kupiłam je w promocyjnej cenie bo za 40 zł na allegro. Wiec na wypróbowanie jak znalazł.

Zaczne od tego ze wybralam "czworke" z bezami i rozami i ciemniejszym (czekoladowym) brazem. Cienie sa dosc subtelne nie mniej jednak maja w sobie cos takiego,ze nawet jak nakladam te jasne to powoduje,ze oko sie otwiera i wydobywa sie kolor teczowki, nie osypuja sie, na oku utryzmuja sie praktycznie caly dzien to dla mnie dosc wygodne, poniewaz nie lubie zastanawiac sie nad tym jak wyglada moj makijaz w ciagu dnia, w tym wypadku mam gwarancje,ze z cieniami nic sie nie dzieje:)

Dlatego polecam z przekonaniem, warto wyprobowac:)

Używam tego produktu od:tygodnia

bezkonkurencyjny!

Najlepszy cień, jaki miałam.

Pięknie się trzyma na oku (schodzi dopiero, jak go zmyje :)) nakłada się łatwo, nie kruszy się i nie obsypuje. Jest cały czas tam, gdzie chcę żeby był.

Nie podrażnia, wręcz wygładza powiekę. I jaki wydajny! Mam już kilka zestawów, a one... nie starzeją się.
KWC!

Ilość zużytych opakowań: około 5

mało wydajne

Mam paletę z beżem, różem i fioletami. Kolorki są nawet przyzwoite, chociaż mało wyrafinowane (ale paleta była prezentem więc być może inne zestawy są fajniejsze). Natomiast trzeba ich nałożyć dużo. Cienie mają również dziwną strukturę, po kilku użyciach nie są gładkie tylko jakby pryszczate i znikają w ekspresowym tempie. Użyłam ich kilka razy, a wyglądają jakby kilka miesięcy codziennie były używane.
Zdecydowanie lepiej dołożyć kilka dych i kupić inne.

Używam tego produktu od: około roku

Tak!

Bardzo lubię cienie Clinique. mam pojedyncze i długo "chodziła" za mną czwóreczka o nazwie "polar blue": jasny błękit, granat, kawa z mlekiem i szarobrązowy. Na powiekach nie wyglądają tak intensywnie jak w opakowaniu, są dyskretniejsze. Ale makijaż nimi zrobiony jest piękny i subtelny, ja uzyskałam komplementy typu: "pięknie wyglądasz !" a nie "jaki masz piękny makijaż". Opakowanie jest śliczne i praktyczne, pacynka i pędzelek na tyle dobre, że używam czasem zamiast sephorowego pędzelka do cieni. Cena mogłaby być niższa, ale w sumie jak się kupuje cienie raz na pól roku to można kupić.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyte cały czas jedno, w planach następne

bardzo dobre

Kupiłam paletkę Teddy Bear, gdyż zależało mi na matowych cieniach do dziennego makijażu. Jestem z nich bardzo zadowolona. Stosuję na bazę ArtDeco i trzymają się cały dzień. Kolory subtelne, naturalne, dobrze się ze sobą łączą. Mam bardzo widoczne naczynka na powiekach i niezbyt duże oczy, ale o ładnym, migdałowym kształcie. Za pomocą tych cieni mogę ukryć naczynka i podkreślić kształt oka. Efekt jest taki, że makijażu prawie nie widać, ale oczy i generalnie twarz wyglądają dużo lepiej.
Polecam dla osób, które lubią make up no-make up.Używam tego produktu od: dwóch tygodni

mogą być

Sama nie wiem, jak ocenić te cienie, myślę że tak najsprawiedliwiej to 3,5 gwiazdki. Pod względem trwałości są lepsze niż oceniane przeze mnie dwójki Clinique. Mam jednak kłopot z paletką o nazwie choco-latte. Kolory w opakowaniu są przepiękne: odcienie beżu i brązów, w sam raz do makijażu dziennego. Pięknie się rozprowadzają, ale mają jedną wadę, na powiece te kolory są nijakie. Dwa odcienie brązu, które w paletce są różne, na powiece zlewają się i są bardzo blade. Cena w Polsce jest mocno przesadzona.
Podsumowując mogą być, ale bez zachwytu, może kiedyś jeszcze spróbuję, ale w innym kolorze.

Postanowiłam dodać jedną gwiazdkę, zmieniłam trochę sposób malowania i ostatnio zaczęły mi się bardziej podobać. Bez bazy wytrzymują cały dzień.

Genialne !!!

Odkąd wyprobowałam cienie Clinique wszystkie inne przestały dla mnie istanieć. Bo wyobrazić sobie lepszych cieni nie mogę. Fantastycznie sie rozprowadzają, niczym aksamit nakładany na powieki. Kolory swietnie sie komponują i nachodzą, co dodatkowo ułatwia aplikację. Nadają oczom subtelny i naturalny, a jednocześnie głęboki i zniewalający wygląd. Pozostają nienaruszone przez cały boży dzień. Polecam szczególnie serię Shimmer.
Mam również nadzieję, ze producent poszerzy w przyszłości gamę kolorów.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale zapewniam, że było ich trochę :)

nie dla mnie

Mam peletkę Polar Blue i powiem krótko, że jestem zawiedziona . Cienie mają ciekawe zestawy kolorystyczne jednakże mam zastrzeżenia do nich spore.
Wady produktu to :

- słabe nasycenie barw -cienie w tonacji beżowo - brązowej znikają wręcz ekspresowo z powieki
- cienie są słabo sproszkowane i tym samym wręcz niewydajne, gdyż dawkując cienie pylą się przeogromnie
- znikają z paletki bardzo szybko

Zalety to :\
+ zestawienie barw
+ ładne klasyczne opakowanie
+ przystępna cena

Podsumowując może i dobre cienie, ale nie dla mnie . Podaruję pewnie paletkę koleżance.

Średni

jestem posiadaczką odcienia choco-latte, odkąd używam cieni mineralnych prawie jej nie używam, poza tym jest dość droga ale wydajna.
Używam tego produktu od:8 m-cy

Edt. za mniejszą cenę mogę mieć taki sam efekt, używając cieni mineralnych.