Mixa, Pro-Tolerance, Lekki kojący krem nawilżający

Mixa, Pro-Tolerance, Lekki kojący krem nawilżający

Mixa to nowa definicja pielęgnacji skory wrażliwej. Wysoka skuteczność, dzięki sile aktywnych składników, połączona z delikatnością dla skóry. Odkryj nasz pierwszy Lekki Kojący krem nawilżający Pro-Tolerance Mixa, zawierający formułę stworzoną, aby odżywiać, łagodzić i zmniejszać reaktywność suchej skóry nadwrażliwej. Rezultaty udowodnione klinicznie: skóra nadwrażliwa jest ukojona i odzyskuje uczucie komfortu. Dzień po dniu zmniejsza się jej reaktywność i staje się mniej podatna na działanie czynników zewnętrznych.

w tubce, z pompką
na dzień
wrażliwa
nawilżające

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

świetny polecam

Świetny produkt, bardzo nawilża cerę i pomaga odbudować barierę hydrolipidową. Trzeba pamiętać żeby nakładać go na mokra buzię. Rewelacja do skóry wrażliwej i suchej

Nowy ulubieniec

Mój nowy ulubieniec. Jest naprawdę świetny. Krem jest dość rzadki, ale dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Jest bezzapachowy, co dla mnie zawsze jest na plus. Nie zapycha. Uwielbiam jak wygląda na skórze. Zostawia efekt "glossy skin" co pięknie współgra z makijażem. Polecam!

Bardzo fajny lekki krem na co dzień. Idealny pod makijaż, bardzo ładnie się wchłania pozostawiając uczucie komfortu. Nie drażni oczu. Ogólnie dobry produkt.
ZALETY:
Opakowanie higieniczne
Dobrze się wchłania idealny pod makijaż
Nie zapycha
Nie drażni zapachem

Lekki i przyjemny

Krem w wygodnym opakowaniu o bardzo delikatny zapachu. Mega lekka konsystencja, która bardzo szybko się wchłania, a jednocześnie dobrze nawilża. Nadaje się pod makijaż. Krem nie podrażnia i jest wydajny. Krem pozostawia miękka i gładka cerę.

Cudne i trwałe

Swoja przygode z Mixa zaczęłam od mleczka do demakijażu sprawdziło mi sie rewelacyjnie postanowiłam sięgnąć po inne kosmetki Mixa a ze mam suchą skore szukałam czegos mega mocno nawliżającego i znalazłam krem nawilżający z Mixa jest rewelacyjny, lekki i nie czuc go wcale na buzi rozprowadza się fenomenalnie po cierze i co najważniejsze daję uczucie nawilżenia skóry przez bardzo długio

w porządku

Krem przyjemny dobry do nawilżenia podrażnionej skóry , wysuszonej aż do czerwoności , koi nawilża nie podrażnia i nie zapycha , mnie nie zapchał , kupiłam w promocji w Hebe także cena spoko . Krem spełnia oczekiwania i plus za to ze jest pompka a nie słoiczek . polecam

Dobry

Dawno nie miałam tak dobrego kremu! Razem w użyciu z ampułką daje niesamowite efekty. Skóra odżywiona,nawilżona,rozjaśniona i ujedrniona. I co najważniejsze możne stosować przy cerze wrażliwej.

Skuteczny

Dla mojej lekko przesuszonej cery sprawdza się idealnie. Nie zapycha porów, szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i daje naprawdę widoczny efekt nawilżenia i odżywienia. Nie podrażnia skóry. Nie ma zapachu.
Uważam, że to jeden z lepszych kremów jakie do tej pory stosowałam. Polecam.

Powiedziałaby że poprawny

Nie jest to jeden z tych kremów, które spowodowały u mnie wrażenie o woow, jednak nie wyrządził mi krzywdy więc oceniam go jako dobry produkt. Mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, zaczerwienioną. Konsystencja kremu jest fajna, szybko się wchłania, nawilża, nie podrażnia. Kosmetyk spełnia swoje zadanie, niestety nie wygasza u mnie częstych zaczerwienień, na co liczyłam kupując go ponieważ ma on koić. Czasami zdarzało się że po nałożeniu czułam lekkie pieczenie jednak nie mam do niego zastrzeżeń fajny lekki krem.

Mój hit 30+

Używam od pół roku pod podkład i smaruje na noc przed snem.
Jest lekki ale bogaty i kojący. Mixa (po za jednym produktem) nie zawiodła moich oczekiwań.
Bardzo podoba mi się opakowanie, jest higieniczne i zgrabne.

Faktycznie nawilża i koi przesuszoną skórę

Mimo,że jestem posiadaczką cery mieszanej w stronę problematycznej to rok temu miałam okres, gdy moja skóra była tak mocno przesuszona i zaczerwieniona,że każdy ruch twarzy powodował jej napięcie i straszny ból. Używałam wtedy zwykłego nawilżającego kremu, który mi nie pomagał mimo,że praktycznie co chwilę go dokładałam. W ostateczności poszłam do pierwszego lepszego rossmana w poszukiwaniu czegoś co mi bardziej pomoże. Biorąc pod uwagę,że miałam już kilka kosmetyków do twarzy z Mixa do niedoskonałości i akurat wtedy poszłam sprawdzić półkę,ale z kosmetykami do cery suchej i wrażliwej. Być może to przypadek a być może nie,ale akurat ten krem był w promocji i bez chwili namysłu postanowiłam go kupić.

Krem jest w tubce z dozownikiem, co jak dla mnie jest dużą zaletą, ponieważ jest to bardziej higieniczne niż kremy w słoiczku czy po prostu z zakrętką. Całe opakowanie jest białe przez co nie widać zużycia kremu, a ja lubię mieć pod kontrolą ile danego kosmetyku mi pozostało, a jeszcze bardziej zwracam na to uwagę, gdy jego termin przydatności jest krótki.

Co do konsystencji jest raczej zwarta, a zapach jest neutralny dla bardziej wyczulonego węchu po prostu czuć składniki z których został wykonany.

W przypadku działa mi zdecydowanie pomógł i nie wyrządził szkód, a tego się obawiałam najbardziej. Ukoił moją skórę a po ponad tygodniu skóra wróciła do swojego normalnego stanu. Stosowałam go, gdy skóra potrzebowała nawilżenia. Mimo,że dobrze się rozprowadza i w miarę szybko wchłania to miałam wrażenie,że pozostawiał, co prawda cienką, ale jednak lepką warstwę. Nie każdy lubi to uczucie,ale warto się przemęczyć. Duży plus,że nie zapycha.

Podsumowując jestem zadowolona z jego działania. Cena regularna to około 25 zł, w promocji można go zdobyć za około 18 zł. Jak dla mnie w krytycznej sytuacji pomógł i gdybym jeszcze raz miała taki problem ze skórą to bez wahania zakupiłabym ten sam kem.

Działa dobrze, ale okropnie śmierdzi ;))

Mixa - lekki kojący krem nawilżający, który jest przeznaczony dla skóry nadwrażliwej i skłonnej do alergii, mimo iż takiej nie mam, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swym działaniem. Zamknięty był w zwykłym, nie rzucającym się w oczy opakowaniu, ale z bardzo fajną pompką, która wydobywała produkt do końca. W konsystencji gęstawy, dla mnie nadawał się jedynie na noc (cera mieszana z tłustą strefą T), ponieważ potrzebował dłużej chwili, aby się wchłonąć, zostawiał lekko tłustawą warstwę i był po prostu zbyt bogaty pod makijaż. Co do zapachu... Tu mam problem, ponieważ krem okropnie śmierdział, choć miał być bezzapachowy. Nie mam pojęcia do czego porównać ten zapach, ale był nie do zniesienia, choć dla efektów warto było przecierpieć! Już dawno nie miałam tak dobrze nawilżonej i zregenerowanej skóry, jak po tym kremiku, i co ważne nie był to efekt chwilowy. Strefa T - o wiele mniej wydzielała sebum, nowe niedoskonałości w ogóle się nie pojawiały, a pozostałe szybciej uciekały. Wszelkie podrażnienia złagodzone, przebarwienia lekko wybielone, a buźka mięciutka i gładka... Hicior, według mnie każdy typ cer powinien być z niego zadowolony. Był bardzo wydajny, bardzo chętnie wrócę do tego kosmetyku, gdy moja skóra będzie przechodzić kryzys. Dostępny jest online, można go dostać za dwie dyszki i mniej.