Delia, Cameleo, HCC Omega+, Dekoloryzator permanentny

Delia, Cameleo, HCC Omega+, Dekoloryzator permanentny

Dekoloryzator: przełomowa technologia – High Conditioning Enhancer – zapewnia intensywny i wielowymoiarowy kolor.

Serum Omega+ - czyli wyjątkowa kompozycja 5 naturalnych olejów – macadamia, sezamowego, kukurydzianego, słonecznikowego i oliwy – zapewnia intensywną pielęgnację i ochronę. Mieszanie aktywatora i kremu koloryzującego razem z serum Omega+ sprawia, że farba pielęgnuje i ochrania włosy podczas koloryzacji. Balsam z kreatyną do zastosowania po zabiegu przywraca gładkość i chroni kolor. Zapewnia profesjonalne pokrycie siwych włosów.

dekoloryzatory
dekoloryzacja
w saszetce
płyn
Trwałość
długotrwałe

Trzeba pomyśleć

Stara wersja z platynową blondynką na opakowaniu dawała dosyć mocny efekt na ciemnobrązowych włosach. Z poziomu 3-4 udało się zejść mniej więcej na 8-9. Trzymana 35 minut na włosach. Trzeba tylko uważać, żeby nie pokryć swoich naturalnych włosów, bo wtedy może wyjść pomarańczowy kurczak z plamami.
Problem wyszedł przy farbie, która miała dać blond a wyszedł ciemny brąz. Musiałam ponownie zastosować, ale nie przysłano mi nową wersję.
Z nowszą wersją (na opakowaniu pani z brązowymi lokami z ombre) jest problem. Nie zauważyłam żadnego efektu kolorystycznego po 45 minutach. Włosy stały się sztywne. Mam mieszane uczucia.