Douglas Collection, Exception Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Douglas Collection, Exception Eyes Mascara (Tusz do rzęs)

Exception Eyes Mascara to innowacyjny tusz 5w1, dla nadania rzęsom niesamowitej objętości, wyjątkowej długości, podkręcenia, precyzyjnego rozdzielenia i intensywnej czerni. Specjalna spiralna szczoteczka 320' dosięga najdrobniejszych włosków rzęs, perfekcyjnie je rozdzielając, wydłużając i pogrubiając. Mocno napigmentowana formuła zapewnia perfekcyjną czerń. Tusz szybko wysycha i zapewnia efekt bez sklejania. Efekt: długotrwałe podkręcenie, wydłużenie, pogrubienie, zagęszczenie, wyrazisty kolor.
Dostępny w trzech odcieniach: Black, Brown, Blue.

Efekt
wydłużające, podkręcające, pogrubiające
Szczoteczka
grzebyk
niewodoodporne

Piękne Rzęsy

Tusz do rzęs zdecydowanie jest w moim TOP 3! Idealnie rozdziela włoski i nadaje objętości. Uzyskujemy piękną, głęboką czerń na rzęsach, dzięki której spojrzenie jest naprawdę WOW! Bardzo polecam.

Masakryczna maskara

Zacznę od opakowania - złote, eleganckie, super się prezentuje. Silikonowa szczoteczka doskonałe rozczesują rzęsy i bardzo dobrze, równomiernie rozprowadza tusz. Intensywnie czarny kolor zapewnie głębokie spojrzenie. Rzęsy są pogrubione, wydłużone i podkręcone. Tusz szybko zasycha, nie kruszy się, nie odbija na dolnej powiece i dobrze zmywa się podczas demakijażu. Jest bardzo wydajny.

Dobry produkt

Tusz do rzęs to niezbędnik w moim makijażu. Ta maskara spełniła moje oczekiwania. Nadaje rzęsom piękny, czarny kolor. Pogrubia je przy tym i nadaje objętości jednocześnie ich nie sklejając. Co dla mnie istotne nie osypuje się oraz nie tworzy efektu pandy. Produkt posiada wygodną w użyciu szczoteczkę, która sprawia, że tuszowanie rzęs jest przyjemne i proste. Maskara posiada piękne opakowanie, któro przyciąga wzrok. Myślę, że to godny polecenia kosmetyk, który znajdziemy w całkiem dobrej cenie. Na co dzień będę chętnie po niego sięgać, bo sprawia, że moje rzęsy stają się piękniejsze.

Bardzo dobry tusz

Tusz robi prawie wszystko to, o czym zapewnia producent. Budowa szczoteczki pozwala dotrzeć do każdego włoska, dzięki czemu rzęsy są pięknie rozdzielone, nie sklejają się. Ponadto tusz rzęsom nadaje kruczoczarnego koloru. Po kilku ruchach szczoteczką rzęsy stają się dłuższe i gęstsze, a nadal nie sklejają się. Do opakowania i zapachu nie mam żadnych zastrzeżeń - opakowanie jest dość eleganckie, a zapach nie wyczuwalny, więc to na plus.
Dużym minusem jest dla mnie to, że po kilku godzinach tusz zaczyna się osypywać pod powieką tworząc efekt "pandy", ale to chyba jedyny minus tego produktu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Miłe zaskoczenie, efekt wow

Tusz Exception Eyes Mascara jest zamknięta w srebrnym opakowaniu które wygląda bardzo szykownie. Produkt posiada silikonową szczoteczkę która jak zapewnia producent dociera do każdego włoska idealnie rozczesuje, rozdziela i tak faktycznie jest. Rzęsy są podkręcone, wydłużone a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie że zagęszczone kolor intensywnie czarny. Pogrubienie po 1 warstwie jest już dość widoczne a efekt można budować dokładając kolejne warstwy. Tusz nie osypuje się, nie odbija nawet po kilku godzinach.

Genialna

Tusz spelnil moje oczekiwania. Mam długie ale cienkie rzęsy więc maskara idealnie pogrubia i pokręciła je, przy tym nadając glebokiej czerni. Tusz nie skleja rzęs i zdal egzamin z wodoodpornosci. Na pewno sięgnę po niego raz jeszcze

Świetny tusz

Mam swoją ulubioną markę tuszy do rzęs, ale muszę powiedzieć, że teraz mam mętlik w głowie, bo świetnie mi się używało tuszu od Douglas. Nie sądziłam, że będzie tak dobry i gdyby nie cena (używam tańszej marki), to w ogóle bym się nie wahała przed zmianą. Szczoteczka jest świetna, dociera do wszystkich rzęs, nie skleja i pozwala stopniować efekt. Czerń jest głęboka, wydłużenie widoczne, a co najważniejsze rzęsy są bardziej elastyczne niż przy innych mascarach - nie mam wrażenia, że wysychają. Naprawdę dobrze się używało tego produktu.

Świetny tusz

Idelany makijaż oczu to piękne rodzielone i wydłużone rzęsy. Lubię jak dotykają brwi a ten tusz właśnie to robi. Wydłuża na maksa, rozdziela, delikatnie pogrubia, a dzieki swojej intensywnej czerni, świetnie podkreśla małe oczy. Nie odbija sie na górnej powiecie, nie osypuje, utrzymuje się przez cały dzień. Jak dla mnie rewelacja! :)

Doskonały

Tusz ten pięknie podkreśla moje długie rzęsy. Podkręca, pogrubia przynajmniej 3-krotnie dodając zniewalającej objętości i pięknie je podkręca. Dodatkowo bardzo szybko wysycha na rzęsach i zapewnia idealny kruczoczarny kolor. Bardzo trwały.

Świetna maskara

Super czarna, podkreślająca i wydłużająca rzęsy. Nie skleja rzęs i nie osypuje się w ciągu dnia. Fajna, wygodna szczoteczka która łatwo nałożyć tusz na nawet malutkich rzęsach. Polecam!

Klasyk...

Bardzo fajny tusz, który na pewno jest godny polecenia koleżance, mamie bądź szefowej:) stylowe opakowanie dobrze wygląda na każdej toaletce! silikonowa szczoteczka, która dociera do najmniejszych włosków jak i intensywny czarny kolor są jak najbardziej na plus! Rzęsy są pięknie wydłużone, pogrubione i rozdzielone! czyli to na czym zależy większości kobiet! Plusem jest również brak osypywania i odciskania się na skórze nawet po wielu godzinach!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idelane rodzielenie oraz głęboka czerń

EXCEPTION’EYES MASCARA - tusz ogromnie mnie zaskoczył. Po pierwsze ma silikonową szczoteczkę, która ja preferuje. Jest ona precyzyjnie i faktycznie ładnie pokrywa rzęsy tuszem od nasady i co najważniejsze rozdziela rzęsy - ja ogromnie nie lubię posklejanych rzęs! Kolor jest prawdziwą czernią - co jest wielkim plusem, chociaż ja w tym czasie testowałam brązowy eyeliner i widać było spory kontrast. Rzęsy są zdefiniowane - pogrubione i delikatnie wydłużone. Co dla mnie najważniejsze nie odbijał się na górnej powiece oraz nie kruszył a przeżył test podczas prac ogrodowych. Od pierwszego użycia miał swoje pełne właściwości - ciekawe jak długo je utrzyma - dam Wam znać na stories! [współpraca reklamowa