Garnier, Botanical Cleanser, Nutri Honey, Recomforting Milk (Przywracające komfort mleczko do demakijażu)

Przywracające komfort mleczko do demakijażu z miodem kwiatowym dla cery suchej to skuteczne oczyszczanie połączone z odżywianiem i regeneracją. Preparat doskonale usuwa makijaż nawet z delikatnej okolicy oczu i ust, nie wywołując podrażnień. Zmniejsza uczucie pieczenia i ściągnięcia, dając skórze komfort i natychmiastowe ukojenie.
Przywracające komfort mleczko do demakijażu dla skóry suchej z Kwiatowym miodem to aż 96% składników pochodzenia naturalnego, w tym niezwykle cennego miodu kwiatowego, znanego z intensywnego działania regenerującego i nawilżającego.
Miód używany przy produkcji kosmetyków z serii Botanical pozyskiwany jest w sposób zrównoważony z rezerwatu biosfery Sheka Forest w Etiopii. Ule dla wytwarzających go pszczół wykonywane są ręcznie z naturalnych materiałów, takich jak bambus, drewno i trawa. Pozostałe 4% składników mleczka zapewnia jego odpowiednią trwałość i konsystencję.

oczyszczanie twarzy, demakijaż twarzy
wrażliwa, sucha
nawilżające, oczyszczające
bez parabenów
mleczko

Miodowe otulenie

Mleczko posiada w sobie wszystkie idealne cechy perfekcyjnego mleczka do twarzy
Bardzo ładnie pachnie tak miodowo i nie jest to sztuczny zapach
Jest bardzo delikatne ,dobrze się rozprowadza na twarzy ,pozostawiając twarz bardzo gładka ,promienną ,lepiej odżywioną
Opakowanie bardzo ładne z wizerunkiem miodu
Mógłby być tylko dozownik ale to mały szczegół
Kocham go używać

Dobre mleczko - przede wszystkim bardzo delikatne

Mleczko charakteryzuje się bardzo poręczna butelką dzięki czemu łatwo utrzymać w dłoni podczas oczyszczania twarzy. Mleczko dobrze usuwa makijaż. Nie trzeba trzeć. Nie podrażnia skóry, nie powoduje uczucia ściągania. Mleczko koi cerę i regeneruje. Produkt wydajny i łatwo dostępny.

Dobry produkt i łagodny

Mleczko posiada bardzo delikatny i przyjemny zapach a konsystencja jest kremowa. Bardzo łatwo się rozprowadza co twarzy. Dobrze zmywa twarz przy mocniejszym makijażu oczu trzeba troszkę dłużej przetrzeć. Mleczko nie podrażnia wręcz koi i odświeża cerę. Mleczko można kupić na promocji w przystępnej cenie. Produkt wart uwagi.

Łagodna przyjemność

Ostatnio zaczęła mnie piec skóra w okolicach oczu przy demakijażu jednym z płynów micelarnych. Dlatego też stwierdziłam, że to dobra okazja na wypróbowanie mleczka do demakijażu, które dostałam od koleżanki.
Mleczko ma białą, nie za leistą konsystencję. Ma lekki kremowo-miodowy zapach. No i co najważniejsze jest bardzo łagodny dla mojej skóry. Nie podrażnia jej, ani nie nasila wcześniejszego podrażnienia. Bardzo fajnie zmywa makijaż bez pozostawiania na skórze śliskie osadu. Jest wydajny i wystarcza na bardzo długo. Opakowanie jest proste, zgrabne i dobrze wykonane.

Przyjemne

Miodowe mleczko od Garnier udało mi się kupić w promocyjnej cenie 5,99 :)
Mimo, że nie przepadam za mleczkami, w tym przypadku zachęcona info o tym , że 96% składników jest pochodzenia naturalnego pomyślałam, że muszę je sprawdzić.
Mleczko jest bardzo przyjemne w stosowaniu. Piękny, bardzo delikatny, słodki zapach .
Idealna konsystencja, super rozprowadza się wacikiem po twarzy.
Usuwa makijaż oczu, jednak na pewno trzeba dłużej przytrzymać wacik na powiece :)
Jest bardzo delikatne, nic nie szczypie, nie podrażnił nawet mojej wrażliwej skóry w okolicach oczu.
Lubię przecierać nim twarz szczególnie po tym jak zmywam maseczkę.
Skóra jest ukojona.. ;) taka miękka w dotyku.
Świetne uczucie po całym dniu...
Bardzo , bardzooo przyjemny kosmetyk <3
Gdy mi się skończy na pewno kupię ponownie.
Mleczko to jest warte polecenia.

Bardzo przyjemne

Miałam wcześniej mleczka ''zielone'' i ''różowe'', wszystkie kupione na wyprzedaży za 5 zł i wszystkie świetne. To wyjątkowo przypadło mi do gustu ze względu na moją słabość do miodu; pachnie słodko.
Ma też bardzo przyjemną, miękką i odpowiednio gęstą konsystencję. Nic nie podrażnia, a akurat teraz mam podrażnienia na powiekach, więc byłoby gdzie szczypać.
W kwestii usuwania makijażu - nie usuwa dokładnie tuszu, nawet przy dwukrotnym użyciu, muszę domywać płynem micelarnym. Reszcie makijażu daje radę.

Dobry!

Mleczko używamy od niedawna. Jest przyjemne, delikatne, nie powoduje pieczenia w okolicy oczy, zapach jest dość ładny i oczywiście radzi sobie z makijażem i zastygajacymi matowymi błyszczykami bez godzinnego pobierania.

Nie

Chyba nie wierzę w naturalność tego produktu. Za każdym razem gdy go użyję szczypią mnie okolice oczu. Od innych produktów nie mam takiego problemu... Podejść miałam wiele, niestety cały czas to samo i muszę przestać używać z powodu jakiejś alergii.

Zostaję przy płynach micelarnych

Garnier,mleczko do demakijażu z miodem kwiatowym.
Kosmetyk ten wygrałam już jakiś czas temu w konkursie wraz z żelem oczyszczającym,tonikiem oraz kremem nawilżającym.
Nie przepadam za mleczkami do demakijażu.
Zdecydowanie wolę płyny micelarne.
Mimo wszystko postanowiłam przetestować ten produkt.
Mleczko jest zamknięte w wygodnej butelce o pojemności 200 ml.
Zapach jest przyjemny,kwiatowy i chyba jako jedyny kosmetyk z całej serii nie pachniał alkoholem.
Konsystencja typowego mleczka,aczkolwiek mam wrażenie,że jest bardziej treściwsza niż w przypadku wersji różanej.
Kosmetyk z demakijażem radzi sobie średnio.
Ja zawsze używam go z wodą,bo to najlepsza opcja dla mnie.
Mleczko nakładam na lekko zwilżoną twarz i używam jak zwykłego żelu oczyszczającego.
Niestety czynność muszę powtarzać dwa razy,bo za pierwszym tylko rozmazuję makijaż.
I trzeba uważać,aby produkt nie dostał się do oczu,bo w przeciwnym razie podrażnienia gwarantowane.
Skóra po użyciu tego mleczka jest oczyszczona,ale niestety też trochę wysuszona.
No cóż...
Zostaje przy płynach micelarnych.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Mleczko godne polecenia

Mleczko do demakijażu z miodem kwiatowym, Garnier Botanical Cleaner to kosmetyk godny polecenia. Zamknięty jest w wygodnej, plastikowej butelce, którą z łatwością się otwiera i zamyka. Mleczko jest gęstawe, ale naprawdę świetnie usuwa makijaż do samego końca. W okół oczu nie zostawia zaczerwień jak inne do tej pory używane przeze mnie kosmetyki do demakijażu. Moja skóra jak i moich córek nigdy nie była podrażniona czy zaczerwieniona przy oczyszczaniu mleczkiem Garnier. Skóra zawsze pozostawała różowa, gładka i jędrna. Jedyna wadą tego kosmetyku było to, że powodował u mnie szczypanie oczu, gdy za blisko w okół nich zmywałam mleczkiem makijaż. Jednak uważając przestał sprawiać mi jakieś problemy. Mleczko pięknie pachnie a zawarty miód kwiatowy super odżywiał moją skórę, przez co wyglądała doskonale. Muszę przyznać, że producent na opakowaniu napisał prawdę i kosmetyk ten spełnia wszystkie moje wymagania. Sucha skóra była zawsze odpowiednio nawilżona i nie sprawiała mi żadnych kłopotów.

Delikatna formula

Mleczko kupilam zachecona pozytywnymi doswiadczeniami poprzednich poduktow tej serii (uzywalam juz kremu,toniku i zelu).
Mleczko ukryte jest w buteleczce o pojemnosci 200 ml (szkoda,ze nie ma pompki,aplikacja bylaby duzo bardziej wygodna).
Konsystencja jest kremowa,dosc rzadka. Pachnie swiezo,przyjemnie dosc subtelnie.
Dobrze radzi sobie z demakijazem. Nie podraznia (oczu rowniez). Odswieza. Koi. Nie zapycha. Ma dobry sklad.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Czy mleczka do demakijażu to dobry pomysł?

Bardzo trudno mi ocenić mleczko do demakijażu bo nie lubię tego sposobu oczyszczania cery.Mleczka są za ciężkie,rozmazują makijaż,słabo go usuwają.
Mleczko Garniera nie jest złe ale teraz są dużo skuteczniejsze produkty niż mleczka.