HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

HiPP, Pflege-Öl (Oliwka pielęgnacyjna) (stara wersja)

Oliwka pielęgnacyjna jest szczególnie wartościowa ze względu na zawartość naturalnych olejów roślinnych - sezamowego i migdałowego. Może być stosowana już od 1 dnia życia do pielęgnacji i masażu skóry niemowląt oraz oczyszczania okolic okołopieluszkowych. Regularny masaż z użyciem oliwki zapobiega rozstępom u kobiet w okresie ciąży oraz po narodzinach dziecka.
Ocena bardzo dobra w prestiżowym teście niemieckiego magazynu OKO-TEST 1/2006.

Bez oleju mineralnego, stworzona, aby zminimalizować ryzyko alergii, bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące, bez barwników i substancji konserwujących, bez emulgatorów, dobrze tolerowana przez skórę.

Super!

Jak dla mnie KWC.
Nie mogłam przekonać się do oliwek, bo to za tłuste, bo to się nie wchłania.
Ale z HIPPem jest inaczej- dobrze się wchłania, super nawilża, po goleniu czy depilacji przynosi ulgę. Do tego świetnie pachnie, tak delikatnie, jest wydajna. No i wszechstronna- do ciała jak i do twarzy. W braku micela sprawdza się do demakijażu i super działa na moją cerę skłonną do trądziku- fajnie nawilża, ale nie powoduje świecenia. Nie zapycha, krostek coraz mniej.
Polecam ;-)

i coz moge dodac?

wszystko o niej zostalo juz powiedziane: swietny, prosty sklad, nie zapycha, jest lekka, pieknie pachnie i szybko sie wchlania. skora robi sie miekka i aksamitna, uzywam na wilgotne cialo i twarz, pomaga przy przesuszeniu i nadaje sie pod krem na dzien. minusem jest nieco slaba wydajnosc, ale nie mam serca odebrac jej gwiazdki:)

Używam tego produktu od:grudnia

Gorsza od Babydream

Kupuję na zmianę oliwki HIPP i Babydream i użwam ich do w ielu zastosowań: smaruje ciało dziecka po kapieli , dodaje d o swojego balsamu, wymieszaną z odżywką nakładam na włosy jak kompres.Ksztuje grosze a ma bardzo fajne olejki w składzie.
Oliwka Hipp jest cięsza od Babydream i trochę dłuzej się wchłania , ma poza tym uboższy skład. Poza tym zauważyłam, że tak samo jak w przypadku balsamu do ciała Hipp,jej zapach na skórze zmienia sie w nieprzyjemny sposób po kilku godzinach. Szlafrok którym owijam dziecko po kapieli i po naoliwieniu po pewnym czasie również zaczyna nieprzyjemnie pachnieć.

Ale generalnie bardzo fajny, naturalny i przydatny kosmetyk za grosze.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 4

świetna

nie mam żadnyc zastrzeżeń, Oliwka jest świetna. Dobrze się wchłania, nie uczula, nie zostawia zapachu. nawilża i natłuszcza skórę. Polecam. najlepsza z dostępnych na rynku.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Genialny!!!

Oliwka się świetnie wchłania, pozostawia miękką skórę i miły delikatny zapach!
Dzięki niej uchroniłam się przed rozstępami w ciąży!!!
Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: około 6

Warto spróbować

Zaryzykowałam użycie tej oliwki na twarz i nie żałuję. Sprawdza się jako baza pod makijaż.Zmiękcza skórę, reguluje wydzielanie sebum i nie zapycha porów. Co do leczenia trądziku to nigdy nie wierzyłam, że ta oliwka to zrobi i miałam rację, ale od tego są inne kosmetyki i leki. Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące

nie dla mnie

Do kupna skłonił mnie skład w którym nie było tej upiornej parafiny. Myślałam że znalazłam wreszcie oliwkę która przy dłuższym stosowaniu nie wysuszała by skóry. I guzik. Z początku fajnie zmiękczała i wygładzała skórę ale już po paru dniach pojawiło się charakterystyczne uczucie szczypania i pieczenia. Może nie dla mnie tego typu smarowidła? Trochę szkoda bo i zapach przyjemny i konsystencja fajna... ale co z tego skoro nie spełnia podstawowych oczekiwań?

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

ok ale nie KWC

Po samych przeczytanych superlatywach na jej temat ( szczególnie, że pomaga walczyć z tłustą cerą i trądzikiem ) koniecznie musiałam ją zdobyć. Najpierw problem pojawił się przy kupnie - nigdzie nie mogłam jej dostać, krążyłam od sklepu do sklepu, od marketu do marketu, od apteki i drogerii dfo.... w końcu zamówiłam na allegro. Przyznam, że jest dobrym produktem, nie uczula, super nawilża, sprawdziła się nawet po słońcu Majorki :)), super pielęgnuje spalane słońcem ciało i twarz, dobrze rozprowadza się na niej podkład, super zapach, idealna do masażu, wydajna, w sumie same plusy. Jedynym minusem jest to, że na trądzik raczej mi nie pomogła i podejrzewam, że trochę mi pory zapchała. ALe wiadomo nie każdemu wszystko służy.

Używam tego produktu od: sierpnia 2009
Ilość zużytych opakowań:cały czas w trakcie pierwszego

zasłużona 5

przeczytałam o niej już tyle dobrych opinii...i
muszę się przyłączyć do tych licznych peanów na cześć tego kosmetyku
ma same zalety i mnóstwo zastosowań
używałam jej do ciała po kąpieli, do twarzy jako krem nawilżający i do demakijażu
sprawdza się świetnie, nawilżenie utrzymuje się wyraźnie dłużej, ma przyjazny skład i rozsądna cenę

ogólnie ŚWIETNY PRODUKT chociaż nie przepadam za oliwkami

Moja ulubiona!

Próbowałam różnych oliwek do ciała, ale ta jest najlepsza!
Ma świetną konsystencję, nawilża, ślicznie pachnie. Wygodna w użyciu (opakowanie nie jest tłuste, bo nic się nie wylewa). Skóra po niej jest mięciutka! Używam na mokre ciało i delikatnie osuszam ręcznikiem.
Moja na zawsze:) Polecam gorąco!

Ilość zużytych opakowań: kilka

do masażu świetna

Pachnie ładnie, delikatnie troszkę pudrowo. Używam jej po depilacji woskiem i czasami do masażu. Fantastycznie usuwa wosk z nóg, czy strefy bikini. Nie podrażnia, wręcz łagodzi. Minimalizuje znacznie ilość czerwonych krostek. Dziecka nie mam, więc nie jestem w stanie potwierdzić czy można ją stosować od 1 dnia życia.
Za to mój narzeczony uwielbia masaże wykonane przy jej użyciu. Dość dobrze się wchłania po dłuższym wcieraniu, nie roluje się.
Ogólnie produkt świetny

Bardzo dobra ;)

Oczywiście świetnie nawilża, skóra jest niczym jedwab, mój tż nie mógł się nadziwić moją skórą po jej zastosowaniu. Dobrze radzi sobie z wypryskami, choć nie przesadzałabym z tymi rewelacjami że wyleczy trądzik, po prostu zaleczy wszelkie rany, unormuje nawilżenie i koloryt skóry, a także zapobiega nadmiernemu powstawaniu sebum, powiedziałabym że wręcz likwiduje ten problem. Warto dodać, że opóźnia powstawanie zaskórników, co jest jej dużym plusem. Zdecydowanie polecam :)Używam tego produktu od: 3 tyg.