Ziaja, Ziaja Med, Ketozen, Szampon przeciwłupieżowy (włosy przetłuszczające się)

Specjalistyczny szampon z 1% ketokonazolem - substancją o udowodnionej, wysokiej skuteczności przeciwłupieżowej. Opracowany na bazie nowatorskiej formuły myjącej ułatwiającej usuwanie łupieżu. Hamuje biosyntezę substancji niezbędnych do budowy błony komórkowej grzybów Pityrosporum ovale. Ogranicza rozwój drobnoustrojów wywołujących łupież. Ułatwia oddzielanie łupieżu od skóry głowy. Przywraca fizjologiczny proces keratynizacji naskórka. Reguluje aktywność gruczołów łojowych. Eliminuje przyczyny i objawy łupieżu oraz zapobiega jego nawrotom. Zmniejsza przetłuszczanie się włosów.
Polecany do włosów z objawami łupieżu tłustego (żółte, tłuste, posklejane płatki, mocno przylegające do skóry głowy. Najczęściej rozwija się w następstwie łojotoku).
Od 15 roku życia.

nieskuteczny

Nie zwalczył łupieżu, pisanie czegokolwiek więcej uważam za bezsens, bo to miało być sedno sprawy. No ale:
- zapach mi sie nie podoba absolutnie
- wydajnośc mizerna, choć cena rzeczywiście niska
- dość estetyczne opakowanie, tylko cóż z tego?
- trudnodostępny, nawet w Warszawie

No cóż, tak jak myśałam - z podkulonym ogonem wracam do droższego, ale skutecznego w tydzien Vichy Dercos :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Rewelka

Szampon pachnie neutralnie, delikatny bukiet kwiatowy, cos w stylu Nizoral. Z wygladu rowniez przezroczysty rozowy. Pozbawil mnie ciezkiego lupiezu na ktorego nie moglem znalezc leku od kilku lat(Nizoral za drogi). Zadzialal po dwoch tyg(co 2-3 dni mycie). Mialem lupiez tlusty-plamisty jak i zwykle luszczenie sie skory. Wlosy mialem suche, ale zdecydowalem sie na ten ze wzgledu na wlasnie tlusty lupiez.Co moge mu zarzucic: to slabo sie pieni za pierwszym myciem. Przy moich dlugich wlosach sprawia to problem. Jezeli przestane go stosowac na dluzej jak 2 tyg, pojawiaja sie poczatki lupiezu. Ale to ostatnie to niewazne, wazne, ze juz nie ma wreszcie nie ma problemu swedzacej skory i strupow, jak i sniegu w lecie :)
Przy stosowaniu tego drugiego do wlosow sluchych i normalnych wlosy przy nasadzie mi sie przetluszczaja po dwoch dniach, wiec zdecydowanie polecam ten. Szampon zdecydowanie wart tych pieniedzy.
Używam tego produktu od: 3 miesiecy

ok

Szampon poradził sobie z łupieżem. Jeśli chodzi o przetłuszczanie sie włosów to, wypadł źle- nic nie pomógł. Poza tym, zapach całkiem przyjemnym, włosy po użyciu są mięciutkie.

Używam tego produktu od:miesiąc

tani i skuteczny.

Kupuję go zawsze wtedy, kiedy pojawiają się problemy z bardzo przetłuszczającą się skórą głowy albo łupieżem. Jak dla mnie to szampon nie do pobicia. Przyjemnie pachnie, nie wysusza włosów, nie powoduje puszenia, nie niszczy ich (niestety przerabiałam to z innymi szamponami o takim działaniu), nie powoduje wypadania. Skutecznie radzi sobie zarówno z przetłuszczającymi włosami jak i łupieżem, wystarczy, że co jakiś czas profilaktycznie zużyję jedno opakowanie i mam spokój z takimi problemami na długiii czas.

Używam tego produktu od: nie jestem w stanie określić
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelacja

Uzywam tego szamponu już 2 lata,jest moim nieodłącznym przyjacielem.Polecam go każdemu kto ma problemy ze skórą głowy.U mnie tym problemem jest łupież.Bardzo szybko i skutecznie poradził sobie z moim problemem.Szczerze polecam !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:ok 30

CUDO

Wspaniały! Cudowny! Rewelacyjny! Jedyny szampon który mi pomógł. Stosowałam wiele innych trzykrotnie drozszych i zero efektu a ten niedrogi i bardzo wydajny ale przede wszystkim bardzo skuteczny szampon bardzo szybko zlikwidował mój problem. Niestety ostatnio nigdzie nie mogę na niego trafić :-(

Używam tego produktu od:jedno opakowanie skończone
Ilość zużytych opakowań:

genialny

Bardzo dobry produkt, dziala rownie skutecznie jak nizoral jednakze nie wysusza tak włosow. Włosy są błyszczące, ładnie sie układają i przede wszystkim łupiez znika po paru umyciach

Używam tego produktu od: 3 miesiecy