Neostrata, HQ Skin Lightening Gel (Żel rozjaśniajacy)

Neostrata, HQ Skin Lightening Gel (Żel rozjaśniajacy)

NeoStrata HQ Żel rozjaśniający zawiera jako czynnik rozjaśniający 2% hydrochinonu. Żel o najwyższej sile działania i najmniejszych właściwościach drażniących w terapii przebarwień skórnych, mieszanych i naskórkowych takich jak: piegi, ostuda (melasma) o podłożu hormonalnym (ciąża, okres menopauzy i okołomenopauzalnym, w czasie stosowania doustnej antykoncepcji i innego rodzaju kuracji hormonalnych i substytucji, zaburzenia miesiączkowania i zapalenie przydatków, zaburzenia endokrynologiczne - nadczynności tarczycy, choroby jajników, przebarwienia o podłożu genetycznym, w wyniku działania substancji fototoksycznych i/lub fotoalergizujących (leki, kosmetyki), w chorobach wątroby, plamy soczewicowate. Przebarwienia pozapalne, pourazowych i o podłozu zmian trądzikowych (acne valgaris).
Dla każdego rodzaju cery ze szczególnym wskazaniem dla cery alergicznej i wrażliwej.
Zawiera:
- Hydrochinon 2,00% - substancja wybielająca, składnik aktywny
- Kwasu kojowego 3,00 % - substancja wybielająca, składnik aktywny
- Kwasu laktobionowego 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
- Glukonolakton 5,00% - właściwości antyoksydacyjne, łagodzi podrażnienia, nawilża, delikatnie złuszcza zwiększając skuteczność składników wybielających.
- Ekstrakt z lukrecji - wspomaga działanie odbarwiające
- Kwas cytrynowy 1 % - czynnik rozjaśniający, nawilżający i pielęgnujący skórę, regulator pH

lekkie
żel
uniwersalne
wrażliwa, mieszana, trądzikowa, z przebarwieniami
nawilżające, na przebarwienia, wybielające / rozjaśniające
w tubce

Niesamowity efekt!

Mam piegi na całej twarzy i przez ostatnich kilka lat zaczęły mi sie pojawiać różnież przebarwienia. Zaczęło to trochę wyglądać tak, jakby piegi zlewaly mi się w większe plamy.
Najgorsze były te w okół oczu. Chciałam poddać się zabiegowi laserowemu, ale odradzono mi tłumacząc, że laser mógłby dosłownie &quot;ugotować mi gałki oczne&quot; :) Brzmi drastycznie!
Zaczęłam więc szukać innego rozwiązania i trafiłąm na neostratę. Kupiłam po przeczytaniu dobrych opini i musze przyznać, że efekt jest zdumiewający!
Przy stosowniau tylko na noc już po 2 tyg. zauważyłam efekty!
Właściwie piegi na całej twarzy uległy znacznemu rozjaśnieniu, niektóre plamy zniknęły bez śladu.
Zauważyłam, że szczególnie rozjaśniły się te plamy, ktore znajdują się w miejscach, gdzie skóra jest cienka i delikatna, czyli szczególnie w okół oczu, na czym najbardziej mi zależało :)
Mam skórę wrażliwą ze skłonnością do zaczerwienień.
Żel w ogóle mnie nie podrażnia. Spodziewałam się łuszczenia, ale nic takiego się nie dzieje!
Po 2 miesiącach stosowania efekt jest naprawdę zadowalający :) Na dodatek jest lato - używam kremu z filtrem, ale nawet po całym dniu na plaży nic się nie działo!
Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: konćzę 1

U mnie się nie sprawdził.

Używałam tego żelu, żeby nieco rozjaśnić przebarwienia po wypryskach na twarzy.
Zużyłam całą tubkę, a efektu nie było.
Plus za to, że nie podrażnił.
Wielki minus za cenę i jej stosunek do jakości/działania.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

niestety efektów brak

stosowałam ten żel 3 m-ce i niestety plamy jak były tak są może troszkę jaśniejsze ale bez szału lepszy był acne derm i pigmanorm plamy jaśniejsze ale nadal widoczne stąd ta ocena

Strata czasu i pieniędzy!

Nic, a nic nie pomaga w usunięciu przebarwien :/
stosowałam całe trzy miesiące i zero efektów! Skóra tylko wygładziła się i to tyle. Szkoda pieniędzy :/

Nie radzi sobie z przebarwieniami pozapalnymi

Coś tam rozjaśnia, ale bardzo słabo. Ogólnie mam wrazenie, że rozjaśnia cerę, zwęża pory ( pewnie zasługa kwasów) ale plamy jak były tak są. Niektóre zrobiły się bardzo czerwone, część zbladła a część nabrała burego koloru. Ogólnie za taką kasę nie polecam. Dodam, że stosuję 2 razy dziennie od miesiąca.
Zostało mi jeszcze 1/3 tubki. Mam zamiar zużyć do końca, jak coś się zmieni edytuję recenzję.

Miałam zamiar wypróbować Pigmanorm, ale nie wiem czy warto, skoro neostrata tak niewiele zdziałała.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3/4

To mój wybawca

Szukałam, szukałam i BINGO.
Jeszcze dwa miesiące temu cała moja twarz była cała w brązowych, szpecących plamach. Miałam to paskudztwo na twarzy od 10 lat. Po tegorocznym urlopie, wyglądałam jak krowa Milka, dalmatyńczyk lub jakby coś z samoopalaczem mi nie wyszło, przynajmniej tak określały to moje dzieci, a ja dosłownie nie mogłam patrzyć na siebie w lustro. Stosowałam wielokrotnie przez te wszystkie lata kwasy, pilingi, laser, mikrodermabrazje i po prostu nic tego paskudztwa nie ruszało.
Na forum trafiłam całkiem przypadkiem i to okazało się moim wybawieniem, tutaj dowiedziałam się o tym cudownym specyfiku, który w moim przypadku uczynił cuda. Po dwóch miesiącach stosowania plam z brody nie ma, czoło jest coraz bledsze, skronie tak samo, brązowy wąs pod nosem po woli znika, a paskudne plamy na policzkach rozlewające się na szyje są z dnia na dzień coraz jaśniejsze. Twarz wygląda rewelacyjnie i do tej pory wszyscy mnie pytali z czego to mi się zrobiło, a teraz pytają co z tym zrobiłam. Zmiany są naprawdę wielki i zauważalne. Polecam każdemu, ja właśnie zamówiłam następne opakowanie na allegro.

naprawdę działa!

W okresie od lutego br.do sierpnia pojawiły się na mojej twarzy paskudne brązowe plamy i były na tyle uciążliwe, że nawet puder nie potrafił ich przykryć. po wizycie u dermatologa około maja tego roku byłam kompletnie zdołowana, gdy usłyszałam od Pani dermatolog, która za 150 zł poświęciła mi jedynie dokładnie 8 minut swojego czasu (tyle wystarczyło jej na dokładne zdiagnozowanie, co było dziwne bo patrzyła na mnie z zza biurka) stwierdziła, że nic mi nie pomoże tylko zabieg Cosmelan wykonany przez nią osobiście w cenie około 2000 zł. byłam w szoku ale dałam sobie spokój, gdyż plama pod okiem i na nosie jeszcze nie załamała mnie na tyle abym była tak zdesperowana. problem pojawił się po powrocie z afryki (na wakacjach cały czas stosowałam iwostin z filtrem 50+ kilka razy na dzień plus okulary plus kapelusz i zero opalania twarzy) a plam pojawiło się dużo więcej i co gorsza paskudny brązowy wąs, który po zapudrowaniu był jeszcze bardziej widoczny i to już był gwóźdź do trumny. zaczęły się poszukiwania i trafiłam na Neostrate HQ i na was kochane wizażianki. Wasze opinie sprawiły, że zamówiłam Neostrate HQ oraz krem rozświetlający. dziś po wąsie ani śladu, po plamach z wakacji też nie, walczę tylko z ledwo widocznymi najstarszymi plamami, których już pod pudrem nie widać. jestem zachwycona tym produktem. warto wydać te sto pare złtych na ten żel niż niecałe 2000 zł na Cosmelan, który jak czytałam i tak nie daje żadnej gwarancji. życzę wytrwałości i cierpliwości w walce z tym problemem.

Używam tego produktu od: 20.08.2011

Nic mi tak nie pomogło

Mam przebarwienia hormonalne i nic nie pomogło mi tak, jak ten krem plus żelazna konsekwencja w używaniu.
Plamki kolo oczu są dużo mniej widoczne - wcześniej było je widać, a teraz po nałożeniu podkładu są w ogole nie widoczne. Nie pomógł mi na plamy na linii ust.
Wcześniej traktowałam moje plamy: kilkunastokrotną mikrodermabrazją w gabinetach kosmetycznych, kwasami u dermatologa i nie miałam takich efektów, jak po kilku miesiacach używania tego kremu.
Minus to cena (ale jest bardzo wydajny) oraz fakt, ze kuracja musi trwać kilka miesięcy (w moim przypadku). Ale warto :)

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Działa :)

Od dzieciństwa zmagam się z tzw. plamą &quot;cafe au lait&quot;. Zawsze była dla mnie powodem kompleksów. Zrezygnowana, w wieku 21 lat postanowiłam poddać sie laserowemu usuwaniu plamy - wczesniej jednak, przypadkiem natknęłam się na to cudo :) Zachęcona opiniami wizażanek zamówiłam produkt przez internet (niestety, w Polsce jest zakaz sprzedazy lekow z hydrochinonem, dlatego nie dostaniemy żelu w aptece) i nie żałuję! Po 2 tyg widzę znaczne rozjaśnienie plamy, oby tak dalej :) W moim wypadku żel nie jest tak wydajny jak u pozostalych dziewczyn, jednak stosuje go na dosc duzy obszar ciała. Pół gwiazdki odejmuję za dość wysoką jak na studencką kieszeń cenę i okropny zapach (kojarzy mi się z pomieszaniem cebuli ze zmywaczem do paznokci). Nie mniej jednak - WARTO!

polecam

Po ciązy miałam liczne przebarwienia. A takze jedną wielką plamę na czole. Mam cerę skłonną do wyprysków, także po niespodziankach zostaja mi czerwone plamy. Stosowałam ten żel i o dziwo wszystkie przebarwienia poznikały a stan cery się polepszył. Na poczatku przebarwienia robią się czerwone a z czasem bledną. Używałam róznych \'specyfików&quot; na przebarwienia , nawet kuracji cosmelan ale nie było zadowalających efektów. Ten żel jest maga wydajny dopiero konczy mi się pierwsze opakowanie , które stosuje obecnie po niespodziankach jakie mi wyskakują.

naprawdę działa

Problem ***- przebarwienie na środku czoła, niezbyt ciemne, widoczne zwłaszcza jak się patrzy na czoło z boku; najprawdopodobniej skutek uboczny solarium i opalania na słońcu.

Stosowałam wcześniej ***- peelingi, domową mikrodermabrazję, kremy rozjaśniające (La roche posay, SVR) *** niestety ZERO efektów.

Stwierdziłam zatem, że ostatnia deska ratunku to Neostrata. I to był strzał w 10-tkę. Już po tygodniu stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Przebarwienie stało się jaśniejsze o ok. 20%.

Jestem naprawdę mile zaskoczona i zamiast kremów, które wcale nie są tanie, polecam wszystkim, aby w pierwszej kolejności wybróbowali ten żel.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie

działa

Miałam sporo po ciążowych,okropnych przebarwień.Kupiłam neo i używałam ok 4 miesięcy regularnie i pomogła mi bardzo.Plamki znikały pomalutku,ale znikały.Zapach wcale nie odrażają.I neo jest strasznie wydajna-nadal mam większą połowę tubki.
Poczekam teraz do jesieni i jeszcze będę walczyła z naprawdę bladziutkimi dwoma moimi przebarwienia,które mi pozostały(jeszcze)
Produkt polecam.

Używam tego produktu od: od września do stycznia
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego