HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

Szampon HiPP Babysanft delikatnie myje i pielęgnuje delikatną skórę głowy, a zawarty w nim składnik HiPP-Hautschutz pomaga odbudować jej naturalną warstwę ochronną. Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące i miękkie.
Szampon HiPP Babysanft jest delikatny dla oczu - a to dobra wiadomość dla małych miłośników kąpieli.
Idealny również dla całej rodziny.
Szampon nie zawiera substancji konserwujących i barwników, oleju mineralnego, mydła i emulgatorów PEG1.

dla mnie!

Już wiem, jakich szamponów używać, aby moja skóra głowy nie była podrażniona i ogarnięta łupieżem. Szampony dla dzieci, niezwykle delikatne i łagodne, to propozycja dla mnie :D i w tej materii będę szukać ideału. Tenże produkt jest naprawdę bardzo dobry, bo, jak już wspomniałam, łagodzi podrażnienia, sam nie podrażnia, a i łupież gdzieś zniknął. Włosy są puszyste, dobrze się rozczesują, zauważyłam ogólną poprawę ich sytuacji. Zapach delikatny i dość przyjemny- słodkawy, wydajność niezła, a i cena zachęcająca. Na pewno wrócę, i to już niebawem!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

NIE!

Włosy błyszczące, dobrze umyte , puszyste, ALE: patrz niżej::

edit:10.01.07:niestety mam po nim łupież!:( włosy są ladne, ale przesusza skórę głowy...ehh

plus dzisiejszy edit 01.01.2007 : kolejne podejście zakończyło się następną klapą! co on ma takiego w składzie, że dostaję totalnego wysypu łupieżu??? Niestety, ale nie mogę go polecić.. i ten szampon jest dla dzieci???? :-O

Używam tego produktu od: 2,3miesięcy

fajny

kupiłam go po tylu zachwytach dziewczyn nad produktami tej firmy i nie zawiodłam się, bardzo dobry szampon w przystępnej cienie, ładnie pachnie, dobrze sie pieni, co mnie zaskoczyło i to bardzo. Na początku miałąm problem z moimi przydługimi już włosami, ale po kilku razach nie stanowiło mycie dla mnie żadnego problemu, początkowo plątał włosy teraz już tego nie dostrzegam.
Jest całkiem wydajny, opakowanie praktyczne, delikatny, nawet moją mamę cierpiącą wiecznie na swędzenie skóry głowy po wszelakich kosmetykach do włosów ukoił ten szampon, teraz mamy wreszcie wspólne szampony

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cud, drożdże i migdały!

To najlepszy szampon jaki stosowałam.

Mam bardzo wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień skórę głowy, reagującą wysypką na wszelkiego rodzaju szampony nawet te dla dzieci.

Szampon Hipp okazał się zupełnie inny. Już po 3 stosowaniach wspomniana wysypka, która w kilku nawrotach utrzymywała się od 2 lat, zniknęła. Skóra przestała swędzić, jest nawilżona.

Produkt ma również zbawienny wpłayw na same włosy. Te są miękkie i wygładzoane. Zero sztywności, czy puszenia się. Fryzurkę łatwo się układa, a na dłuższych włosach nie znajdziemy ani jednego kołtuna.

Szampon do codziennego stosowania, bezzapachowy, pozbawiony barwników.

Ilość zużytych opakowań:Pierwsze.

Uwielbiam:-)

Jak dla mnie jest nr 1 wsród szamponów w tej chwili!

Ostatnio miałam niemały kłopot z rozczesaniem włosów po rozjaśnieniu pasemek (fryzjer za bardzo je przesuszył). Szampony do włosów rozjaśnianych+tona odżywek,jedwabie nie dawały rady.
I dopiero szampon hippa zdziałał cuda!!! Do teraz nie wiem jak?!? Oczywiście daję po nim odrobinę odżywki (mam długie włosy) i koniec problemów z rozczesywaniem!!!
I bardzo ładnie pachnie podczas mycia:-)

Bardzo sympatyczny

Kupiłam ze względu na interesujący, przyjazny skład. Szampon przyjemnie, delikatnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Niestety moje półdugie, cienkie włosy plącze niemiłosiernie ale rekompensuje to ich cudowną miękkoscią i delkatnością. Włosy po jego użyciu pięknie i zdrowo lśnią.
Z pewnością będę go używać.

Fajny

Bardzo przyjemny i niezwykle łagodny szampon z dobrymn składem.Dobrze oczyszcza włosy,ślicznie pachnie(zapach nie utrzymuje sie jednak na włosach a szkoda).Mam gęste,długie i dość problematyczne włosy a nie zauważyłam po nim większych problemów z ich rozczesaniem.Włosy są miękkie i błyszczące-otrzymałam nawet kilka komplementów z powodu tego połysku :D.Jest tani i ma bardzo ładną buteleczkę.Polecam serdecznie.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Pachnąca łagodność.

Bardzo się ucieszyłam, gdy na półce znalazłam ten szampon.
Jestem ogromnie zadowolona z mleczka do ciała i oliwki, szampon dorównuje im jakością.

Pieni się dobrze, jak na szampon bez SLS, wspaniale pachnie, dobrze zmywa. Nie ma substancji wygładzających itp, dlatego przypuszczam, że dłuższe włosy może nieco kołtunić czy usztywniać.
Dla posiadaczek krótkich fryzurek, włos nieobciążony szamponem, a nawet lekko usztywniony to zaleta - fryzura jest wtedy bardziej 'odbita'. ;)

Szampon nie szczypie w oczy, ma prosty skład, mój synek też go bardzo polubił.

Nie przepadam za szamponami Nivea Baby, za to Bubchen i Hipp właśnie to moi faworycie wśród dziecięcych kosmetyków.

Polecam :)

Używam tego produktu od:tygodnia