Golden Rose, Long Wear Finishing Powder (Matujący puder transparentny)

Golden Rose, Long Wear Finishing Powder (Matujący puder transparentny)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Aksamitnie gładki puder, który idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju i odcienia skóry.
Dzięki swojej przezroczystej formule tworzy matującą powłokę doskonale rozprowadzającą się na cerze.

matujące
sypki

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Niedoceniany puder

O tym pudrze zdecydowanie za mało osób mówi! W szczególności polecam go cerom mieszanym, ale cerom tłustym również myślę że się sprawdzi. Jak ktoś ma problem z rozszerzonymi porami w strefie T to warto spróbować tego pudru. Skóra jest po nim bardzo gładka. Matowi skórę, ale nie jest to taki ciężki mat tylko taki naturalny.

Puder jest lekki i dobrze matuje.

Puder jest w ładnym opakowaniu z gąbeczką, transparentny i lekki, ładnie matuje skórę, jest wydajny. Puder nie brudzi nie bieli, daje satynowe wykończenie makijażu, nie wchodzi w zmarszczki.

Ulubieniec

Pudru od Golden Rose używam już parę ładnych lat i bardzo go lubię. Znajduje się w ładnym opakowaniu z gąbeczką, choć ja nakładam go za pomocą pędzla. Jest transparentny i lekki, więc nie trzeba się za bardzo hamować z ilością i można go także stosować jako obsypkę pod oczy podczas malowania powiek cieniami. Ładnie matuje skórę, choć efekt przynajmniej w moim przypadku nie jest długotrwały i po kilku godzinach muszę dołożyć cienką warstwę, bo zaczynam się "świecić". Niemniej jednak nie trafiłam jeszcze na lepszy puder transparentny i używam go nieprzerwanie od kilku lat.

Ideał

Tego pudru używam już dobre parę lat i chyba zostanę mu wierna na zawsze. Kupiłam go z nadzieją na odkrycie idealnego pudru który nie będzie bielił, nie będzie go widać, będzie matował na długo, ale jednoczenie nie robił efektu maski, tylko dawał satynowe wykończenie. Kupno tego produktu to strzał w dziesiątkę. Spełnia wszystkie wymagania. Dla mnie ideał.

Rewelacyjny

Uwielbiam ten puder. Używam od kilku lat. Ma piękne satynowe wykończenie. Wybrałam go ze względu na to jak pięknie wykańcza makijaż w okolicy oka. Skóra pod oczami wygląda bardzo ładnie, puder nie wchodzi w zmarszczki. Troszeczkę bieli skórę ale to mały minusik przy ogromie plusów.

Zdecydowanie najlepszy

Używam codziennie do wykończenia makijażu. Świetnie wtapia się w skórę i pozostawia ładny mat na długo. Nie zostawia żadnych białych śladów, ani nie wysusza. Cera jest ślicznie ujednolicona po nim. Używałam nawet na większe wyjścia i sprawdzał się super. Ja akurat mam w miarę nie wymagającą cerę, raczej suchą i jestem zadowolona. Jedno opakowanie wystarczyło mi na parę miesięcy praktycznie codziennego używania, więc myślę, że to świetny wynik.

Ciężko powiedzieć

Puder super wygładza, cera po nim wygląda genialnie, ale szybko ten efekt ginie w ciągu dnia. Wieczorem, pod koniec noszenia, skóra nie wyglądała dobrze. Zdarzają się dni, ze wygląda rewelacyjnie, ale czasami wygląda sucho. Jest świetny na podróże, gdyż zawiera puszek.

Jeden z lepszych pudrów, ale....

Nie wiem, czy firma Golden Rose zmieniła skład tego pudru, ale mam wrażenie, że tak. Jeszce 4 lata temu uwielbiałam ten puder do swoich makijaży, ale na przestrzeni lat odnoszę wrażenie, że nie robi on nic. Owszem, po przypudrowaniu wszystko jest ok, ale za dosłownie dwie godziny ginie ten puder zostawiając na twarzy efekt ciastka. I do tego wybiela i zostawia nieestetyczne plamy. Jest bardzo wydajny, ale obecnie nie przepadam za nim.

Przeciętny

Puder dobrze matuje, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić z jego ilością, bo wtedy robi suche plamy. Wydłuża trwałość makijażu, ale niestety bardzo go wybiela. Niestety robi efekt flashbacku i jest to dla mnie wielki minus, przez który przestałam go używać.

Nic nie robi, więc do niczego się nie nadaje

Kupiłam go bakingu z polecenia R. Lipstick Monster. Miał sprawić, że makijaż miał się trzymać idealnie w stanie nienaruszonym bardzo długo.
No i zawiodłam się, że taka osoba poleca takie pudry - dla mnie to całkowity niewypał.
Do bakingu sama znalazłam lepsze pudry (w porównaniu z nimi Golden Rose się do tego po prostu nie nadaje), ale też jako puder matujący nie spisał się kompletnie. Nie matuje jakoś długo, wręcz wcale.
Plastikowe pudełeczko jest tak minimalistyczne, że aż za bardzo, wręcz brzydkie. Troszkę bieli i to jedyne, co robi.
Stosowałam go na różne sposoby, nakładałam rożnymi pędzlami, gąbeczkami, puszkami, ale efekt zawsze był marny.

Długotrwały

Puder do zadań specjalnych, używam go głównie na najbardziej problematyczne miejsca, w których się zawsze świecę albo ściera mi się z nich podkład, jak np. płatki nosa. Bardzo mocno matuje i utrwala. Mocno wysusza, więc nie polecam go używać do całej twarzy, ani tym bardziej pod oczy, bo sahara gwarantowana.

W tej cenie spełnia wymagania

Za tę cenę produkt spełnia wymagania. Lekko bieli twarz. Dobry do utrwalania korektora pod oczami. Nie zbiera się w zmarszczkach. Jestem zadowolona, kupię ponownie.