HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

Poprzez codzienną łagodną pielęgnację Kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała HiPP Babysanft skóra dziecka jest chroniona przed szkodliwymi substancjami i naturalnie odbudowuje swoją naturalną warstwę ochronną.Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała HiPP Babysanft jest idealny również do intensywnej ochrony twarzy i rąk niemowlęcia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i mroźnym powietrzem. Krem szybko się wchłania i dzięki zawartości HiPP-Hautschutz utrzymuje prawidłowe pH skóry.Idealny także do delikatnej pielęgnacji skóry dorosłych. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez barwników, bez oleju mineralnego, bez emulgatorów PEG. Do stosowania już od 1. dnia życia

Nie nawilża

Kupiłam po przeczytaniu dobrych recenzji i się zawiodłam. Kram bardzo mało nawilża, mi ściąga skóre i zatyka pory. Plusem jest że wchłania się do matu. I jest raczej mało wydajny. Szkoda

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

Bardzo dobry krem!

Potwierdza się moje ulubione powiedzenie: less is more.

Plusy:

Prosty skład, przez co nie uczulił.

Mimo dość gęstej konsystencji, wchłania się całkowicie i matuje cerę na cały dzień (używam z pudrem mineralnym sypkim) i to nie gorzej niż najlepsze kremy matujące.

Jak dla mnie największy plus - nie zatyka porów.

Śliczny, delikatny zapach.

Nawilża skórę normalną, mieszaną.

Ładne opakowanie.

Cena.

Minusy:

Jeśli ktoś ma bardzo wysuszoną skórę, wydaje mi się że nie poradzi sobie z nią.

Trochę ciężko go wydobyć z tubki pod koniec używania.

Nie jest super wydajny, ale może dlatego, że ja go strasznie dużo nakładam :)

Mimo minusów - krem jest fantastyczny. Warto wypróbować ze te 9 złotych. Jeśli ktoś ma cerę normalną/mieszaną z tendencją do zaskórników - POLECAM!!!

Dla mnie rewelacja!

U mojego dziecka wywołał uczulenie, więc od tej pory używam go ja.
- nie zapchał mnie, a to najważniejsze, bo prawie wszystko zapycha mi pory
- nawilża
- po nałożeniu twarz się nie błyszczy
- nie podrażnia
- cudownie pachnie

Używam tego produktu od:2 lata z przerwami

Doskonały

Uzywam tego kremu jako osoba dorosła!
Jest on jak dla mnie rewelacyjny, jest jednym z lepszych kremów, ma prosty delikatny skład, nie podrażnia mnie, nie uczula a bardzo dobrze nawilza. Skóra jest miła i miekka w dotyku a błogi migdałowy zapach sprawia ze smarowanie sie nim to relaks i przyjemność. Krem jest lekko tłusty ale wchłania sie bardzo dobrze, nie wiem jednak jak zachowuje sie pod podkładem bo nieużywam. Pomimo tego że mam problemu z tradzikiem na brodzie nie powoduje on pryszczy, nie zapycha mi porów! Jest rewelacyjny!! Cena w stosunku do jakości jest smieszna! POLECAM

Używam tego produktu od:roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

jeden z lepszych

Ten kremik kupilam juz drugi raz. Pierwszy zuzylam w wakacje rok temu gdy mialam tlusta i tradzikow skore, a teraz uzywam w trakcie leczenia dermatologicznego przy suchej skorze.
Krem ma mnostwo plusow:
- dobrze nzwilza
- przyjazny sklad
- nie zatyka porow wiec nadaje sie zarowno dla tlustej/tradzikowej skory jak i suchej/wrazliwej
- konsystencja wydaje sie dosc ciezka, ale wchlania sie do matu(nawet przy tlustej skorze)
- nadaje sie pod filtry(probowalam z 50spf: avene, klorane i 30 spf oriflame)
- krem wielozadaniowy, bo przy tej cenie mozna stosowac wedle uznania

Jedyny minus jest taki, ze nie daje sobie rady kiedy mam skore po mikrodermabrazji lub bardzo wysuszona, ale w sumie nie jest od tego.
Jednym slowem polecam:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: drugie

Bardzo fajny

Nie zachwycił mnie na tyle, by z miejsca dać mu KWC, ale ogólnie jestem zadowolona. Stosuję go jako balsam do ciała i rąk, do twarzy wydaje mi się za tłusty. Po nieudanym spotkaniu z zachwalaną oliwką tej samej firmy (którą również polecam, chociaż okazało się, że jestem uczulona na olej sezamowy i nie mogę jej stosować) ten krem wreszcie robi to, czego oczekuję - nawilża, niweluje uczucie ściągnięcia skóry, szybko się wchłania. Nie bieli i nie zostawia filmu na skórze. Moim zdaniem warto spróbować :)

jestem zadowolona

Oceniam jako kosmetyk dla dziecka.
Krem bardzo dobry. Córka świetnie go toleruje. Drobne prosaki jakie się pojawiły po pierwszym miesiącu znikły jak kamfora. konsystencja kremowa, wręcz aksamitna. Świetnie nawilża i zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci.
Dobrze, gładko i bezproblemowo się wsmarowuje, błyskiem wchłania, ślicznie pachnie.
Używamy go od 2 miesięcy i jak dotąd ubytek w tubce znikomy.
Podbieram go trochę córce i już na osobie dorosłej jest bez fajerwerków. Zostawia lekką warstewkę która mi nie odpowiada, no ale nie osoba dorosła jest dal tego kosmetyku grupą docelową. Poza tym dobrze nawilża i nie podrażnia.
Podsumowując: dla dziecka bomba. Przystępny cenowo, wszędzie jest i świetnie pielęgnuje.

Fjniutki dla bobasków

Jestem takze z kremu zadowolona podobnie jak z mleczka hipp.Juz drugie opakowanie uzywam dla synka i córci.Buzka po nim jest super gładziutka i widocznie nawilzona.Polecam kazdemu maluszkowi!

Używam tego produktu od:5 mcy

dla mnie ok, dla dziecka-nie

Na wstępie zaznaczam, że kremik (podobnie jak cała seria) uczulił mojego smyka więc teraz ja uzywam bo mnie akurat odpowiada. Mogę go polecić jako kremik do higieny intymnej, np. po depilacji- świetnie pielęgnuje, łągodzi podrażnienia, nawilża a przy tym ma przyjemny zapach. No i jest wydajny:)

Używam tego produktu od:kilka tygodni

milusi

nie będe się rozpisywać - kremik ma fajny skład, śliczny zapach, dobrze nawilża i bez problemu rozsmarowuje się, cena przyzwoita za dobrą jakość. Używamy go wszyscy - tzn. moje dzieciaczki i ja, nadaje się świetnie pod makijaż, bo wchłania się do matu, a mam cerę mieszaną. Polecam
Ilość zużytych opakowań: trzy

fajny zapach

Kiedy przyszło na świat moje ukochane i wyczekiwane dzieciątko, tak jak każda ze świeżo upieczonych mam wzięłam się za solidne nawilżanie i pielęgnację skóry noworodka. Kremik ten dostałam w jakimś zestawie, jaki to każde mamy otrzymują po urodzeniu w szpitalach.
I powiem szczerze, że kremik super, ma fajną konsystencję, lekko się rozprowadza na tak delikatnej skórze noworodka, nie podrażnia, ślicznie pachnie, a skóra długo pozostaje nawilżona.
I gdyby nie wysoka cena to pewnie nadal bym ją kupowała.

Używam tego produktu od:1 rok

bardzo dobry krem

Używam tego kremu chociaż jest to kosmetyk dla dzieci, ale sprawdził się świetnie. Jak już wiele osób przede mną napisało krem wchłania się pozostawiając skórę całkowicie matową. Mam cerę mieszaną - dobrze sprawdza sie w strefie T, a policzki nie są po nim suche. Świetnie łagodzi podrażnienia. Bardzo ładnie, delikatnie pachnie. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz. Ma fajny skład i higieniczne opakowanie.

Używam tego produktu od:pół roku