Foreo, Luna Mini 2, Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Średnia ocena: 4.80/5

13529 opinii
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Soniczna szczoteczka oczyszczająca Luna mini 2 posiada udoskonaloną technologię T-Sonic oraz 8 regulowanych intensywności dla maksymalnego komfortu oczyszczania dopasowanego do twoich preferencji. Ulepszona 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 barwnych wersjach kolorystycznych.

szczoteczki do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Rewelacja w oczyszczaniu twarzy

Szczoteczki używam już od 5 miesięcy, co drugi dzień. Skóra po niej jest świetnie oczyszczona, a zaskórniki zmniejszone. Aktualnie używam ją na pierwszym ładowaniu wiec baterie ma bardzo wydajną. Szczoteczka jest wodoodporna jednak czytałam, że przez częste używanie szczoteczki pod wodą może się ona uszkodzić. W szczoteczce możemy zwiększać lub zmniejszać wibracje. Szczoteczka ma wydzielony czas na 4 parte twarzy, w trakcie używania informuje nas ona kiedy należy zmienić obszar mycia twarzy pulsacyjnymi wibracjami.

• Łatwość obsługi: 5

Używam codziennie, a myślałam, że jej nie potrzebuję ;)

Gadżet towarzyszy mi codziennie, choć wcześniej nie czułam takiej potrzeby zważywszy na cenę, która mogła wydawać się zaporowa. Jednakże, kiedy nadarzyła się okazja, by go zdobyć w ramach kalendarza Zalando, który kosztował 300 zł! – to zakup stał się niemalże nieodpartym przymusem. W rezultacie, można powiedzieć, że ostatecznie urządzenie to przyszło mi praktycznie za darmo i jest jak moje upolowane trofeum.

Szczoteczka wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, posiada z dwóch stron mniejsze i większe wypustki, które zapewniają delikatne, ale skuteczne oczyszczanie skóry. Jednak to, co naprawdę imponuje, to niezawodność miejsca na ładowarkę, które pomimo zalewania działa bez zarzutu. Krótkie ładowanie, zgodnie z obietnicą producenta wystarcza na co najmniej 6 miesięcy codziennego użytkowania, co dla mnie okazało się być miłą niespodzianką, gdyż przy wieczornej pielęgnacji zapominam, że w ogóle wymaga ona ładowania. Co więcej, choć szczoteczka z czasem zbiera resztki makijażu, zmywanie jej w zmywarce w temperaturze do 60 stopni bez trudu usuwa wszelkie zabrudzenia.
Co do efektów, zauważyłam, że moja skóra jest wolna od zaskórników, a wyprysków po prostu ubywa – zupełnie wbrew ostrzeżeniom, jakoby tego typu urządzenia mogły przyczyniać się do ich rozprzestrzeniania się. Dodatkowy atut to funkcja automatycznego zliczania czasu użytkowania, która po prostu wyłącza się w odpowiednim momencie. To sprawia, że korzystanie z niej jest jeszcze bardziej wygodne i bezproblemowe.

Nie mogę ukryć, że polubiłam tę szczoteczkę do tego stopnia, że gdyby mi się zepsuła, nie wahając się zakupię kolejną – wiadomo - poza okazją cenową. To prawdziwie niezastąpiony element mojej codziennej pielęgnacji, który doskonale radzi sobie z dotarciem do trudno dostępnych miejsc twarzy, sprawiając, że czuję się o wiele bardziej pewnie i zadbana. Ta szczoteczka okazała się być naprawdę trafionym wyborem.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 3

pół na pół

Nie będę ukrywać, że kupiłam kalendarz adwentowy z Zalando głównie dla tej szczoteczki sonicznej. Za cały kalendarz zapłaciłam 609zł, co i tak jest mniej niż za samą szczoteczkę soniczną, więc bardzo się to opłacało.

Sama szczoteczka nie jest niezbędnikiem jeśli chodzi o codzienną pielęgnację skóry twarzy, natomiast będzie miłym dodatkiem, zwłaszcza jeśli chodzi o wieloetapowe oczyszczanie.
Na pewno świetnie sprawdzi się do skór tłustych, jeśli chodzi o skóry wrażliwe (taką jak moja) to osobiście używam jej około dwa razy w tygodniu.
Przy takim stosowaniu zauważam zmniejszenie się porów w strefie T oraz lepszą absorbcję produktów pielęgnacyjnych.
Urządzenie jest przyjemne dla oka, bateria starcza na długo.

Mimo wszystko - wysoka cena i efekt oczyszczenia do osiągnięcia też peelingami mechanicznymi.

soniczna szczoteczka

stosuje ja od niedawna lecz już mi przypadła do gustu, moja skóra na twarzy jest po niej o niebo lepsza i gładsza, nadaje się do używania zarówno z żelem do mycia twarzy ja również później do delikatnego masażu twarzy z serum lub olejkiem

• Łatwość obsługi: 5

Niezastąpione urządzenie do oczyszczania twarzy.

Jestem posiadaczką czarnej Luny Mini 2 i nie wyobrażam już sobie codziennego oczyszczania skóry twarzy bez niej. Szczoteczka oczyszcza, złuszcza i masuje skórę. Podzielona jest na 3 odrębne strefy: w przedniej części posiada drobne wypustki dla łagodnego oczyszczania skóry normalnej i wrażliwej. Grubsze wypustki znajdujące się w górnej części i przeznaczone są do precyzyjnego oczyszczania trudno dostępnych miejsc - ja używam ich do oczyszczania skrzydełek nosa i brody. Tylna część jest pokryta grubszymi wypustkami, przenoszącymi pulsacje bardziej bezpośrednio na skórę, dla głębszego oczyszczania cery tłustej. Posiada 8 poziomów intensywności, ja korzystam z najwyższego. Jej stosowanie jest bardzo przyjemne i delikatne, nigdy nie podrażniła mi skóry. By masować każdą strefę twarzy przez odpowiedni czas przez pierwszą minutę po każdych 15 sekundach wskaźnik szczoteczki miga, a pulsacje zatrzymają się na moment. Po upływie 3 minut Luna automatycznie wyłączy się sama. Po użyciu odczuwam, że moja cera jest dogłębniej oczyszczona niż przy myciu twarzy dłońmi, a do tego jeszcze jest ujędrniona. Świetnie sprawdza się nawet podczas wakacji, gdy ze względu na zbyt długie kąpiele słoneczne zaczyna łuszczyć się skóra na twarzy. Luną Mini 2 wykonana jest z mega przyjemnego w dotyku hipoalergicznego silikonu klasy medycznej i całkowicie wodoodporna, więc bez problemu używam jej pod prysznicem. Dodatkowym atutem jest fakt jak rzadko wymaga ładowania - ok. 300 użyć na jedno ładowanie, więc ładuję ją 2/3 razy w roku.

Kocham ją

Jakbym miała wybrać jedną rzecz do pielęgnacji która ze mną zostaje a resztę wyrzucić to zostawiłabym lunę. Używam jej od około 8 lat i jest niezawodna. Nie psuje się, ładowanie wciąż działa, silikonowe włoski są niezniszczone - technicznie 10/10.
Samo oczyszczanie łuną jest bardzo przyjemne: nie podrażnia, nie skrobie nie boli a przyjemnie masuje i jest to zwyczajnie bardzo miłe kilka minut dla siebie. Jeśli chodzi o efekty to skóra jest wyraźnie oczyszczona, miękka i taka jakby „pobudzona”: gotowa na wciągniecie serum kremu i wszystkiego co położę - kosmetyki wchłaniają się dużo lepiej.
Przyznam szczerze ze jak już się skorzystało z tej szczoteczki to nie ma powrotu - jak myłam twarz rękami to wciąż miałam wrażenie ze buzia jest brudna i niedomyta.
Luna jest wodoodporna wiec można korzystać z niej w wannie czy pod prysznicem - ja lubię myć twarz gdy nakładam odżywkę na włosy.
Na plus jest to ze jest dość mała (ale nie za mała) i okrągła wiec do kosmetyczki na podróż jak znalazł.
Jak dla mnie to produkt bez wad - drogi ale w 100% wart swojej ceny i na pewno zostanie na DŁUGIE lata.

• Design produktu: 4

Spełniła moje oczekiwania

Gadżet pielęgnacyjny, jakim jest szczoteczka Foreo była na mojej liście do przetestowania od lat, nie jest to zresztą dziwne, gdyż reklama tego produktu była naprawdę z rozmachem :) odrzucała mnie zawsze cena, gdyż na gadżety wydaje zdecydowanie mniej niż na niezbędniki:)

Czytałam mnóstwo recenzji i tych złych i tych dobrych i stwierdziłam, że dopóki nie spróbuję to się nie przekonam i w końcu dostałam ja w prezencie. I mogę stwierdzić jedno: cieszę się, że nie kupiłam jej sobie sama :)

Po pierwsze: sam dizajn, jakość wykonania produktu, miękkość silikonu jest jak najbardziej na plus. Dwa rodzaje wypustek, krótsze i dłuższe, kształt pozwalający dotrzeć w kąciki obok płatków nosa również są dużym +

Po drugie: wibracje, są delikatne ale intensywne i czuć na skórze, że coś się dzieje, nie mając przy okazji wrażenia, że zaraz odpadnie nam głowa (jak przy podrobach).

Po trzecie: efekt. Mam cerę mieszaną, mnóstwo otwartych porów. Dbam o nią od lat, oczyszczam dwuetapowo, nawilżam, stosuje toniki, sera, peelingi. Do tej pory żaden produkt nie spowodował, że moja skóra była tak mięciutka i gładka jak po oczyszczaniu Foreo :) Naprawdę jestem miło zaskoczona.
Używam szczoteczki max 2 razy w tygodniu i uważam, że tyle wystarczy mojej cerze :)

Czy kupiłabym ją teraz, wiedząc jak działa na mojej skórze? Nadal nie, bo uważam że cena produktu jest zdecydowanie wygórowana.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Długo się Zastanawiałam nad zakupem tego urządzenia. Nie należy do najtańszych... jest to dość duży wydatek. Jednak muszę stwierdzić ze jest on wart swojej ceny :) widzę różnice odkąd zaczęłam go stosowa. Moja cera faktycznie się poprawiła , pory są wygładzone i buzia wyglada ładnie i świeżo. Produkt jest mały poręczny a niteczki krótkie i delikatne. Bardzo miło masują skore. Dodatkowo bardzo wydajna , tyle używam a jeszcze nie musiałam wymieniać baterii.

niesamowita

Jestem po prostu zachwycona tą szczoteczką, ma tak wiele przydatnych funkcji, które sprawiają, że oczyszczanie jest bardzo zabawne. Uwielbiam dobór kolorów i ładny design, silikonowy materiał jest miękki i łatwy do utrzymania w czystości i bez względu na to, jak często jej używam, nie wykazuje oznak potrzeby ładowania.

Zdecydowanie nie przereklamowana

Kiedy w sieci pojawiało się wiele dobrych recenzji tych szczoteczek nie byłam przekonana. Ale ostatecznie skusiłam się na kompaktową wersję. Zdecydowanie nie żałuję.

Szczoteczka wykonana jest bardzo solidnie, z dbałością o szczegóły.
Z jednej strony drobniejsze z drugiej grubsze wypustki. Materiał to delikatny dla skóry silikon o matowym wykończeniu. Nie jest ani tępy ani śliski.
Wypustki są miękkie i elastyczne, ale wystarczająco twarde, żeby dawać działanie.
Używam strony z mniejszymi wypustkami, ale zawsze na najwyższej mocy wibracji. Mam 33 letnią cerę mieszaną, mocno rozszerzone pory na nosie, przetłuszczanie w strefie T i okresowe problemy z niedoskonałościami.

Szczoteczka świetnie wygładza i dokładnie oczyszcza cerę - jest ogromna różnica pomiędzy myciem twarzy tradycyjnie, a użyciem szczoteczki.
Pianka, która jest dedykowana do szczotek Foreo, faktycznie sprawdza się w celu oczyszczania świetnie, ale z innymi żelami i piankami też daje radę.

Dodatkowo używam szczotki z peelingami drobnoziarnistymi - i to jest MEGA ścieranie. Świetne rozwiązanie dla tych co lubią takie domowe mikrodermabrazje.

Innym użyciem szczotki dla mnie jest też wpracowywanie olejów i masek w skórę (np. serum z Propolisem od Esthedermu) Takie sesje (żel, peeling a potem olej/maska) od czasu do czasu z użyciem szczotki rewelacyjnie oczyszczają i odżywiają skórę.

Używam z przyjemnością i dobrym efektem tej szczotki od prawie 2 lat i do tej pory nie miałam z nią żadnych problemów. W ostatnim czasie dopiero zaczęła jakby tracić moc. Wchodzi na wyższe obroty dopiero po kilkunastu sekundach, czasem po minutach. I chyba nie osiąga maksymalnej mocy takiej jak dawniej. Nawet jak się ostatecznie zepsuje - raczej kupię kolejną. Być może w większej wersji, choć ta MINI też jest wystarczająca.

• Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 5

Przereklamowany gadżet, który ładnie wygląda w łazience.

Nie rozumiem fenomenu i zachwytów nad tą szczoteczką. Skusiłam się na nią w promocyjnej cenie i tylko to w jakimś stopniu ratuje sytuację. Jest drogim gadżetem. Twarz domywa podobnie jak przy zwykłym demakijażu. Jestem zawiedziona.

ZALETY:

- Mała, poręczna. Sprawdza się w podróży.

- Bardzo łatwa do utrzymania w czystości przez co higieniczna.

- Prosta w obsłudze.

- Miękki silikon, nie podrażnia.

- Delikatnie poprawia koloryt poprzez pobudzanie krążenia (co można uzyskać masażem twarzy).

- Szybko się ładuje a bateria wystarcza na długie użytkowanie.

- Kilka wersji kolorystycznych do wyboru.

WADY:

- Mocno przereklamowany produkt.

- Cena bardzo zawyżona.

- Nie zauważyłam poprawy stanu skóry przy regularnym używaniu.

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Nie mam przekonania. W mojej pielęgnacji zbędny gadżet

Foreo dostałam w prezencie - mi od lat szkoda było kasy. I w sumie muszę stwierdzić, że słusznie. Uważam, że to urządzenie nie jest warte swojej ceny.
Mam cerę mieszaną, reaktywną. Nie jest wrażliwa i trudno mnie podrażnić, ale bardzo łatwo przesuszyć. Mam zaskórniki, ale bardzo rzadko dzieje się na mojej cerze coś więcej.

Po pierwsze, od lat używam dwuetapowego oczyszczania twarzy z użyciem różnych produków. Najbardziej podstawowa wersja to oczywiście praca własnych dłoni ;) ale korzystałam też z gąbek konjac. I przyznam szczerze, że konjac w moim przypadku sprawdzał się lepiej, niż Foreo. Jest znacznie delikatniejszy i przyjemniejszy w użyciu!

Używam Foreo na różnych prędkościach, ale najczęściej na najniższej, bo wszystkie wyższe mocno podrażniają mi skórę, co zazwyczaj się nigdy nie działo. Po użyciu szczoteczki odczuwam nieprzyjemne napięcie skóry - nakładam więc więcej kremu nawilżającego. Dlatego teraz używam jej raz na kilka dni, żeby sobie nie zrobić krzywdy.

Po drugie - nie zauważyłam jakiegoś lepszego działania, niż przy myciu twarzy dłońmi i peelingu raz na jakiś czas. Nie widzę różnicy w stanie zaskórników. Nie mam poczucia, że twarz jest "czystsza".

Trzy - zwyczajnie nie mam przyjemności z jej używania, ale to już bardzo osobiste odczucie. Po prostu te wibracje na mojej twarzy nie sprawiają, że mi przyjemnie i używanie szczoteczki nie jest dla mnie jakimś fajnym rytuałem.

Podsumowując: jeśli ktoś nie stosował dokładnego oczyszczania twarzy wcześniej, to najpewniej z Foreo zauważy różnicę, bo po prostu ta szczoteczka zmusza do dokładnego mycia. Ale jeśli używacie gąbeczek, czy choćby wacików z płynem micelarnym a potem dobrego żelu i myjecie twarz dokładnie, to najpewniej nie zauważycie różnicy w oczyszczeniu.

Bałabym się też używać tej szczoteczki na otwarte rany potrądzikowe. Jak zdrową skórę Foreo potrafi podrażnić, to aż mi źle na myśl, co robi z krostkami :D Co jest na plus to fakt, że dużo łatwiej utrzymać szczotkę w czystości niż gąbkę konjac - to z pewnością. Ale na tym plusy się raczej kończą.

Nie kupiłabym jej sama, ale cieszę się, że mogłam się o tym przekonać na własnej - nomen omen - skórze. Bo nie ukrywam, że ten cały marketing mnie nęcił i poważnie rozważałam wydanie takiej kasy, ale teraz cieszę się, że tego nie zrobiłam. W mojej łazience ten gadżet okazał się jedynie gadżetem, zupełnie zbędnym. W sensie spoko że jest, ale jakby jej nie było, to nie odczułabym braku.