Sephora, Colorful Mono Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Sephora, Colorful Mono Eyeshadow (Pojedyncze cienie do powiek)

Pojemność 3,5 g

Sephora Colorful Mono Eyeshadow to gama cieni do powiek o formule wet& dry, która pozwala na uzyskanie dowolnej wyrazistości odcienia. Cień do powiek Sephora Colorful Mono Eyeshadow zapewnia optymalne pokrycie, wygładza optycznie powierzchnię skóry, a dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty, ma własciwości kojące i antyrodnikowe.
Dostępne jest 45 kolorów w 4 efektach (mat, perła, chrom i strass).

bardzo dobre

te cienie są równie dobrej co inglot, a właściwie lepsze,
bo nie pylą, mam dwa odcienie kość słoniową i kakao, są miłe, łatwo się je aplikuje, :)
Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania (jasny już zużyłam, brąz jeszcze mam)

calkiem ok

kupuje je w promocji (jak wszytskow pl. sephorze) wiec nie wiem czy w ogole uda i kiedy uda mi sie znalezc posiadam cieply rudawy beż suede ,butelkowa zielen mono mat 08 i discofever szary z drobinami , najgorsza rzecz ze maja krotka date przydatnosci 6 miechow mimo to maja bardzo dobra strukture ,po czasie robia sie twarde co w tym przypadku mi nie przeszkadza bo zielen uzywam jako eyeliner a drugi beż nie pyli sie jak inne miekkie cienie
nie wiem co w sobie maja ale inne leza uzyte a te zawsze wykoncze i wtedy mam satysfakcje jednak nie przymierzam sie do kolekcjonowania ich , chyba ze znjade jakis taupe
lubie ich jakosc i kolory przede wszystkim
trzeba tylko uwazac an cienie brokatowe niektore sa tandetne ale maty miodzio
Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 4 cale

Polecam:0

Jestem szczęśliwą posiadaczką ;) dwóch odcieni (pojedyńczych) 49 exciting safari i 23 Aspen summit oraz podwójne 07 shiny silver. Cienie są rewelacyjne oba pojedyńcze zostały zakupione 1,5 roku temu koloru 49 exciting safari używam codziennie i spokojnie jeszcze wystarczy przynajmniej do końca roku, są to cienie perłowe, bez żadnych jarmarcznych drobinek jakie można spotkać w innych cieniach, utrzymują się na powiekach calutki dzień, nie osypują się podczas nakładania, wystrczy raz przeciągnąć pędzelkiem i efekt jest od razu widoczny, ja osobiście je uwielbiam. Cena ok 40zl jak na efekt końcowy,trwałość i wydajność uważam, że jest ok:)Natomiast na promocji są za ok 15 zł niestety zazwyczaj ciemne i matowe kolory, których ja nie używam.

+ Utrzymują się cały dzień, bez konieczności poprawiania
+ Nie posiadają żadnych drobinek brokatu
+ Wydajne
+ Jasne kolory ładnie rozświetlają kącik oka

- Jeszcze nie zauważyłam żadnych minusów:)

Używam tego produktu od: 2011r

Ilość zużytych opakowań: Ciągle mam 2szt :)

Bubel - oddałam siostrze i u niej też leży

Cień kupiłam w promocji - wybrałam kolor matowy, czekoladowy brąz do załamania powieki jak i do brwi.. dokładnej nazwy,nr. nie pamiętam bo już dawno się go pozbyłam.

Nie wiem czy trafił mi się trefny egzemplarz, ale szczerze zniechęciłam się do cieni sephory i już nie zdecyduję się na zakup, wolę tańsze i sprawdzone min. od inglota i kobo.

Wracając do cienia - był twardy jak żaden, skorupiasty, kolor wyblakły, mało nasycony, słabo napigmentowany, nakładałam na mokro i na sucho a to i tak nic nie dało.

Cienie z MACa dosłownie miażdżą te z sephory.
Nawet te z palety 120 cieni MANLY są o niebo lepsze.

Osobiście zraziłam się do nich, nie polecam.
Żadnych zalet nie widzę.

Całkiem niezłe!

Posiadam odcień strass no 08 - czyli iskrzący się ciepły brąz z drobinkami. Byłam bardzo zadowolona z tego cienia - piszę byłam, bo mam go już kilka lat (niezwykle wydajny!!) i mimo iż nie zużyłam do końca, już go nie używam, bo po takim czasie mocno stwardniał i ciężko go nabrać na pędzelek i ładnie nałożyć na powiekę (ale nie mam zastrzeżeń, bo zgodnie z zapewnieniem producenta spokojnie przetrwał 6 mc, a nawet kilka razy dłużej!!). Jednak za czasów jego świetności, byłam bardzo zadowolona z efektu. Jedyne na co trzeba było uważać, to na osypujące się drobinki brokatu przy aplikacji. Jeśli się osypały, ciężko było usunąć to z policzków :(. Za ten minus odejmuje gwiazdkę... Ale efekt na oku był fantastyczny!

Zalety:
+ piękny, iskrzący się kolor, znakomicie podkreślał oko i nie miał w sobie nic z sylwestrowo - jarmarcznego "przepychu",
+ dobrze się nakłada na powiekę,
+ można używać do robienia ślicznych kresek!,
+ niezwykle wydajny!,
+ trwały,
+ nie podrażnia oka (nawet pomimo drobinek, które się czasem osypały podczas aplikacji),
+ nie rozmazuje się i nie osypuje w ciągu dnia (czasami można było ręką nieco rozmazać drobinki...),
+ fajne, estetyczne opakowanie, łatwo się otwiera i zamyka, a przy tym nie wysypuje się nic z pudełeczka.

Wady:
- osypujące się drobinki podczas malowania.

Myślę, że warto spróbować :).

Używam tego produktu od: używałam jakieś 4 lata temu

chocolat

Posiadam taki uroczy kolor czekoladki, aż do schrupania.
Kolor jest bardzo, bardzo intensywny i niesamowicie trwały. Nie osypuje się i utrzymuje się na powiece cały dzień. Zaznaczę, że nie używam bazy.
Myślę, że warto. :)

Cień jest bardzo przyzwoity. Ja mam biały stass.

Plusy:
+ ciekawa paleta kolorystyczna
+ trwały
+ nie osypuje się
+ dobrze się rozciera

Minusy:
- opakowanie (dość szybko mi się popsuło)
- cena (jak dla mnie jest raczej drogi)

Ogólnie polecam

Porządne

Całkiem porządne cienie.Ładna i obszerna gama kolorystyczna, nie kruszą się i bardzo długo trzymają się na powiekach.Nie wymagają absolutnie żadnych poprawek w ciągu dnia.Posiadam 4 odcienie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Jestem dość zadowolona

Posiadam cztery kolory tych cieni. Dość często wykonuję nimi makijaż i jestem z nich raczej zadowolona.
\\nCienie są przyzwoicie napigmentowane, choć wg mnie mogłyby mieć mniej brokatu.
\\nZawsze używam ich z bazą pod cienie. Utrzymują się wtedy kilka godzin bez poprawek. Czasami zdarza się, że cienie się osypują, bądź blakną.
\\nOgólnie jestem z nich dość zadowolona. Można wypróbować.

Umiarkowanie dobre

Miałam kilka kolorów, ale kupuję je tylko w promocji. Uważam, że nie są warte prawie 40zł za opakowanie. Promocyjne 15zł jak najbardziej odpowiada ich jakości. Obecnie używam 2 pojedynczych cieni w kolorach Midnight Kiss i My Favourite Jeans. Pierwszy to fiolet, dość jasny, ale intensywny. Drugi to piękny niebieski cień z satynowym połyskiem. Oba nakładają się dobrze, ale tylko na bazę i delikatnie zwilżonym pędzelkiem, w przeciwnym razie robią paskudne prześwity, lubią się osypać. Trwałość z bazą jest bardzo poprawna, cienie wytrzymują nawet 12 godzin bez większego uszczerbku. Pigmentacja jest dobra, a perła bardzo delikatna. Opakowanie jest wygodne, całkiem ładnie się prezentuje. Lubię tę serię za piękne kolory, często niespotykane w innych kolekcjach, jednak ze względu na cenę i w sumie przeciętną jakość nie wracam do nich zbyt często.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 4

swietne cienie na impreze!

moje ulubione cienie na wyjscia i imprezy. ukochałam iskrzacy grafit nr 7 i iskrzacy beż nr 26. przepieknie sie mienią i nalozone na baze nie osypują się. idealne jak dla mnie...

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Fajny ale troche za drogi

Bardzo dobre cienie.
- Piękne kolory i duży ich wybór.
-Bardzo dobrze napigmentowane
- Z bazą trzymają się cały dzień
- Lekko się osypują, ale mało

Mam 3 kolory: 2 fiolety i 1 złoty z lekkim brokatem, idealny na imprezy, nie wiem jaki numer bo mi sie niestety zamazał.

No ale niestety nie może być moim KWC ze względu na cenę- 39 zł za jeden kolor to dla mnie trochę za dużo i za to odejmuje jedną gwiazdkę. Ale mimo wszystko polecam, warto sobie kupić chociaż 1 kolor :)

Ilość zużytych opakowań: mam 3 kolory