Oriflame, DermoProfessional, Micro-dermabrasion Kit (Zestaw do mikrodermabrazji)

Zestaw umożliwia wykonanie profesjonalnej mikrodermabrazji w domu. Zabieg składa się z 2 etapów:
Krok 1 to krem ścierający z kryształkami tlenku glinu, który usuwa zrogowaciały naskórek, odsłaniając nową, czystą i gładką powierzchnię skóry. Dwa razy w tygodniu nałóż krem na zwilżoną skórę i delikatnie masując, rozetrzyj na twarzy. Dokładnie zmyj.
Krok 2 to intensywnie nawilżające serum, które zwiększa skuteczność zabiegu Krok 1, stymuluje naturalny proces samozłuszczania się naskórka, nawilża i rozświetla skórę, nadaje jej zdrowy, promienny wygląd.

Moje cudo

Kiedyś miałam cere tłusta i mnostwo syfkow. Po jakims czasie moja cera zmieniła sie w b.suchą ale te zaschniete syfki zostały. Dzieki mikrodermabrazji moja skóra rozjaśnila się, wygładziła. Polecam. Opakowanie wystarczylo mi na 1.5 m-ca kurcaji

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań: 2 m-ce

polecam ale bez cudów

godny polecenia i wypróbowania-szczególnie w promocyjnej cenie, działa mocniej niż zwykły scrub, maleńkie drobinki ścierają w odczuwalny sposób starą skórę;) serum sprawia że skóra jest milutka w dotyku, pory zmniejszone po 1mies kuracji
Nie oczekujcie porcelanowej jednolitej cery jak takiej nie macie-cudów nie ma, ale coś tam się polepszyło

Używam tego produktu od:1mies

dobry ale nie doskonały

Jednak spodziewałam się czegoś więcej ;)

Peeling w odczuciach podobny do masażu jaki robię po maseczce aspirynowej, w tym peelingu rowniez czuje tarcie maluteńkich drobinek. Skóra jest po masażu oczyszczona, odświeżona ale nie napięta.
Samo serum też bardzo przyjemne ale bez rewelacji. Rzeczywiście wyraźnie wygładza i efekt miękkości skóry jest super ale niestety w kategorii nawilżania nie sprawdza się na piątkę. Kiedy serum się wchłonie muszę się jeszcze posiłkować jakimś kremem nawilżajacym bo peeling daje o sobie znać.

Generalnie jestem zadowolona z efektów bo skóra jest po zabiegu gładka i wyrównana jednak jak już wyżej wspomniałam, nie odczuwam większej różnicy w porównianiu z innymi drobnymi peelingami.

trwaly efekt

Cena niewygorowana w promocji. Peeling to tyciace sciernych drobinek, jakby papier scierny w kremie. Dobrze oczyszczaja i wygladzaja. Serum - cudo. Przyjemnie pachnie, bardzo podobnie do balsamu lotosowego Oriflame. To taki gest kremo-zel - przypomina silikonowe bazy pod makijaz. I podobny tez daje efekt: jakby pokryc skore jakas wygladzajaca powloczka. Po pewnym czasie sie wchlania, a skora pozostaje naturalnie, a nie silikonowo gladka. Serum ma rewelacyjne wlasciwosci lagodzace i regenerujace - swietnie goil drobne wypryski. Najwazniejsze ejst to, ze cudowana gladkosc skory nie byla chwilowa, jak w rpzypadku dotychczasowych peelingow czy mikrodermabrazji, ale utrzymuje sie stale, az do nastepnego uzycia. Pierwsze uzycie bylo niemalym p[oztytywnym zaskoczeniem, podobnie kolejne uzycia, potem juz sie rpzyzwyczailam do tej gladkosci, nadal jednak twierdze, ze to najlepszy tego typu produkt, jaki mialam. Jesli na mojej, mlodej jeszcze i bez wiekszych prolemow skorze dal tak wyrazny efekt, to starsze osoby powinny byc nim zachwycone jeszcze bardziej. Polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

produkt doskonały

Mikrodermabrazja bardzo mile mnie zaskoczyła, piling dość mocny , ale mimo mojej wrażliwej cery nie podraznił mi twarzy.Cena rewelacyjna, szczególnie jak udało mi się go kupić w promocji. Chociaż wart jest swojej ceny regularnej- 80 zł . Podobne kosmetyki o tym samym składzie kosztują ok. 200zł, np.Vichy lub Mery Key. Polecam goraco. Używam tego produktu od:3-cy

Rewelacja!!!

Kosmetyk który naprawdę działa! Doskonale wygładza i nawilża. Ja stosuję "krok 1" raz w tygodniu a, serum nawilżające codziennie wieczorem. Efekt wspaniały. A jeśli chodzi o cenę, to można go nabyć za ok 40 zł w promocji, która jest co jakiś czas - wystarczy zapytać konsultantkę oriflame. Polecam!

dobry

bardzo przypadł mi do gustu ten domowy zestaw do mikrodermabrazji. bardzo dużo malutkich ale intensywnie ścierających cząsteczek tlenku glinu, sprawia że moja buzia jest gładka i miła w dotyku. kremu użyłam zaledwie kilka razy więc nie mogę go ocenić. cena jest wysoka więc nie wiem czy kupię ponownie.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Twarz jak pupcia niemowlaczka

Buzia po użyciu, jest jak pupcia niemowlaczka - uwielbiam po prostu. Niestety następnego dnia już nie jest tak super gładka, no ale cudów nie ma. W kazdym razie nie mialam jeszcze tak ostrego i dobrego peelingi. Teraz lato i chyba nie powinnam uzywac, ale wole to raz czy dwa w tygodniu niz kwasy. Nie uzywam ich wcale, od kiedy zaczęło się konkretne słońce i ten peeling trzyma moja twarz w calkiem dobrej kondycji.
Ogolnie jestem na tak i niedlugo kupie drugie opakowanie, poniewaz jest w promocji.

Używam tego produktu od:nie pamiętam - długo
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i nie ostatnie

TO JEST TO!

Tego szukałam! Ja manniaczka peelingów kocham ten produkt! Jako, że mam problem z naczynkami ale tylko po kwasach dermabrazje przetestowałam i to jest mój faworyt. Wszystkie zanieczyszczenia wychodzą z ukrycia. Ma naprawdę wielką moc w oczyszczaniu.
Pozry oczyszczone, blizny potrądzikowe lekko spłycone po serum cera gładka. Czego mozna chcie więcej?!

dobry, ale nie powala

Używam już prawie 4 tygodnie, więc mogę ocenić:
+na pewno wygładza skórę, nadaje miękkość, nawilża, dobrze radzi sobie z drobnymi przebarwieniami
+dla tłustej, mocno zanieczyszczonej cery-liczyłam na głębsze oczyszczenie, zwężenie porów i zapobieganie wypryskom, ale efekty trochę mnie zawiodły.
Mimo wszystko nie żałuję zakupu, zwłaszcza serum jest świetne-zaraz po nałożeniu twarz staję się megagładka i jednolita.

Używam tego produktu od:4 tygodnie

bardzo dobry

Miałam podobny zestaw Eris i trudno mi ocenić, który jest lepszy... Lirene jest tanszy, no i ma bardzo dobry krem, Oriflame - jest przyjemniejszy w uzyciu.
Peelingi sa podobne. W tym mamy nieco mniejsze drobiny, a sam żel jest ciut bardziej gęsty. Ładnie sie go rozprowadza, wygodnie masuje, szybko i sprawnie spłukuje. Miłe jest też serum, które stosujemy później - delikatny zapach, aksamitna konsystencja, szybkie wchłanianie.
Właściwości ścierne sa dobre, twarz jest jedwabista i gładka ( po Lirene podobnie ;)). Nie podraznia skóry, choc lekkie rozgrzanie utrzymuje sie u mnie około kwadransa. Stosuje 1 raz w tygodniu - dla mojej normalnej, bezproblemowej cery - wystarczy.
Mikrodermoabrazja to nie jest - to po prostu zestaw do solidnego peelingu. Mógłby byc troche tańszy, poza promocją nie warto.

Używam tego produktu od:4 tygodni

bardzo dobry produkt

produkt nie podraznia cery, swietnie ja wygladza, nastepnego dnia skora jest aksamitna i pieknie rozswietlona.
produkt bardzo ekonomiczny, swietnie pachnie
nie powoduje uczulen
zauwazylam ze odkad stosuje ten produkt makijaz mi sie dluzej trzyma:)

Używam tego produktu od:m-ca