Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Avon, Super Full Mascara (Tusz "Pełnia rzęs")

Nowy tusz, który pogrubia rzęsy 5-krotnie, nie obciążając ich przy tym. Dzięki temu rzęsy są grubsze, ale jednocześnie rozdzielone i podkreślone. Naturalny wygląd zawdzięczają szczoteczce "Clean - Build'. Nowy tusz łatwo się aplikuje.

szczoteczka-tak, tusz-nie

Byłam do tego tuszu nastawiona bardzo pozytywnie. I rzeczywiście kilka pierwszych użyć-rzęsy były fajne. Szczoteczka jest genialna, świetnie rozczesuje moje gęste rzęsy. Ale tusz szybko jakby zgęstniał, podczas malowania czasem pojawiają się grudki i tylko pierwsza warstwa tuszu daje ładny efekt, kolejne sklejają.Mimo wszystko jestem z niego zadowolona ze względu na szczoteczkę :). Myślę, że jesli Avon popracuje nad tuszem to powstanie KWC.
Narazie 4****, ale jeśli nie będzie się kompletnie nadawał niedługo do użytku to zmienię na 3 :p

Używam tego produktu od:miesiąca

Porażka

Ja rozumiem, że dla każdego coś innego, ale skąd te pochwały?! Ten tusz to jakieś totalne nieporozumienie. Nie jestem zwolenniczką AVONu, ale widząc w reklamie Salmę z tak piękną firanką rzęs nie mogłam się oprzeć i poleciałam go sobie zamówić.
Czekałam na jego przyjście jak na wybawienie się doczekałam... Rzęsy posklejane koszmarnie, tusz się sypie. Nie polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ostatnie

Świetny!!!

Jestem bardzo zadowolona, że kupiłam ten tusz! Jest 2 razy tańszy od "Masterpiece" Max Factora (szczoteczkę też ma podobną), a efekt jest porównywalny. Pięknie podkreśla rzęsy, wydłuża je, nadaje oczom oprawę...Nie kruszy się i nie rozmazuje... Polecam!!! :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie piewszego

Rewelacyjny ! :)

Ten tusz jest naprawdę świetny! Najlepszy jaki miałam dotychczas. Rzęsy naprawdę nie są posklejane, są dłuuuuugie (nawet koleżanki są zachwycone moją firanką na oczach:) efekt trzyma się bardzo długo. Szczerze polecam ten tusz, ponieważ jest narawdę rewelacyjny i efekty są też świetne. :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

super!!!:)

zdecydowanie najlepszy z tusz avonowski. piknie podkreca rzesy i wydluza rzesy z ty pogrubianie 5x to troche przsadzili ale nie jest najgorzej:) moje rzadkie i krotkie rzesy wygladaja jak sliczne wachlarzyki :) polecam!!!! odejmuje gwiazdke za lekkie sklejanie:(

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

Pełnia rzęs! Doprawdy!

A to ci tusz ;) Mój pierwszy produkt z AVONu (wcześniej jakoś sceptycznie podchodziłam do kosmetyków, ktorych nie mogę wypróbować), ale zaryzykowałam. Warto było! Tusz pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy. Minimalnie skleja, ale wystarczy rozszczesać i rzęsy już są idealne. Tusz kupiłam w atrakcyjnej cenie - 17,90 zł.
Tusz napradę godny polecenia :)

Używam tego produktu od: Niedawna
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo fajny tusz

Pierwszy raz podkradłam go mamie i byłam bardzo zaskoczona, ze tusz z avonu jest taki dobry. Moje rzesy są rzadkie,krótkie i cienkie a on sprawił, ze sa pieknie wydłużone,pogrubione,poprostu wachlarzyki. Poza tym ich nie skleja. Naprawde bardzo dobry tusz!!! Polecam
Niestety musze odjac gwiazdke poniewaz okazało sie po dłuższym użyciu jednego opakowania jednak skleja rzesy i szybko schnie.Ale za ta cene jest naprawde bardzo dobry.
Używam tego produktu od:miesiaca

Pelnia rzes ...prawie

Tusz ladnie pogrubia rzesy nieco wydluza i nie osypuje sie po wielu godzinach.

Nie rozmazuje sie nawet pod wplywem lez i wody.
Niestety efektu Salmy Hayek nie ma:(.. Ale nie wierze w reklamy tak bardzo.Moje cienkie i slabe zniszczone tuszowaniem rzesy w koncu sa widoczne i za to taka dobra ocena.Używam tego produktu od:3 razy uzyty
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1 tuszu

Odejmuje 1 gwiazdke!! Tusz po miesiacu osypuje sie i skleja rzesy.Ciezko go zmyc.

Świetny tusz

Na początku byłam bardzo niezadowolona, jak się nim pierwszy raz pomalowałam, to nie widziałam w nim nic szczególnego. Ot tak, zwykły tusz do rzęs. Dopiero później, gdy się przyłożyłam do pomalowania rzęs efekt był zadziwiający!! Po pierwszej warstwie rzęsy wyglądały naturalnie, potem po kolejnych warstwach uzyskałam cudowny efekt!! Nie skleja rzęsm nie tworzy grudek. Nie ma mowy o tym, aby szczoteczka była jakaś pozlepiana. Idealnie czarny kolor. Szkoda że po jakimś czasie zostają czarne ślady pod oczami... No i naprawdę mi jest go ciężko zmyć. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Nareszcie mam rzęsy :)

Niestety, z natury mam bardzo cienkie, rzadkie, krotkie i jasne rzęsy.
Ale na szczęście, jest Super Full Mascara :)
+ ślicznie wydłuża i nieźle pogrubia rzęsy - nareszcie są widocznie: długie, gęstsze i wyraźne!
+ trzyma się: nie rozmazuje, nie kruszy, nie osypuje - wytrzymuje nawet treningi piłki siatkowej :)
+ świetna szczoteczka, nie ma mowy o zbyt dużej ilości tuszu na szczoteczce
+ łapie wszystkie rzęsy, nawet te najkrótsze
+ bardzo czarny :D

- wbrew opisowi nieco skleja rzęsy (?), przy pierwszym użyciu byłam zachwycona tym, jakie to mam ładnie wyczesane i rozdzielone rzęsy, ale teraz widzę, że trochę jednak skleja

Edit:
Byłam nim zachwycona, ale zachwyt szybko minął. Szybko wysycha, beznadziejny do malowania dolnych rzęs przez tą szczoteczkę, po zaledwie drugim miesiącu użytkowania jakby w ogóle nie działa (?!) - czyli bardzo słabo i znikomo podkreśla rzęsy. Na dodatek z trwałością też u niego nienajlepiej.
Odejmuję dwie gwiazdki. Fajny to on jest przez najwyżej dwa miesiące - więc jak ktoś może sobie pozwolić na tak częste kupowanie nowego tuszu to zachęcam ;P

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Pelnia rzes!

Sceptycznie podeszlam do tej maskary,z Avonu do tej pory mialam jedynego faworyta jakim jest Stylista:) a Pelnia Rzes urzekla mnie!
+bardzo dobrze rodziela rzesy,delikatnie je unosi u nasady,przy dwoch warstwach widocznie pogrubia
+sprawia,ze wszystkie rzesy sa wyczesane od poczatku do konca:)przez co w pelni zasluguje na miano pelni rzes:D
+swietna szczoteczka dzieki,ktorej ilosc tuszu jest idealnie dozowana,nie ma mowy o efekcie oblepionej szczoteczki tuszem
+kolor czerni to gleboka,ciemna czern
+mozna swobodnie stopniowac efekt od naturalnego looku po bardziej wyrazisty ala teatralny efekt rzes
+nie osypuje sie,nie tworzy efektu pandy
+dobrze spisuje sie przez caly dzien na rzesach:)

Rzadko siegam po czarne maskary jednak lubie miec w awaryjnie takowe:) i chociaz obecne opakowanie posluzy mi jeszcze jakis czas to pewnie skusze sie na ponowny zakup.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Moich rzęs jest teraz o wiele więcej. Po drugiej warstwie wyglądają fenomenalnie. I rzeczywiście - żadnego sklejania, grudek. Nie kruszy. Na pewno zagości na dłużej w mojej kosmetyczce:)

Używam tego produktu od: tygodnia