Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Biotherm, Biopur, Pore Refining Exfoliating Gel (peeling)

Idealny piling dla tłustej i mieszanej cery. Działa podwójnie - mechanicznie, przez cząsteczki ścierające martwy naskórek, oraz biologicznie, poprzez kwasy owocowe. Oprócz tego, jak wszystkie produkty tej linii, zawiera miedź, cynk oraz białą glinkę.

High hopes part.1

Hmm, no cóż mam mieszane uczucia...
Z jednej strony to dobry, wręcz bardzo peeling, przepięknie pachnie, przyzwoicie złuszcza, zapewnia duży komfort stosowania, ale z drugiej strony moje oczekiwania były tak rozbudowane (tak, tak poczytałam sobie recenzje przed zakupem), że czuję niedosyt.
Koloryt cery pozostał jaki był, zaskórniki mają się świetnie, niespodzianki (rzadkie na szczęście) też jakoś nie zniknęły. Tłumaczę więc sobie, że peeling to nie cudotwórca i daję mu zasłużone 4 gwiazdki.
Niestety, nie mogę się wypowiadać na temat jego łagodności czy jej braku, mnie nawet szorowanie gruboziarnistymi peelingami do ciała twarzy nie zaczerwienia, tym bardziej ten piękniś.

kocham go ; D

Stosuje go raz w tyg, potem nakładam maseczkę guerlaina- masque ressource purifant- i w tym duecie sprawdza sie rewelacyjnie.I nie zgodze sie z tym ,ze nie likwiduje zaskórniaków, owszem robi to :-)
Przy regularnym stosowaniu praktycznie nie mam ani jednego.Ale mozliwe ,że to jest zasługa opisanego wyzej duetu ;-)
Ogromnie polecam bo stosowałam rózne peeilingi, i ten jest zdecydowanie najlepszy, zawsze do niego wracam skruszona po nie udanych eksperymentach.Używam tego produktu od ponad roku
Ilość zużytych opakowań:3,4

nie do końca ideał

Peeling jest bardzo dobry, delikatnie złuszcza, rozjaśnia. Na policzkach mam skórę bardzo wrażliwa i gdy trochę intensywniej tam przymasuję, robią mi się czerwone i suche plamy. No ale w końcu jest to kosmetyk do skóry tłustej i mieszanej ;)

Na pewno nie powoduje zmniejszenia powstawania zaskórników, no ale cudów nie ma. Twarz po zastosowaniu jest delikatna, gładziutka.

Bardzo wydajny, stosuję 2x w tygodniu małą ilość i ubytek znikomy.

Używam tego produktu od: 5 mcy
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

IDEALNY

Wspanialy peeling ktory bardzo dobrze zluszcza skore. Drobinki sa duze, jest ich duzo i moze wydawac sie zbyt ostry, jednak nic bardziej mylnego. mam skore wrazliwa i nie pozostawia zadnych podraznien. po takim peelingu idealne sa kremy np. zluszczajace - ja uzywam Nuxe. efekty sa wtedy porażajace ! kupilam na truskawie wiec zaplacilam jakies 50 zł, cena swietna bo produkt bardzo wydajny. poza tym wiadomo peelingu nie uzywamy co dziennie :) myle ze starczy mi na minium rok

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

warto kupic

Kupilam ja na lotnisku, i musze powiedziec ze jest dosc dobra jako peeling do oczyszczania twarzy. Twarz po nim jest gladka i czysta.
Ale jest minus: to ze granulki zbytnio draznia twarz podczas masowania. Nie polecam dla skory wrazliwej!

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Ideal !

Moj ulubiony peeling do twarzy ! Bardzo przyjemny, swiezy zapach, skora po nim jest na maxa odswiezona (polecam m.in po imprezie zrobic sobie peeling z rana..boszz jak to poprawia samopoczucie hehe), gladziutenka i wyrownuje sie jej koloryt jest jakby rozjasniona :)
Opakowanie estetyczne, jedynym minusem jest oczywiscie cena ;) Ale no..cos za cos ;)

Używam tego produktu od: jakiegos czasu

Najlepszy!

Jest to zdecydowanie najlepszy peeling jaki miałam. Bardzo skutecznie oczyszcza, odświeża i wygładza cerę. Piękny, świeży zapach sprawia, że używanie peelingu staje się wielką przyjemnością. A efektem jest wyjatkowo gładka, świeża i czysta cera. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Dziewczyny właśnie edytowałam recenzje!

Po dłuższym używaniu peelingu
(jak już zapłaciłam to 80zł, to postanowiłam zużyć do końca)
jestem zachwycona! Co prawda peeling bardzo mocno ściera, co mnie nieraz boli i raz starałam sobie lekko naskórek, ale po myciu nim nie mam żadnych nowych wyprysków, a zaskórniki na brodzie znikły!
Gorzej przy nosku, ale reszta buzi cacy!

Z początku byłam naprawdę rozczarowana, teraz mogę go z czystym sumieniem polecić !!

Szkoda, tylko, że jest taki drogi, bo wydajny - owszem, zwłaszcza, że używa się go max. co 2 dzień.

K W C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przylaczam sie do wszelkich zachwytow na temat tego peelingu. Peeling skutecznie zluszcza martwy naskorek, a przy tym nie powoduje zadnych podraznien czy przesuszenia nawet najbardziej wrazliwych partii twarzy.
Same "ochy i achy" po prostu... :)

Używam tego produktu od: 9 tygodni (jest gesty i wydajny, ale ja go nie oszczedzalam...z pewnoscia moze posluzyc dluzej innym Wizazankom)
Ilość zużytych opakowań: wlasnie dzis skonczylam pierwsze, jutro kupie kolejne... :)

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Super-peeling

Dwa razy zawiodłam się na produktach Biothermu, ale postanowiłam zaryzykować po raz trzeci po przeczytaniu wizażowych recenzji. I muszę podzielić ten entuzjazm :)
Peeling pozostawia efekt cudownie oczyszczonej i wygładzonej buzi. A przy tym nie ma śladu podrażnień.
Jest bardzo wydajny, a jego stosowanie jest prawdziwą przyjemnością.
To najlepszy peeling, jaki testowałam :)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Nie zawiedziesz sie

Fantastyczny, trudno dostepny, chyba, ze na lotnisku w Singapurze albo na strawberrynet ( za 50 zl!!)
Odpowienio rozprowadzony na buzi (nie na suchej ani nie na zbyt wilgotnej), wmasowany dluzej w problematyczne czesci - robi cuda! Skora jest swieza, lepiej oddycha, lepiej wnikaja maseczki i kremy, pory staja sie mniej widoczne. Dla mnie na rowni z Avonowym peelingiem.
Ja stosuje na umyta skore, wysuszona recznikiem, rozcieram kilka kropli wody na twarzy i wmasowuje peeling, a kiedy traci poslizg, dodaje kolejnych pare kropel i tak masuje twarz ok 5 min, szczegolnie tam gdzie mam problemy. Zmywam , nakladam maseczke Clinique, i mam cudna skore.
Polecam!

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania = bardzo wydajny

tajemnica gładkiej buzi

Absolutny geniusz! I nie umiem o nim mówić inaczej :D Ale do rzeczy..
Idealnie wygładza - buzia jest przeraźliwie gładka, miła w dotyku, ja nie mogę przestać dotykać swoich policzków :D
Pory są zwężone (choć wiadomo nie wszystkie i nie całkiem) i mniej widoczne.
Pozostawia uczucie skóry megaczystej. Po żadnym innym kosmetyku nie czułam tak dogłębnego oczyszczenia twarzy.
Nie wysusza i nie podrażnia. Mimo mocnego działania nie powoduje na skórze reakcji alergicznych.
Jest bardzo treściwy, kremowy i ma dużo drobinek.
Używam go z przyjemnością, bo daje lepszy efekt niż wizyty u kosmetyczki :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni