Clinique, 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula

Clinique, 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula

Wszystkie zalety kostek myjacych Clinique w postaci żelu. Łagodny specyfik myjący, dostępny w wersji dla sery suchej/normalnej, suchej/mieszanej oraz tłustej. Intensywnie się pieni i jest wydajny. Do stosowania jako element 3 Steps.

oczyszczanie twarzy
mieszana, normalna, tłusta
nawilżające, oczyszczające
z pompką, w butelce
żel

Mocno się pieni

Fajny żel do mycia twarzy, który bardzo mocno się pieni. Wystarczy mała ilosć do oczyszczenia twarzy. Starcza na długo. Fajnie domywa skórę, może delikatnie ściągać, więc lepiej się sprawdzi do skóry tłustej i mieszanej niż do suchej. Minus za wysoką cenę.

Idealnie domywa twarz

Super produkt zamykajacy dwuetapowe oczyszczanie w jedenej buteleczcze. Bardzo wygodna opcja. Idealnie domywa makijaz, nawet wodoodporny tusz i kreski eyelinerem schodza bez problemu. Dodatkowo fajne opakowanie i przyjemna konsystencja

Perfekcyjne oczyszczenie dla delikatnej skóry

Opakowanie: Duża zielona butelka z fioletową pompką, prezentuje się nowocześnie i jest bardzo wygodna w codziennym stosowaniu

Konsystencja: Przezroczysty płyn, który dobrze się pieni na skórze

Wydajność: Bardzo wysoka, butelka jest duża i pojemna (400 ml) i starcza na wiele miesięcy

Zapach: Niemal niewyczuwalny i neutralny

Działanie: Świetnie oczyszcza cerę z makijażu, nawet wodoodpornego, a przy tym jest delikatny dla bardzo wrażliwej skóry i nie wysusza jej

Podsumowanie: Stał się jednym z moich ulubionych żeli do oczyszczania twarzy i na pewno sięgnę po niego ponownie. Jest bardzo wydajny i wygodny w stosowaniu, ale przede wszystkim skuteczny i delikatny.

jestem zadowolona

Żel ma delikatną konsystencję i dobrze rozprowadza się na skórze. Dokładnie usuwa resztki makijażu oraz sebum. Mega plusem jest dla mnie to, że nie ściąga i nie wysusza skóry twarzy. Pozostawia ją miękką i super przygotowaną na kosmetyki pielęgnacyjne.
Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Bardzo dobrze oczyszcza, ale niestety też - wysusza :(

Żel znalazłam w kalendarzu adwentowym Clinique, który uważam za strzał w dziesiątke. Dzięki niemu, wyprobowałam droższe ksometyki, po które normlalnie pewnie bym nie sięgnęła o ile nie miałyby super opinii na wizazu. Bo droższe kosmetyki owszem, kupuje, ale gdy dużo dobrego się naczytam/nasłucham. W rpzypadku Clinique znalazłam perełki, o których malo sie mówi, lub maja ocene tylko 3 a u mnie się sprawdziły.

A jak było z tym żelem? No cóż, idealny nie jest. I na ten momentdo niego nie wroce. Choc jakies 6 lat temu bylby codziennie uzywany.
Po prostu potrzeby mojej skóry się zmieniaja w czasie i teraz tych potrzeb ten żel nie spełnia. Albo spełnia potrzeby, ale niestety ze skutkami ubocznymi.

A żebyście zrozumieli co poszło nie tak a co poszlo idealnie:

#MOJA SKÓRA
W skórcie - problematyczna. Ale jednoczesniemiszana. Raz jest ok i mam pojedyncze wypryski, raz mam wysyp trądziku i lecze go farmakologicznie (zazwyczaj to jest mascne - stricte powiazane z noszeniem maseczki). Najgorsze jest to, ze w strefie T wydziela mi sie sebum w nadmiernej ilosci, w strefie U - przesusz.

#CZEGO POTRZEBOWALAM
Silnego oczyszczenia w strefie T, aby zniwelować szanse na pojawienie się "niespodzianek" przy jednoczesnym delikatnym traktowaniu strefy U, której nie chciałam przesuszyć.

#CO DOSTALAM
Naprawde super oczyszczenie strefy T i całej twarzy. Pod tym katem mam wrazenie, ze pojawia mi sie mniej wypryskow. ALE strefe U mam przesuszona ;(
6 lat temu mialam cala twarz tlusta i tam zel bylby idealny. W tej chwili - jest za mocny do codziennego stosowania. W sumie nie bylabym zaiwdziona, gdybym uzywala zelu do cery tłustej. Ale jesli wybieram mieszna i na mieszanej się nie sprawdza => gwiazdka w dol. I to chyba mój jedyny zarzut do tego żelu (oprocz ceny moze :D). Tak poza tym, jest super

#DZIALANIE
#PLUSY
+ dobrze oczyszcza twarz z sebum, resztek makijazu czy po prostu po całym dniu
+ przy regularnym uzywaniu zauwazylam lepiej oczyszczone zaskorniki, czesci sie nawet pozbylam
+ dobrze się pieni
+ całkiem wydajny jak obeicuje rpoducent, wystarczy mala ilosc do umycia twarzy
+ super delikatny, prawie niewyczuwalny zapach bedzie plusem dla wielu osob lubiacych bezzapachowe rzeczy
+ po tak dobrym oczyszczeniu mam wrazenie, ze pozniejsza pielegnacja "lpeiej wnika" w skore, a nie osadza sie na powierzchni

MINUSY:
- przesusza twarz
- na suchej skorze pozostawia uczcie sciagniecia (wersja dla cery mieszanej stosowana na takiej cerze)
-wysoka cena - wydaje mi sie, ze sa tansze kosmetyki, ktore beda potrafiły zapewnić podobny efekt ;(

Lubie tez zel, choc stosuje go obecnie raz-dwa w tygodniu zeby nie przesuszyc skory ejszcze bardziej. Dla tłustych skor polecam wersje dla mieszanych, bo moze sie okazac wystarczajaca.
Mieszane - uwazajcie. Albo nie kupujcie, albo stosujcie jak ja co ktorys dzien. Inaczej szkoda wysuszac skore.

Ale dla efektow wyraznie oczyszczonej cery - polecam. Bo jesli robicie "sprzatanie porów" co jakis czas to tomoze byc dobry efekt wstepny rpzed oczyszczajacym tonikiem z kwasem salicylowym

Dla mnie tel żel to takie 4. Dobre, ale nieidealne pod katem ceny i tego,, ze troche oszukali z dopasowaniem do cery mieszanej ;)

Cudu nie ma

Produkt jest dobry. Spełnia swoje zadanie na 100%: dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie przesusza. Dobrze się pieni i jest wydajny (buteleczki używam od ponad roku).
Opakowanie ładnie się prezentuje i jest wygodne do użytkowania.
Może jestem uprzedzona, ale od produktu za 100 zł spodziewałam się trochę więcej. Moim zdaniem jest do zastąpienia tańszym mydłem z apteki.

To jest porazka totalna

Produkt jest niby dla cery mieszanej i tłustej. Mam cerę mieszaną i ten produkt strasznie mnie wysuszył. Dobrze że miałam tylko próbkę, inaczej wyrzuciłabym pieniądze w błoto. Zapewniło mi to taki bolący efekt ściągnięcia, że za nic zaczerwienienie nie chciało minąć. NIE POLECAM

Bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem pozostałości po makijażu, jednak niestety moją mieszaną cerę potrafi też wyszuszać....

Mydełko zakupiłam w zestawie wraz z innymi kosmetykami do przetestowania.
Jest to jeden z 3 kroków od marki Clinique.
Posiada w składzie dość dużo składników chemicznych jak SLS, środki powierzchniowo-czynne czy emolienty .Mamy także wyciąg z aloesu, kwas hialuronowy, czy wyciąg z rumianku które mają za zadanie nawilżyć skórę.
Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 50 ml, z zamknięciem na klik.
Konsystencja jest płynna i lekko żelowa w przezroczystym kolorze.
Mimo iż mydełko nie powinno zawierać związków zapachowych ja jednak delikatnie coś wyczuwam.
Delikatnie się pieni i dość dobrze spłukuje się go z twarzy.
To bardzo delikatny środek czyszczący, używam go przy nocnej pielęgnacji,
oczyszcza moją skórę, usuwając pozostałości po makijażu.Mimo swojej delikatności jest bardzo skuteczny.
Po jego zastosowaniu czujemy bardzo przyjemną gładkość, a co za tym idzie również czystą i ukojoną skórę.
Jest to dobry produkt, niestety nie nadaje się do stosowania codziennego gdyż przy codziennym stosowaniu dość mocno przesuszył moją mieszaną cerę w szczególności w strefie U, a wszystko to przez składniki chemiczne.Ogólnie jestem zadowolona z jego działania i od czasu do czasu lubię po niego sięgać, jednak nie zdecyduje się na pełnowymiarowy produkt.

Ok

Żel do mycia jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Ładnie się pieni, ale nie powoduje podrażnień, nawet gdy dostanie się do oczu. Nie pachnie jakoś szczególnie, pod tym względem jest raczej nijaki. Uważam jednak, że cena jest nieco wygórowana.

Pieni się ale nie myje

Produkt bardzo się pieni a mimo to jest delikatny. Na tyle delikatny, że nie doczyszcza resztek z makijażu. Po zmyciu lekkiego makijażu płynem micelarny, a następnie umyciu twarzy przy pomocy tego żelu i gąbeczki konjac na twarzy nadal zostały resztki makijażu. Jest to dla mnie niedopuszczalne, aby produkt do oczyszczania twarzy nie domyślał zwykłego lekkiego makeup'u. Ok do porannego oczyszczania twarzy. Produkt ma zapach rozcieńczonego chloru. Na plus opakowanie nadające się do recyklingu.

Dobry, ale cena wygórowana

Produkt zakupiłam w ramach zestawu prezentowego, dlatego testowałam próbkę o pojemności 30 ml. Żel ma oczyszczać twarz i rzeczywiście to robi. Wprawdzie producent ostrzega, aby omijać okolice oczu, ale mimo tego, że myłam również oczy (powieki, rzęsy), nie pojawiło się żadne uczulenie ani pieczenie. Produkt całkiem nieźle radzi sobie z makijażem, przy czym pragnę zaznaczyć, że z delikatnym, gdyż tylko taki robię. Mimo wszystko, po użyciu żelu oczyszczałam twarz również płynem micelarnym i rzadko kiedy widziałam, aby na waciku były jakieś pozostałości po kolorowych kosmetykach. Konsystencja jest żelowa, produkt ładnie pieni się po dodaniu wody. Nie ma zapachu, co dla mnie jest niewątpliwie plusem. Żel/mydło nie podrażnia skóry, nie powoduje uczucia jej ściągnięcia oraz nie wysusza - naprawdę godny polecenia. 30 ml przy regularnym stosowaniu dwa razy dziennie wystarczyło mi na ponad dwa tygodnie, więc myślę, że pełna 200 ml wersja może posłużyć na dość długi czas.
Jest jedna wada - cena. Moim zdaniem jest zbyt wygórowana, z drugiej strony patrząc na wydajność produktu można zdecydować się na jego zakup. Ja myślę, że będę do niego wracać.

Fajny produkt

Mydło w żelu do mycia twarzy od Clinique dostałam w preznecie. Jest to opcja miniaturka idealna w Podróż. Stosuje go od tyg. I co mogę napisać.

Pozytywnie mnie zaskoczył oczyszcza buźke i minimalizuje pory na nosie. Moja cera sucha w kierunku mieszanej. Zapach mi przeszkadza jest specyficzny. Jak do tej pory nie uczulił mnie i nie zapchał. U mnie ma plusy.