NeoNail, Eco, Lampa LED 24/48 W

vanitysklep.pl
11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Profesjonalna ECO lampa do manicure hybrydowego i żelowego
- wysokiej jakości energooszczędne 21 diod LED (moc efektywna 48W, a rzeczywista 24W)
- równomierne utwardzanie oraz pewność efektu manicure.
- 3 czasy utwardzania do wyboru: 30s/60s i 99s.
- wbudowany sensor ruchu
-2 inteligentne systemy: zapamiętywania ustawienia mocy i Low Heat Mode, odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy.
- żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania lampy i chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie,
- lampa jest bezobsługowa, gdyż nie wymaga wymiany świetlówek, dzięki technologii LEDowej,
- odczepiany spód na magnes.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Bezawaryjna, profesjonalna lampa do przeróżnego manicure hybrydowego.

Lampę używam już dobrych kilka miesięcy i jedno co mogę powiedzieć to jest na prawdę świetna. Jest w przyjemnym dla oka kształcie, wygodna w użyciu, ponieważ ma wbudowany sensor ruchu, więc nie musimy się bawić w odliczanie czasu, ponieważ ma również wyświetlacz, który odlicza sekundy.

Lampa posiada również trzy przyciski, po wciśnięciu odpowiednio 30 sekund, 60 sekund czy 90 sekund, sama odlicza czas i się wyłącza. Lampa posiada ledy, które są bardzo wytrzymałe i nie przepalają się. Ledy bardzo dobrze utwardzają wszelakie produkty, od lakierów 3w1 po zwykłą hybrydę i żel. Wszystko utwardzone jest równomiernie i na mur beton :)

Lampa jest wygodna nawet w podróży, ponieważ mamy możliwość odpięcia kabla zasilającego i można ją spokojnie spakować do kuferka. Produkt nie parzy rąk oraz nie podrażnia skóry dłoni czy stóp. Właśnie przez swój kształt mostka jest bardzo wygodna w robieniu manicure.

Świetny produkt, gorąco polecam!

Świetna lampa

Kupiłam ją w zestawie za 200 zł - super sprawa!
Sama lampa jest świetna. Lakier hybrydowy utwardzam w 30s. Osobom, które utwardzają w 60 i więcej - mega polecam! Zdecydowanie skrócił się czas robienia manicure, co jest dla mnie bardzo istotne.
Ja nie korzystałam ze wszystkich funkcji lampy, ale fajnie, że są. Dla osób średniozaawansowanych podstawowe funkcje jak najbardziej wystarczają.
Zaletą na pewno jest to, że w przeciwieństwie do lamp-mostków, ta lampa ma bardzo korzystnie rozłożone diody LED.
Nie nagrzewa się nadmiernie, no chyba, że robiłam mnóstwo szalonych wzorków, to wtedy była wyraźnie cieplejsza.
Kabel jest niezbyt długi, u mnie był na styk.
Kolejną zaletą jest fakt, że podstawka się odczepia i można robić wygodnie pedicure. W przypadku pedi - jest dużo miejsca, więc nie trzeba się bać, że uszkodzimy nasz lakier podczas kładzenia stopy.

Świetna

Doradziła mi ta lampę koleżanka i jestem z niej zadowolona , spełniła moje oczekiwania ,lakier hybrydowy jak i żel utwardza dokładnie i szybko ,wygląda przyjemnie ,diody są dobrze rozmieszczone .

Najlepsza

Bardzo fajna, praktyczna i wygodna w użyciu lampa. Łatwa do zrobienia manicure nawet dla niedoświadczonych osób.

Lampa ma ładny kolor i profesjonalny wygląd. Posiada czujnik ruchu, który sprawia, że sama się włącza po włożeniu ręki do środka. Ma odpowiednie wymiary do włożenia zarówno ręki jak i stopy. Ma dużą moc dzięki czemu manicure robi się naprawdę szybko.

• Łatwość obsługi: 5

Lampę kupiłam w zestawie, od razu z lakierami i innymi akcesoriami. Za całość zapłaciłam niewiele ponad 200zł więc uważam że za taką cenę to super zestaw jak na początek przygody z hybrydami. Lampa jest bardzo wygodna w użyciu. Ma ergonomiczny kształt, łatwo się ją używa. Bardzo podoba mi się automatyczne włączanie gdy włożymy do środka rękę. Działa super. Mam ją już od dwóch lat i cały czas się sprawdza. Nie wymaga żadnej konserwacji ani nic takiego. Dzięki dosyć sporej mocy manicure robi się szybko :)

• Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

W sam raz na domowe potrzeby

Lampę kupiłam razem z zestawem przez co cena nie była aż tak wysoka jak za sam produkt. Cena niewiele większa niż u konkurencji ale za to pojemność lakierów standardowa a nie pomniejszona, kupowana w okresie przed bożonarodzeniowym więc była też fajna promocja. Lampa (jak i cały cestaw) sprawdziła się idealnie, obecnie mam ją już od dwóch lat i nic się z nią nie dzieje, może prócz tego ze płytka metalowa od spodu trzyma się gorzej niż na samym początku i przy przekładaniu nieostrożnym zdarza jej się odpaść. W obsłudze idealna dla początkujących, bez zarzutów. Jeśli ktoś robi manicure hybrydowy w domu to jest bardzo dobry sprzęt i nic lepszego nie potrzeba. Utwardza lakiery bardzo dobrze, również innych firm i nawet "chińskie" - jeszcze mi nię nie zdarzyło żeby jakiś się zrolował pod nią. Czas nie jest najszybszy, przeważnie trzymam wszystkie lakiery ok 45 sek ale to zależy od mocy, tutaj zgodnie z zaleceniem producenta działa jak należy. Żele też dobrze utwardza, akryli nie próbowałam ale pewnie tak samo, czyli będzie dobrze. Z minusów kabel mógłby być dłuższy a umiejscowienie wtyczki po jednejstronie lampy może utrudniać pracę. Też trzeba pamietać że nie jest do końca zabudowana z tyłu więc jak ktoś trzyma otwarty lakier za nią lub pędzelek z produktem może trochę chwycić i utrwalić lakier na buteleczce czy pędzelku

Produkt idealny.

Oczekiwania: Dobre utwardzenie różnych lakierów hybrydowych, łatwość w obsłudze.

Wrażenia: Lampa przede wszystkim wygląda ładnie i estetycznie. Jest biała, ma wbudowany czujnik ruchu. Diody są równomiernie rozmieszczone, więc utwardza wszystkie paznokcie na raz dokładnie tak samo. 3 czasy utwardzania, które wystarczy zmienić jednym kliknięciem, w góry wbudowany zegar. Z boku kabel zasilający, do tego spód na magnes, który można usunąć. Sensor ruchu również ułatwia prace. Świetnie radzi sobie zarówno z hybrydą jak i żelami - spełnia swoje funkcje w 100%. Idealna do manicure jak i pedicure. Dla mnie ta lampa to strzał w 10. Do tego jest lekka i łatwa w transporcie. Ma przystępną cenę i jest to zakup na lata. Swoja lampę mam od końca 2018 i nie widzę zużycia. Dla mnie produkt idealny w każdym calu.

• Łatwość obsługi: 5

Jak dla mnie lampa jest idealna. Nie testowałam innych lamp LED w domu, wyłącznie dlatego, że ta spełnia moje wszelkie oczekiwania.
Utwardza odpowiednio, jest wydajna, lekka i w przystępnej cenie.

najlepsza

Lampa jest bardzo wydajna, paznokcie są mocne i utrwardzone dzięki niej. Jest zdecydowanie rewelacyjna
Można w nią włożyć całą dłoń razem z Kciukiem
Jest możliwość ustawienia czasu bądź po prostu automatyczne obliczanie po włożeniu ręki idealnie spełnia swoją funkcję bez żadnych zastrzeżeń cenowo jest fajna

Jestem zadowolona

Jestem bardzo zadowolona z tej lampy. To był najlepszy wybór! Diody są rozmieszczone równomiernie przez co ładnie utwardza lakier, można pomalować wszystkie paznokcie łącznie z kciukiem i nie ma problemu żeby jakiś bok był nieutwardzony. Design lampy jest jak najbardziej na plus - ładna, estetyczna, schludna. Urządzenie ma czujki dzięki czemu jak włożymy rękę do lampy to od razu zaczyna naliczać się czas. Wielkim ułatwieniem jest samoistne wyłączanie się światła po skończonym czasie utwardzania.

Trafny wybór!

Lampę zakupiłam w zestawie przygotowanym przez Neo Nail z okazji świąt Bożego Narodzenia (polecam, po podliczeniu wartości produktów w zestawie i osobno okazało się, że oszczędzam kilkadziesiąt złotych). Używam jej od 4 miesięcy i po kilkunastu wykonanych manicure'ach (na paznokciach kilku różnych osób) mogę powiedzieć, że sprawdza się rewelacyjnie. Po pierwsze, mieści się w niej cała dłoń, dlatego praca jest szybsza i przyjemniejsza. Po drugie, diody są rozłożone równomiernie, a co ważne występują także na bocznych ściankach lampy, dzięki czemu poszczególne warstwy są dobrze utwardzone w okolicy skórek. Po trzecie, moc lampy jest wystarczająco duża, aby utwardzić lakier w krótkim czasie, a ponad to istnieje możliwość podwojenia mocy. Oprócz tego urządzenie jest bardzo intuicyjne, ma sensory ruchu - lampa włącza się automatycznie, gdy wkładamy w nią rękę. Istnieje także możliwość włączenia jej przyciskiem na 30, 60 lub 90 sekund. Ostatnia rzecz o której warto wspomnieć to minimalistyczny i estetyczny wygląd.

Kupiony w: U konsultantki

Porządna Markowa lampa

To jedna z moich pierwszych Lamp
Jest zdecydowanie rewelacyjna
Można w nią włożyć całą dłoń razem z Kciukiem
Idealnie spełnia swoją funkcję bez żadnych zastrzeżeń
Obsługa tej lampy jest intuicyjna a funkcja programowania wybranego trybu pracy jest bardzo przydatna
Korzystam z lampą na własny użytek i jestem bardzo zadowolona

Lampa jest po Ręczna można ją przechowywać naprawdę w niewielkiej przestrzeni mieści się nawet w kuferku
Jest Elegancka i dobrze wykonana idealna do pracy w domu