NeoNail, Eco, Lampa LED 24/48 W

vanitysklep.pl
11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Profesjonalna ECO lampa do manicure hybrydowego i żelowego
- wysokiej jakości energooszczędne 21 diod LED (moc efektywna 48W, a rzeczywista 24W)
- równomierne utwardzanie oraz pewność efektu manicure.
- 3 czasy utwardzania do wyboru: 30s/60s i 99s.
- wbudowany sensor ruchu
-2 inteligentne systemy: zapamiętywania ustawienia mocy i Low Heat Mode, odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy.
- żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania lampy i chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie,
- lampa jest bezobsługowa, gdyż nie wymaga wymiany świetlówek, dzięki technologii LEDowej,
- odczepiany spód na magnes.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Świetnie się sprawdza

Zestaw z tą lampą kupiłam dobrych kilka lat temu i do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa. Kompaktowy rozmiar i kształt i odłączany przewód sprawiają, że nie zajmuje wiele miejsca i jest wygodna do zabrania ze sobą na wypadek wyjazdów. Dobrze utwardza hybrydy, bardzo lubię funkcję sensora ruchu dzięki czemu włącza się automatycznie po włożeniu dłoni/stopy do środka lampy. Bezawaryjna i wytrzymała.

moja pierwsza od NeoNail

Mam tę lampę już kilka lat i używam jej zamiennie z inną lampą tego samego producenta. Ta była u mnie pierwsza i niezmiennie nie zawodzi.
Lampa, poza kablem zasilającym, składa się z dwóch części - białej góry z ledami, gdzie znajdziemy przyciski odliczania czasu i sekundnik oraz z dolnej podstawki, którą można wyciągnąć. Ja używam bez podstawki, bo tak mi jest wygodniej.
Ma czujnik ruchu, co jest najwygodniejszą funkcją jaką można sobie wyobrazić podczas robienia paznokci żelowych czy hybrydowych - wystarczy włożyć rękę pod lampę i lampa uruchamia się automatycznie, nie trzeba nic naciskać.
Lampa jest całkiem spora przez co bezproblemowo sprawdza się do przy wykonywaniu zarówno manicure jak i pedicure, równocześnie jest na tyle mała, że nie stwarza problemów przy przechowywaniu jej, a nawet całkiem dobrze radzi sobie w podróży.
Świetnie utwardza, ledy mimo upływu lat nie tracą swojej mocy. Służy mi już długo i myślę, że posłuży jeszcze kawałek czasu :)

• Łatwość obsługi: 5

Bardzo fajna na domowe warunki

Kupiłam tą lampę jako swoją pierwszą i używam jej od roku jestem bardzo zadowolona paznokcie zawsze są fajnie i szybko utwardzone, lampa jest porządna ma fajnie ulokowane diody dzięki czemu można wsadzić całą rękę i cła zawsze jest równomiernie wysuszona i utwardzona, dzięki swojej mocy jest wydajniejsza i szybsza. Mogę polecić do użytku domowego sprawdzi się jak najbardziej po roku nie ma żadnych wad technicznych także jak najbardziej jestem za cena jakoś super

Moja pierwsza

Lampę kupiłam w zestawie neonail lata temu. Bardzo dobrze utwardza lakiery neonail i semilac (30 sekund kolory, 60 sekund biały/czarny/top/baza).
Są jednak lakiery innych producentów, dla których ta lampa jest za słaba i trzeba dłużej utwardzać lakiery, więc trzeba sprawdzać i testować.
Tak czy inaczej każdy lakier da się utrwalić.
Sam wygląd mi się podoba. Lampa jest nie za duża ale wystarczająca żeby zmieścić całą dłoń/stopę.
Po latach użytkowania nadal świetnie działa.
Gdybym jednak miała teraz kupić lampę to wybrałabym coś silniejszego.

• Łatwość obsługi: 5

Dobra lampa to podstawa dobrego manicure

Hybrydowy czy żelowy manicure uda się jeśli mamy dobrą, skuteczną lampę LED. Złej jakości lampa a bardziej światła led mogą nieodpowiednio utwardzić lakier lub żel co sprawi, że nie będą tak trwałe a lakier będzie odchodzić od płytki paznokcia.

Lampa z NeoNail jest z całą pewnością lampą profesjonalną, która może zakupić wykfalifikowana kosmetyczka jak każda osoba, która wykonuje manicure w domu. Wykonanie lampy jest dobre co przyczynia się, że cena jest adekwatna do samej jakości. Czujnik ruchu oraz możliwość ustawienia czasu: 30s/60/s/90s ułatwia kontrolowanie nad naświetlaniem lakieru czy żelu.
Lampa spełnia wszystkie moje oczekiwania.

• Trwałość / wykonanie: 4

Jest ok

To moja druga lampa z neonail. Pierwsze działała dobrze, że każdą warstwę musiałam utrwalać 120-180s, przez co wykonanie pełnego manicure często trwało nawet 4 godziny. Praca z tą lampą jest dużo szybsza, wystarcza 60 sekund aby dobrze utrwalić poszczególne warstwy. Nie wiem czy to kwestia lakierów, czy tej lampy, ale czasami mam odpryski już po półtora tygodnia. Ogólnie polecam, bo szybsze utrwalanie pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Spoko

Jak w każdej lampie trzeba uważać aby nie pobrudzić żarówek, mi się to udało, ale na szczęście szybko to zobaczyłam i je wyczyścciłam :) Lampa pobiera tylko 24 W a ma moc jakby pobierała 48, dzięki czemu bez problemu utwardzam w niej żele. Zakup bardzo udany. Paznokcie robię sobie i całej rodzinie ;)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 4

Jestem na tak

Dobra lampa którą dostałam w prezencie świątecznym. Utwardza bez problemu lakiery hybrydowe, żele itp. Paznokcie trzymają się świetna. Jest o niebo lepsza od poprzedniej którą miałam.

• Łatwość obsługi: 5

Gdybym nie miała innej lampy z chęcią bym ją kupiła :)

Lampa bardzo fajna :mieści całą dłoń, utwardza lakiery bardzo szybko, posiada czasy utwardzania które są odpowiednie do czasu utwardzania różnych lakierów , posiada sensor ruchu, wyświetlacz odlicza czas pozostały do utwardzenia. Lampa trafiła do mnie kiedy nie miałam swojej lampy, pożyczyłam ją od koleżanki i sprawdziła się. Myślę, że będzie moim kolejnym zakupem w przyszłości.

Rewelacja

Używam tej lampy ponad rok. Cena lampy to około 200zł. Produkt bardzo szybko i skutecznie utwardza masę żelową, lub lakiery hybrydowe. Produkt posiada 3 czasy utwardzania: 30s/60s/90s, dzięki temu każdy może wybrać czas odpowiedni do swoich potrzeb. Lampa dodatkowo posiada czujnik ruchu. Moja ogólna ocena to 10/10.

• Łatwość obsługi: 5

Lampa sprawdza się u mnie znakomicie używam jej kilka miesięcy. Fajnie mi się z nią współpracuje szybko i równomiernie utwardza lakiery , jest solidnie wykonana ,ma od spodu metalową podstawkę, która odbija promienie LED z lamy dzięki temu lakier ma równomierną eksplozję na światło, mam ją już długo i działa bez zarzutu także zakupu nie żałuję

Zgrabna, skuteczna lampa

Używam lampy ECO drugi rok i jestem zadowolona. Dobrze rozmieszczone diody, utwardzalność zadowalająca, kabel zasilający długi w sam raz. Metalowy spód jest odczepiany, łatwo go wyczyścić. Polecam;)