vanitysklep.pl
11879 opinii
vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Profesjonalna ECO lampa do manicure hybrydowego i żelowego
- wysokiej jakości energooszczędne 21 diod LED (moc efektywna 48W, a rzeczywista 24W)
- równomierne utwardzanie oraz pewność efektu manicure.
- 3 czasy utwardzania do wyboru: 30s/60s i 99s.
- wbudowany sensor ruchu
-2 inteligentne systemy: zapamiętywania ustawienia mocy i Low Heat Mode, odpowiedzialny za stopniowe nagrzewanie się lampy.
- żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania lampy i chronią przed nadmiernym wzrostem temperatury, a ich równomierne rozłożenie gwarantuje idealne utwardzanie,
- lampa jest bezobsługowa, gdyż nie wymaga wymiany świetlówek, dzięki technologii LEDowej,
- odczepiany spód na magnes.

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Świetny produkt. Szybko suszy lakier, ma trzy tryby do wyboru. Lampa prosta w obsłudze nawet dla początkujących ( jak ja), a przy tym profesjonalna. Super!!!

Skusiłam się na swój pierwszy zestaw do hybryd od Neonail właśnie z tą lampą za 199zł .Świetnie się sprawdza - łatwa i szybka praca, mieści się cała ręka, wszystkie lakiery się dobrze utwardzają. Łatwa w obsłudze, posiada kilka programów i czujniki ruchu. Wykonana porządnie z dobrze rozmieszczonymi lampkami, z odczepianym dnem na magnes. Polecam ! Jak dla mnie idealna ! Lampa jest produktem spełniającym swoje zadanie bez żadnych zastrzeżeń. Obsługa lampy jest intuicyjna, a funkcja programowania wybranego trybu pracy jest bardzo przydatna. Lakier (nawet ten z niższej półki cenowej) bez problemu się utwardza i pozostaje trwały przez cały czas noszenia go na paznokciach. Korzystam z produktu na własny użytek (+ manicure dla mamy i siostry), wiec nie wiem jak sprawdzi się przy zdecydowanie częstszym użytkowaniu. Jeśli chodzi o moje potrzeby, lampa świetnie sobie radzi, więc polecam

Dobra inwestycja

Choć hybrydami zajmuję się dopiero od kilku miesięcy to już zdążyłam przetestować parę lamp, zarówno tych tańszych, jak i droższych. I muszę powiedzieć, że ta sprawdza się dużo lepiej niż cała reszta. Przede wszystkim, jest bardzo wygodna w użytkowaniu - jest na tyle duża, że mieści się w niej cała dłoń, a jednocześnie poręczna i wygodna w przenoszeniu. Jest to lampa o dużej mocy, dzięki czemu bardzo szybko i sprawnie utwardza lakier, a promień UV jest tak poprowadzony, że bardzo dokładnie utwardza powierzchnię, nie tylko samej płytki, ale również brzegów. Bardzo odpowiada mi jej design, jest elegancka i nowoczesna, jednocześnie nieprzekombinowana i prosta w obsłudze. Bardzo przydatna okazuje się być wyjmowana metalowa podstawka, dzięki czemu łatwo ją zdezynfekować oraz 3-stopniowy timer oraz czujnik ruchu. Zdecydowanie jest to inwestycja na lata :)

Pierwsza moja lampa

Lampę zakupiłam w zestawie Smart Set Premium. To była szybka decyzja a zarazem świetny traf. Jestem z niej bardzo zadowolona. Utwardza tak jak powinna, moc ma wystarczającą, jest wygodna w użytkowaniu, elegancka. Dodatkowo jeszcze posiada czujnik ruchu oraz odczepianą metalową podstawkę.

najlepsza lampa!

uważam, ze ta lampa do utwardzania lakierów hybrydowych jest idealna. Ma same zalety: czas utwardzania 30 lub 60 sekund - czas ten odlicza się malejąco i lampa sama się wyłącza po wybranym czasie. Ma także czujnik ruchu i jak wkładam dłoń to automatycznie się włącza. Mogę wówczas utwardzać lakier tyle ile potrzebuję np 40 sekund. Wygląda elegancko, jest mała i praktyczna. Utwardza jak należy, a do tego jest w przystępnej cenie.

Ideał!

Lampa to strzał w dziesiątkę.
Doświetla paznokcie również po bokach, dzięki czemu doskonale utwardza lakiery.
Ma praktyczną odczepianą podstawkę, która również jest pomocna przy dobrym utwardzaniu - odbija światło, więc jeszcze szybciej działa.
Jest niezawodna! Ma timer, różne tryby pracy. Doskonała lampa w dobrej cenie.

Kupiony w: U konsultantki

NeoNail, Eco, Lampa LED 24/48 W

Kupiłam ją jako prezent dla babci i mamy na wyprzedaży. I są bardzo zadowolone. Zestaw obejmował podstawy od 5 mini lakierów, po bazę, top, waciki, patyczki bambusowe jedynie musiałam dokupić primer ;)

Najlepsze w lampie jest to że magnetyczną podstawkę łatwo odczepić i samą lampę położyć gdziekolwiek się chce ! Dodatkowo opcja ładowania - mega czad !
I najlepsze jest to, że wystarczy kilka sekund i hybryda jest już gotowa !
Ładna obudowa i praktycznie działanie lampi sprawia, że sama się nad nią zastanawiam !

• Łatwość obsługi: 5

Porządna lampa dla każdego!

Lampę kupiłam wraz z zestawem startowymi jest bardzo zadowolona! Miałam nadzieję, że inwestując w nią się nie zawiodę - i tak też jest. Od roku lampa mi służy bez zarzutu. Bardzo szybko utrwala lakiery, a dodatkowo jest bardzo ładna,wytrzymała i elegancka. Cieszę się, ze to lampa LED - w sumie innej nie brałam nawet pod uwagę... Posiada wyświetlacz LED oraz banalnie prostą obsługę.
Naprawdę jest to lampa godna polecenia.
Pomimo, ze to moja pierwsza lampa mam nadzieję, że będzie również ostatnią. :)

Bardzo przyjemny produkt

Ladna. Elegancka. Trwala.
Ufam marce Neonail, nie mialam nigdy z nia problemow. Lampy sa bardzo dobrej jakosci
Wysoka moc urzadzenia pozwala na szybkie stworzenie nowych PAZNO ????????

Rewelacja!

Gdy zamawiałam ta lampę wraz z zestawem startowym, obawiałam się że będzie mała i niewygodna. Używam jej od ponad roku i nie zamieniłabym na żadną inną. Świetnie utwardza lakiery, ma odczepiany spód który jest na magnes sensor ruchu oraz wskaźnik odliczania czasu. Można wybrać moc lampy. Po roku użytkowania nie zauważyłam żadnych minusów. Polecam !

Moja pierwsza

Jest to moja pierwsza lampa do hybryd. Dostałam ją w prezencie z całym zestawem startowym Neonail. Jestem z niej zadowolona, jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada czujniki ruchu i 3 opcje czasowe 30s, 60s i 99s Low Heat Mode (Double power). Mieści się w niej cała ręka co bardzo ułatwia pracę i skraca czas robienia paznokci. Jest bardzo ładna , w białym kolorze. Na dodatek jest duża i wygodna w użytkowaniu.Bardzo szybko utwardza lakier. Co prawda nie należy do najtańszych ale moim zdaniem jest warta swojej ceny.

Świetna lampa

Lampa poprawnie utwardza lakier - zarówno płytkę jak i wolne brzegi, za jednym razem, pomagając zmniejszyć ekspozycję skóry dłoni na światlo z lampy. Lampa jest duża i wygodna- nadaje się zarówno do pedicure jak i manicure. Polecam zainwestować w tę moc lampy (dostępna w Smart Set Premium, skąd dostałam ją osobiście), ponieważ utwardza lakier skutecznie (w przeciwieństwie do mostków 6 i 9 w) i pozwala uniknąć zalewania skórek.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Mega przydatne

Bardzo przydatna lampa i mega funkcjonalna. Ładne światło wgl nie męczy, lampa nie jest jakaś duża nadaje się do zabranioa w podróż. Cena jak najbardziej okej :)