Chanel, Double Perfection Fluide

Chanel, Double Perfection Fluide

Zapewnia naturalny, matowy i jednocześnie promienny wygląd twarzy. Maskuje niedoskonałości cery, nawilża, pochłania nadmiar sebum, matowi i rozświetla, łatwo stapia się ze skórą i w niespotykanie (jak obiecuje producent) łatwy sposób się rozprowadza. Wygładza. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ponadto bardzo ekskluzywny - co zobowiązuje. Wysoka jakość niedostępna dla wszystkich - cena tradycyjnie zaporowa.

Mój ulubiony

Jest swietny. Idealny na cieplejsze pory roku.Bardzo dyskretny, nie widac ze ma sie go na buzi, pozwala oddychac skorze, nawilza. Nie kryje niedoskonalosci zbyt dobrze ale swietnie wyrownyje koloryt skory. Delikatnie rozswietla, sprawie ze buzia wyglada swierzo. Matuje na ok 4 godziny (u mnie to max), jest trwaly. Wytrzymuje caly dzien, no i nie zostawia sladu na ubraniach. Ilość zużytych opakowań: 2

Ideał!

W makijażu kieruję się zasadą "im mniej tym lepiej", a omawiany produkt jest w moim odczuciu idealny, spełnia wszelkie oczekiwania odnośnie podkładu doskonałego:) Znika z twarzy, czyniąc ją wypoczętą, świeżą i cudownie promienną; matuje, lecz czyni to w sposób niezwykle delikatny - osoby, którym zależy na macie absolutnym mogą być rozczarowane. Używam DP czwarty miesiąc i nie zauważyłam, by przesuszał moją skórę, choć sporo osób narzekało na tę niedogodność.Podsumowując, oceniam ten kosmetyk bardzo wysoko- wielki ukłon w stronę firmy Chanel- nie rozglądam się za innym, z pewnością pozostanę mu wierna długo długo:))Ilość zużytych opakowań: pierwsze.

wymagajacy

Powiem tak: nie jest to podkald idealny. Rozsmarowany, bardzo podkresla KAZDA najmniejsza sucha skorke na twarzy, wiec najlepiej jest go wklepac miejsce przy miejscu, a to wymaga czasu.
Nie matuje na bardzo dlugo, ale nie spotkalam jeszcze podkladu ktory bylby pod tym wzgledem lepszy. W zasadzie w ogole nie kryje, wyrownuje tylko kolor skory( mnie to pasuje, bo oprocz wieeelkich cieni pod oczyma nie mam problemow z cera) Wszelkiego rodzaju korektory wygladaja na nim troche gorzej niz na innych podkladach. To samo dotyczy pudrow. Kolory 20 i 40 sa bardzo ladne, bezowe, naturalne.
No a teraz zalety. Podklad IDEALNIE wtapia sie w skore, jest w zasadzie w ogole niewidoczny, rozprowadza sie cieniutka naturalna warstewka. Lekko rozswietla. Wygladza. Ladnie matuje. Jest bardzo wydajny. Ma bardzo przyjemna konsystencje.
Najlepiej zaprezentuje sie na gladkich buziach.

Planowalam pozegnac sie z nim raz na zawsze, na rzecz podkladow mocniej rozwietlajacych-mimo ze mam buzie sklonna do swiecenia-ale jakos nie potrafie sie z nim rozstac. Lubie go i nic na to nie poradze :)

pełna satysfakcja

Jest idealny i doskonały pod każdym względem. Wspaniale wygładza, matuje a jednocześnie rozświetla twarz, co powoduje, że buzia wygląda na wypoczętą. Pięknie kryje, a jednocześnie nie tworzy maski i efektu "płaskiej twarzy", dzięki temu wygląda się bardzo naturalnie. Jakby tego było mało, jest niesamowicie trwały, no i jeszcze posiada filtry. Czy można chcieć czegoś więcej? ...cóż, chyba tak;), zdecydowanie wolałabym inne opakowanie, np z pompką.

nic nadzwyczajnego

Po wielu niepowodzeniach z podkładami firm powszechnie dostęnych (mam bardzo "wymagającą" cerę), zaczęłam testować te z wyższej półki. Na pierwszy ogień poszedł właśnie Chanel DP. Oczekiwałam wiele - ale chyba za dużo. Rozprowadził się nawet nieźle, ale:-matowi na ok. 3 godz. - dla mnie stanowczo za krótko-niezbyt kryjący - przebarwienia były dalej widoczne-idealnie podkreśla bardziej suche miejsca na twarzy np. wokół nosa-trwały? tak - na ok. 4 godzPoza tymi minusami to twarz wygląda nadzwyczaj naturalnie, jest fajnie rozświetlona i lekko wygładzona. Myślę, że to podkład dla cery bardziej normalnej niż mieszanej i przede wszytkim dobrze nawilźonej. Ja się raczej nie skuszę-szukam czegoś innego :)

Kusi, ale.. nie..;)

Kusi..i to bardzo;) kusi przez:-sliczną , naturalną paletę barw ( nr.40 np.)-miłe wrażenie, przy nakładaniu go na buzię (nie wałkuje się, nie tworzy grudek,nie zasycha szybko/nie trzeba sei spieszyć. no chyba ze się musi;)-rewelacyjne wręcz przystosowywanie się do cery- nie wysusza,stapia się z nią tworząc jedno,-wyrównanie kolorytu na 5, tuszuje DROBNE przebarwienia cery-jest trwały- cały dzień na buzi i wygląda równie interesująco i z klasą jak rannym świtem;)-wydajny-zmatowienie absorbentką czy chusteczką hig. pozostawia go w nienagannym stanie.ale nie..bo:-słaby mat,na mojej mieszanej-niecałe 3 godz.-słabe krycie za to 2 gwiazdki mniej- bo akurat tych cech wymagam od podkładu idealnego:)Mimo to zachęcam, gdy ktoś jest mniej restrykcyjny odn.moich dwóch minusów:)

ojojoj...

no to sie teraz naraze ;) dla mnie ten podklad byl zapowiedzia tragedii (na szczescie mialam tylko probke). Pieknie podkreslil mi wszystkie pory i przesuszone miejsca na twarzy (czy w ten sposob chanel zacheca do kupna ich najnowszego kremu nawilzajacego ;0)? zasycha momentalnie i sciaga skore ... brrr!!! a co do postu suzanne: bombowe!!! tez musze porobic przed lustrem takie miny (jak znajde dobry podklad;0)

Bd ale nie rewelacyjny

Wcześniej nie używałam podkładów z wysokiej półki. Teraz własnie testuje kilka w tym właśnie DP Chanel. Podkład troszkę mnie rozczarował gdyż miałam większe wymagania wobec niego. Uzywam go już kilka dni ale nie wiem czy się skuszę na jego zakup - nie zachwycił mnie aż tak żebym miała wydać taką kwotę.<BR>A więc podkład ma bardzo ładne naturalne kolory. Mnie pasują dwa nr 30 i 40. Dobrze się rozprowadza, tworząc szybko zasychającą pudrową warstewkę.Ujednolica i rozświetla cerę. Efekt kryjący dla mnie jest zadowalający. Prawie nie widoczny na twarzy.Mam wrażenie ze trochę wysusza (w partiach suchych skóry widać go nieznacznie). Moja cera niestety zaczyna się błyszczeć po ok. 4 godzinach głównie na czole.<BR>Ogólnie podkład jest bardzo dobry ale nie widzę aż tak znacznej różnicy między tym podkładem a tym dobrze dobranym i dobrym ze średniej półki.<BR>

spodziewałam się więcej

plusy: piękne, naturalne kolory, idealne wtapianie się w twarz, delikatna pudrowa warstewka nie wymagająca już żadnego pudru (spotykam się z tym po raz pierwszy - na tym podkładzie puder wygląda wręcz źle!), dobre matowienie (ale tylko dobre - 6-7 godzin w moim przypadku).<BR>a co mi się nie podoba? brak pompki (nienawidzę wylewać podkładu), taki sobie zapach, oraz coś, czego się zupełnienie nie spodziewałam: DP bardzo uwidacznia każdą "suchość" skóry twarzy. cera musi być wręcz nieskazitelna. za to odejmuję gwiazdkę.

tylko dobry

Za tę cene spodziewałam się jednak czegoś lepszego. Jak dla mnie niewygodny w aplikacji - bardzo czasochłonny jeśli chce się nim dokładnie pokryc cała twarz. Bardzo szybko ( za szybko) wtapia sie ze skórą tworząc suchy filtr, który dodatkowo nie bardzo przypada mi do gustu. Po nałożeniu pudru za duży efekt pudrowej maski, która się utzymuje przez jakąś godzinę. Potem efekt jest dużo lepszy. Na plus - bardzo ładne odcienie. Drugi raz juz go raczej nie kupię.

bardzo dobry ale...

Po kilkurazowym uzyciu tego podkladu stwierdzam, ze jest leciutki, lekko matuje, b. dobrze sie naklada, nie wchodzi w pory i nie tworzy maski. Jednakze o wiele lepszy jest podklad Guerlaina z serii Divinora.

hmmm...

Jestem daleka od zachwycania się tym podkładem.Z czasem ciemnieje na twarzy-pewnego dnia aż osłupiałam widząc niespodziewanie ciemny kolor na buzi...brr.Jeżeli nie rozsmaruje się go bardzo szybko,to tworzą się jakieś dziwne smugi i z aplikacji nici.Rozświetla-ale słabo.Matuje-nie trzeba używać pudru,ale po 3 h twarz się świeci.Dobrze wyrównuje koloryt skóry,ale nie potrafił ukryć drobnych żyłek przy płatkach nosa.