Wibo, Photo Finish, Fixing Spray (Utrwalacz do makijażu)

Wibo, Photo Finish, Fixing Spray (Utrwalacz do makijażu)

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Utrwalacz do makijażu twarzy w postaci niewidocznej mgiełki. Zabezpiecza makijaż przed ścieraniem i rozmazywaniem, tworzy niewidoczną warstwę ochronną zachowując świeżość i idealny wygląd makijażu nawet do 24 H.

matujące, przedłużające trwałość makijażu, wygładzające
w sprayu
bazy pod makijaż twarzy, fiksery

Nieporozumienie

Widziałam wiele skrajnych opinii, ale skusiłam się. Szkoda mi nerwów na wypracowanie. Produkt bubel, szkoda pieniędzy, niestety robi więcej szkody niż pożytku, nawet nie da się go dokończyć.

mehh

Niestety ma bardzo mała pojemność i bardzo szybko się konczy, a utrwala makijaż tylko wtedy,gdy nałożymy jej naprawdę dużą ilość. Kiedy nałożyłam normalną ilość produktu (i tak było to wiecej niż się zaleca), podkład i tak się scierał. Fixer zamiast matować to strasznie rozswietla skore szczególnie czoło,co wygląda bardzo nieestetycznie i muszę to przyklepywać pudrem.
Jedynie mgiełka sprawdza się wtedy ,gdy nałożymy jej bardzo dużą ilość na twarz,co łączy sie z ekstremalnym efektem świecenia się. Ale wtedy makijaż jest trwalszy i dłużej wygląda świezo i ściera się tylko przy zuchwie,chociaż i tak jeszcze utrwalam to pudrem, więc nie wiem.

Nie polecam

Produkt kupiłam skuszona promocją. Jestem zawiedziona. Produkt nie robi mgiełki na twarzy tylko wyzwala duże krople przez co nie utrwala równomiernie makijażu. Szczerze to nie zauważyłam różnicy pomiędzy makijażem z utrwaleniem a bez utrwalenia. Produkt nie jest wydajny. Nie polecam

Jest ok - 3/5

Utrwalacz od wibo kupiłam w Rossmannie szukając jakiegoś delikatnego produktu, który utrwali mój makijaż przed weselem.
Produkt ma bardzo lekką formułę, nie obciąża makijażu. Stosowałam go po zakończeniu całego makijażu - po rozpyleniu na twarz nie robił dziur w makijażu, nie przemieszczał go, oraz nie sklejał pomalowanych tuszem rzęs. Rozpyla się w postaci delikatnej mgiełki. Zdecydowanie spełnia swoje zadanie, czyli bardzo łądnie scala makijaż ze sobą, przez co wygląda on bardziej naturalnie, usuwa efekt pudrowości na twarzy, a także przed wszystkim dosyć dobrze przedłuża trwałość makijażu. Jednak na większe wyjścia jak np. wesele, gdzie makijaż musi przetrwać cały dzień i całą noc polecam poszukać czegoś mocniejszego - po pewnym czasie twarz się wyświeca. Nie ma super utrwalenia, ale na co dzień dobrze się sprawdzi.
Zdecyodwanie na minus pojemność - ok. 50 ml. Starczył mi na bardzo krótki czas. Uważam, ze w tej cenie można dostać produkt, któy tak samo spełni swoje zadanie na co dzień, ale z większą pojemnością.
Czarne opakowanie na pierwszy rzut oka wygląda bardzo estetycznie i ładnie, natomiast już po pierwszym użyciu buteleczka bardzo się brudzi (np. od podkładu, rozświetlacza, itp.). Na czarnym tle widac wszytskie plamy z podkłu, korektora, itp, przez co po po każdym użyciu nalezy przecierać buteleczkę lub po prostu myć ręce po zrobieniu makijażu i przed rozpyleniem produktu. Również aplikator do rozpylania produktu jest wadliwy, po jakimś czasie zepsuł się.
Biorąc pod uwagę całość plusów i minusów - jestem na nie. Spełnia swoje zadanie natomiast cena, opakowanie, pojemność sprawiają, ze nie kupię produktu ponownie.

Spełnia swoją rolę

Fixerów używam każdego dnia ponieważ bardzo je lubię . Zwracam oczywiście uwagę na jakość kosmetyków do makijażu których używam ale nie zaszkodzi podbić trwałości dobrym utrwalaczem . Ten jest na rynku dość długo ale tak jakoś wcześniej się nie złożyło abyśmy się poznali . Nadrobiłam ostatnimi czasy gdy szukałam fixera w Rossmanie . Nie było za dużego wyboru więc wzięłam ten bo wydał mi się najciekawszy.

Jest bardzo ładnie opakowany . Ciemna buteleczka z estetycznymi napisami . Minusem jest to , że nie możemy sobie kontrolować zużycia na bieżąco i sami musimy to sobie oszacować plusem jakość wykonania no i świetnie działający w moim egzemplarzu atomizer który uwalnia produkt naprawdę delikatną mgiełką , pokuszę się nawet o stwierdzenie , że tak delikatnej mgiełki to mi jeszcze żaden atomizer z utrwalacza nie tworzył.

To typowy bezbarwny płyn o zapachu bardzo delikatnym i do niczego nie podobnym . Błyskawicznie wietrzeje . Na twarzy w ogóle go nie czuć po rozpyleniu - nie zostawia żadnej lekko ściągającej warstewki , nie osadza się również w postaci kropelek które mogą zrujnować nam makijaż .

Świetnie się wywiązuje ze swoich zadań : scala makijaż , zdejmuje z twarzy nadmierną pudrowość no i oczywiście lekko przedłuża trwałość makijażu . Nie jest to taki tytan jak mój ulubieniec All Nighter ale naprawdę daje radę . Biorę pod uwagę , że jest to produkt drogeryjny i w rozsądnej cenie dlatego nie wymagam od niego tyle co od o niebo droższych odpowiedników - dla mnie liczy się to , że mój makijaż jest w idealnym stanie od momentu nałożenia go aż do zmycia . Oczywiście jakość produktów do makijażu ma ogromne znaczenie ale dobry fixer jeszcze nam cały efekt trwałości podbije . No i ten właśnie taki jest . Nie przesusza , do podrażnień skłonności nie mam więc ten aspekt pomijam . Jedyny minus to dość średnia wydajność - używam go od miesiąca i za dzień czy dwa mi się skończy , a aplikuje każdorazowo 4 pompki , tutaj wiec mogło by być lepiej.

Jeśli ktoś go jeszcze nie zna to serio warto . Fajny jest

Ocena 4

Wibo, Photo Finish, Fixing Spray, utrwalacz do makijażu. Utrwalacz ma ładny zapach, nie psuje makijażu. Utrwalenie 4/5, mogło by być lepiej. Małe opakowanie jest poręczne, ale nie jest wydajny. Atomizer pryska strasznie dużymi kroplami. Cena średnia.

Średniak

Produkt kupiłam, ponieważ na szybko potrzebowałam jakiś spray do makijażu a ten był akurat na promocji. No i szczerze jest taki o.

Przy pierwszym użyciu trzeba uważać, bo mgiełka psika dość sporymi i "agresywnymi" kroplami. Nawet psikając tylko kilka razy twarz po tym fixerze jest po prostu bardzo mokra i dość długo wysycha. Dobrze utrwala makijaż, zdejmuje efekt pudrowości, ma ładny zapach. Niestety kolejnym jej minusem jest wydajność. Wiem, że sama buteleczka jest dość mała, ale przy codziennym używaniu skończyła się bardzo szybko, co pewne jest też winą tego nietrafionego atomizera. Cena jak za tak mały i niewydajny produkt jest dla mnie za wysoka. Raczej nie kupię ponownie.

Bubel

Produkt nie spełnia moich oczekiwań ani trochę.Ma ładne opakowanie i zapach i to tyle jeśli chodzi o zalety tego produktu.Nie utrwala makijażu , a wręcz widać ,że makijaż się rozwarstwia.Zostawia na skórze świecąca poświatę ,dodatkowo produkt nie jest wydajny.

Mój mały hit

Po foxer marki wibo sięgnęłam przypadkiem, kupując go w promce w rossku kiedy to w koszyku ładowały nie koniecznie potrzebne produkty. O dziwo, szybko go pokochałam. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się świetnie. Sprawia że podkład w strefie T wytrzymuje więcej czasu bez wyświecenia się. Atomizer jest przyjemny, pryska równomierna mgiełka, jedyny minus to pojemność produktu bo niestety jest niewielka.

Nie utrwala, a rujnuje..

Jest to jeden z najgorszych utrwalaczy do makijażu, z jakimi miałam do czynienia. Fixer nie tylko nie utrwala, ale wręcz psuje makijaż, gdyż działa jak woda i potrafi zmyć make up i zostawić po sobie smugi. Oprócz tego zostawia brokatową warstwę.. gdybym chciała się błyszczeć, to użyłabym rozświetlacza. Tu zaś utrwalacz potrafi koncertowo popsuć pracę włożoną w matowy makijaż.

Zdecydowanie nie polecam!

nieporozumienie

Największym minusem tego produktu jest opakowanie, a dokładnie jego atomizer, który chlusta w twarz olbrzymimi kroplami i do tego lubi się zacinać. Produkt ma chemiczny zapach, nie zauważyłam żeby w istotny sposób przedłużał trwałość makijażu. Jedyne co robi, to ściąga pudrowość z makijażu i pozostawia bardziej naturalne wykończenie. Nie kupię ponownie.

Na codzień

Utrwalacz jedynie na codzień, jak przy lekki makijażu się sprawdzi tak niestety przy wieczorowych itp polegnie, uważam że za tą cenę to w porządku, bo gdy potrzebujemy konkretnie coś utrwalić warto sięgnąć po kosmetyki profesjonalne