Keloo, Busti Serum, Serum intensywnie ujędrniające biust

Keloo, Busti Serum, Serum intensywnie ujędrniające biust

Busti Serum zawiera naturalne ekstrakty i olejki. Tworzy niewidzialną powłokę wzmacniającą skórę. Mikro i makroelementy sprawiają, iż skóra staje się nawilżona, a biust napięty i ujędrniony. Regularne stosowanie sprawia, że biust wygląda pełniej.

kosmetyki do pielęgnacji biustu
napinające, modelujące, ujędrniające
serum

Serum nie ma intensywnego zapachu ani lepkiej konsystencji. Wpływa to na plus przy codziennym używaniu, łatwo je wmasować, szybko wsiąka, nie tłuści ubrania. Góruje nad olejkami do biustu. Stosowałam go wraz z suplementami Bust Up i u mnie ujędrnienie i wypełnienie biustu się pojawiło

Jeśli chodzi o wartość kosmetyczną to serum jest bardzo wygodnie zapakowane z pompką, kolor zielonkawy, zapach delikatny, konsystencja nietłusta, ale dość gęsta. Wchłania się ekspresowo. Razem z suplementami Bust Up (bo kupiłam serum w komplecie) przynosi efekt wypełnienia piersi i nawilżenia skóry

zadziwił mnie pozytywnie

Serum jest bardzo malutkie przez co cena jest dość wysoka i może to odstraszyć. Jednak kiedy zaczęłam je stosować uświadomiłam sobie, że to dobrze, że opakowanie jest tak małe- większe i jeszcze droższe byłoby ciężkie do zaryzykowania w celach testów. Mam duży biust więc serum nie wystarczyła na długo, używałam 4 pompeczki na każdą pierś. Biust po zastosowaniu jest bardzo miły w dotyku, taki aksamitny. Po tygodniu zauważyłam znaczne ujędrnienie. Po 2 tygodniach mój narzeczony zapytał czy robiłam coś z biustem, bo jest uniesiony i bez stanika wygląda jak w staniku- i to jest według mnie najlepsza recenzja tego produktu. Na pewno będę do niego wracać i polować na jakieś promocje, żeby kupić od razu kilka opakowań. Produkt ma praktycznie niewyczuwalny zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu,

Średni efekt

Serum ładnie się wchłaniało i miało przyjemny zapach. Jednak po zużyciu całego opakowania i stosowaniu go regularnie nie zauważyłam jakiegoś zauważalnego efektu oprócz ładnie nawilżonej skóry. Opakowanie nie zbyt poręczne, niby fajne ale trudno zużyć do końca.

Sympatyczne

Zużyłam z wielką przyjemnością. Lubię takie wspomagacze i chętnie sięgam po wszelkiego rodzaju. To serum zaliczam do tym lepszych kosmetyków do pielęgnacji biustu. Miało przyjemną, lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadzało i szybko wchłaniało. Przyjemnie pachniało. Nie pozostawiało tłustej, czy lepkiej warstwy. Bardzo miło wspominam.

Ekstra!

Serum jest genialne! Do tej pory wydawało mi się, że wszystkie tego typu produkty nie działają i nie mają prawa działać. Tutaj zaskoczenie! super konsystencja, produkt pozostawia delikatną mgiełkę a przede wszystkim naprawdę działa i ujędrnia biust! Mąż zaczął dopytywać co się stało z moim biustem. No ale po co mężczyzn wtajemniczać w to - odpowiedziałam, że nic :D

fajne serum ;)

Bardzo przyjemny produkt, który z chęcią stosuje. Jak dla mnie serum ma świetną konsystencję, wygodnie się dozuje i niezwykle odżywia skórę biustu ;). Na pewno nie jest to produkt niezbędny, ale uważam że warto dbać o całe ciało, a piersi są bardzo ważnym jego elementem, są też narażone na duże zmiany w trakcie naszego życia takie jak ciąża czy wahania wagi. W im lepszej kondycji jest nasza skóra, tym lepiej jest sobie w stanie z tym poradzić ;)

jestem zadowolona!

Ponawiam swoją recenzję, ponieważ mineły 2 miesiące od testowania. Serum dostałam w prezencie, a nie jestem zwolennikiem "udziwnianych" kosmetyków. Nie używałam wcześniej tego typu produktów, ale stwierdziłam, że spróbuję.

Produkt jest bardzo wydajny. Uelastycznił i napiął skórę na dekolcie i na piersiach. Ma piękny zapach, dobrze się rozprowadza. Butelka jest trwała, dobrze "leży" w ręku. Widocznie zauważyłam poprawę. Polecam.

Wadą jest dostępność - wysyłka możliwa przez internet.

bez wciskania kitu

Zanim rozpiszę się bardziej na temat samego kosmetyku pragnę zaznaczyć, że ŻADEN krem/serum/olejek nie sprawi, że piersi się podniosą. Za to odpowiedzialne są mięśnie klatki piersiowej i trzeba po prostu je ćwiczyć.
Uważam, że takie serum jest świetnym dodatkiem do ćwiczeń czy diety, też jako prewencja jeszcze u młodych piersi. Serum otrzymałam w GlossyBoxie i z chęcią go używam.

Zalety produktu:
-bardzo ładny zapach
-ładne i wygodnie opakowanie z pompką
-bardzo szybko się wchłania
-dobra konsystecja
-nie klei się
-wygładził skórę piersi oraz dekoltu
-wydajny

Odejmuję jedną gwiazdkę za głupoty wypisane na etykiecie, że piersi się podniosą i będą jędrne od kosmetyku... No błagam :)

Godne polecenia!!

- Przyjemnie pachnie
- Ma bardzo śliską konsystencję idealną do wykonania masażu
- Świetnie się wchłania
-Już po kilku użyciach widać wyraźny wzrost nawilżenia skóry
- Kilka aplikacji wystarczy, aby zobaczyć że piersi są bardziej jędrne i uniesione.
- Skóra piersi i dekoltu jest widocznie piękniejsza i gładsza
- Serum jest średnio wydajne (starcza na około 2 tygodnie regularnego stosowania), ale widać rezultaty więc napewno kupie ponownie:-)