Joanna, Rzepa, Ampułki wzmacniające do włosów przetłuszczających się, cienkich i delikatnych, ze skłonnością do łupieżu i wypadania

Ampułki wzmacniające Rzepa do włosów przetłuszczających się, cienkich i delikatnych, ze skłonnością do łupieżu i wypadania. Na wzmocnienie i regenerację włosów. Problem łupieżu i przetłuszczania się włosów zostaje zniwelowany.
Składniki wiodące to wyciąg z czarnej rzepy, cyprysu oraz rozmarynu i pirytonian cynku.
Ampułki mają specjalną kompozycja zapachową, która neutralizuje charakterystyczny zapach czarnej rzepy i poprawia komfort stosowania.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., PEG-75 Lanolin, Raphanus Sativus Extract, Urtica Dioica Extract, Arctium Lappa Extract, Humulus Lupulus Extract, Glycogen, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Menthol, Allantoin, Laureth-10, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropinal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Dmdm Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

do skóry głowy, do włosów przetłuszczających się
zapobiegające wypadaniu włosów, wzmacniające, przeciwłupieżowe
bez parabenów, zapachowa
w ampułkach
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się

oj nie

Nie ogranicza wypadania włosów. Ampułki sa ogólnie nieskuteczne, a co gorsze u mnie przyczyniają sie do nadmiernego przetłuszczania się włosów :O Włoski są ciężkie i klapnięte. Nie polecam!

Używam tego produktu od:mies.

Nie

- bardzo niewygodna aplikacja.
- nie wiem czemu ale mam wrażenie, ze te ampułki obciążają mi włosy :O po nałożeniu sa jakby klejące sie i mniej świeże.
- nie zmniejszają tez wypadania włosów ;/
- intensywny zapach, nie dla wszystkich do zniesienia, mi akurat odpowiada

Tonik z serii Rzepa zdecydowanie lepszy.

Używam tego produktu od:mies.

Cudowne śmierdziuszki

Świetne ampułki, a raczej ich zawartość bo sama forma aplikacji jest taka sonie ale po kolei.
Głęboko wierze w moc czarnej rzepy i z tego powodu postanowiłam polubić się z jej specyficznym zapachem ;) Płyn w ampułkach oczywiście pachnie rzepką ale po prostu nauczyłam się nie zwracać na to uwagi. Działanie za to jest mistrzowskie. Włosy są wyraźnie odżywione, lekkie, przetłuszczanie faktycznie zmniejszone; włosy są świeże przez dłuższy czas. Ampułki pomagają walczyć z wypadaniem włosów, zauważyłam tez, ze pojawiło się dużo nowych włosków (zaznaczam jednak, ze stosowałam tez inne odzywki do skóry głowy i wcierki - myślę ze efekt ostateczny to wypadkowa działania wszystkich tych produktów.
Niekiedy część zawartości ampułki dodawałam do masek, czy olejowych kompresów, resztę wcierałam w skórę głowy.
Nie podoba mi się jedynie ta forma aplikacji, przełamana ampułka jest ostra i nieprzyjemne "jeździ" się nią po skórze głowy, trochę to niebezpieczne, nalewanie na dłoń i nakładanie na włosy powoduje, ze tracimy spora część kosmetyku. Przy następnym opakowaniu prawdopodobnie przeleje zawartość wszystkich ampułek do jakiegoś pojemniczka z atomizerem, łatwiej będzie aplikować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Spełniają swoje zadanie!

Świetne do przetłuszczającej się skóry głowy.Rzeczywiscie regulują prace gruczołów i jednocześnie wzmacniają włosy.Stosowałam przez dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolona.Jedyny minus to brak dołączenia aplikatora którym mozna by rownomiernie nakładac zawartosc ampułki na skóre głowy.Tym czasem niestety sporo ścieklo mi z głowy i z rąk podczas stosowania.Dlatego też odjęłam jedną gwiazdkę.Jeszcze jednym minusem jest to ,że są trudno dostępne.Żadko ktory sklep je ma.
PLUSY
- cena (jak na ampułki to taniocha)
-skutecznie wzmacniają włosy
-zmniejszają przetluszczanie
-zapach nie jest uciązliwy
POLECAM

Używam tego produktu od:2 tyg

coś nie tak!!!

w momencie rozpoczęcia kuracji nie miałam łupieżu, wypadały mi włosy! mniej więcej po tygodniu stosowania ampułek zaczęła mnie swędzieć głowa! pomyślałam, że tak ma być !!!! a teraz po m-cu stosowania mam okropny łupież! musiałam kupić szampon w aptece! włosy jak wypadały tak wypadają ! być może ja mam za suchą skórę głowy na takie ampułki! ale ich zadaniem ma być wzmocnienie włosów a u mnie skutek jest opłakany! jedyny plus jaki widzę to zmniejszenie przetłuszczania włosów! ale nie zastosuję ich nigdy więcej! Używam tego produktu od ok :m-ca

dziala !!!

podobnie jak tonik ampulki sa swietne (chodz male i za pierwszym razem sie troche pokaleczylam)
Wlosy naprawde mniej sie przetluszczaja, sa miekkie,blyszczace, mocniejsze, mniej wypadaja. W kazdym razie ja na pewno bede ich dalej uzywac.

Używam tego produktu od:pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Świetne:)

Kupiłam, bo święcie wierzę w moc czarnej rzepy dla włosów, ponadto kiedyś wcześniej miałam podobny tonik do włosów Joanny i byłam zadowolona. Ampułki -jak zuwazyła moja poprzedniczka są spore i jedna spokojnie wystarcza na wsmarowanie w całą skórę głowy. Charakterystyczny zapach czarnej rzepy może na początku przeszkadzać, ale na szczęście szybko się ulatnia. Za to efekt oszałamiający- wlosy stały się błyszczące, zdecydowanie gęstsze, mniej wypadają i lepiej wyglądają. Fryzura o wiele dłużej zachowuje świeżość. Na pewno będę je kupować:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

mniej tlusto!

Moje wlosy wymagaja codziennego mycia i w zwiazku z nadchodzaca wiosna postanowilam przeprowadzic zmasowany atak wzmacniajaco - odtluszczajacy, zeby ograniczyc czestotliwosc uciazliwego mycia wlosow przed porannym wyjsciem do pracy oraz ograniczyc ich wypadanie.
Przyznam, ze dzieki ampulkom Joanny cel osiagnelam i zabiegi bede kontynuowac, bo efekt jest wart nawet charakterystycznego rzepowego smrodku! (nawet go polubilam a i TZ sie nie skarzy)
W opakowaniu znajduje sie 7 szklanych ampulek wypelnionych przezroczystym plynem, na moje oko przypominajacym czysty sok z rzepy ale za cene ampulek Joanny, komu by sie chcialo myc sokowirowke :lol: ?
Ampulki sa spore, 1 spokojnie wystarcza na wtarcie w skore calej glowy (uwaga! produkt zawiera duzo alkoholu, nie smarowalabym nim wlosow!) rzepowy zapach ulatnia sie po kilkunastu minutach.
Uwazajcie jedynie przy odlamywaniu glowki ampulki (niby dobrze , ze produkt jest zamkniety w szklanym opakowaniu ale i tak ciagle sie boje, ze przy odrobinie nieuwagi ciachne ktorys palec!) chociaz moim zdaniem efekt jest wart tego momentu ryzyka ;)
Wlosy sa puszyste, odbijaja od skory glowy; juz po uzyciu trzeciej ampulki moglam myc wlosy co drugi dzien! mam wrazenie, ze mniej ich zostaje na wannie :)
Producent zaleca stosowac ampulki codziennie ale teraz moge spokojnie polewac sie nimi co drugi dzien.
W polaczeniu z zielona glinka (wymieszana z odzywka do wlosow tlustych Fitomedu) nakladana raz w tygodniu (na 30 minut w kapieli) moje wlosy po czasie zimowych czapek, niskich temperatur i wiatru wracaja do coraz lepszej formy.A dzisiaj zaczelam kolejne opakowanie ampulek :) Swietny produkt, daje full gwiazdek, czego nie robilam od dluzszego czasu!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania