Avon, Care, Rich Moisture Face Cream (Intensywnie nawilżający krem do twarzy) (nowa wersja)

Ekstrakty roślinne oraz witamina E zapewniają skórze jedwabistą gładkość i miękkość.
Krem z nowszej serii.

Porażka

Same minusy:
- Konsystencja bardziej przypomina maskę do włosów.
- Zapycha pory, mam wrażenie, że skóra nie oddycha.
- Po kilkukrotnym posmarowaniu, efektów żadnych.
- Śmierdzi niesamowicie...

Kilka razy posmarowałam nim skórzaną kurtkę - jedyne udane zastosowanie :)

Nie polecam w żadnym wypadku.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Nie wiem co o nim myśleć...

Ma dobrą konsystencję, jego zapach przypomina mi świeżo przędzona wełnę. Ma sporo minusów:
- nie nadaje sie dla dojrzałych Pań bo zbyt przesusza i ściąga skórę (moja mama była bardzo niezadowolona z tego powodu)
- zbyt szybko wsiąka w skórę, żeby była nawilżona trzeba go sporo nałożyć, a co za tym idzie jest niewydajny.
- nałożony na niego podkład waży się, wiec jak dla mnie nadaje sie tylko na noc.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań : w trakcie 1

;-)

Bardzo dobrze się wchłania, chociaż wspaniale nie nawilża...zapach? hmm...nienajgorszy...delikatny;) kolor? jak każdy inny...czego Wy oczekujecie? kremu w kolorze tęczy? napewno nie znajdziecie. Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 2 x 200 ml

jedwabiste g*

Z przeproszeniem, ale opis tego kremu mnie po prostu rozwalił. Rozpacz w kratkę. Wydawało mi się, że to balsam zakleja mi skórę. Że nic gorszego mnie nie spotka. Jak zwykle nie doceniłam Avonu.

To dopiero klajster! Zapach znośny, nawet masochistycznie przyjemny. Konsystencja też jak najbardziej prawidłowa.
Ale działanie... brrr. Rozsmarowuje się opornie, jakby zupełnie nie chciał być nakładany na twarz. Wchłaniając się, dziwacznie zastyga na twarzy, sklejając brwi i tworząc na twarzy nieprzepuszczalną MASKĘ.

Co gorsza. Zachciało mi się założyć na tę kaszanę podkład. Po dziesięciu minutach na twarzy miałam zleżałą tapetę z makabrycznie widocznym KAŻDYM porem skóry. Skóra nie oddychała. Umierała w agonii, bez dostępu powietrza.

Krem dla masochistów.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: napoczęłam pierwsze i na tym koniec

krem jak krem, bez cudów

Uzywałam ten krem z powodu suchych skórek na twarzy, ale średnio się spisał, to chyba kolejny kosmetyk z serii "jeśli to jest intensywne nawilżanie, to ja nie chce wiedziec, jak wygląda łagodne nawilżanie..."
zacznę od zapachu- gdy tylko go powąchałam, pomyslałam, ze to musi być skuteczne, bo tak paskudnie pachnie... apteką, gliceryną, drożdżami, niczym ładnym :( całe szczęście zapach nie jest zbyt intensywny. Kolor dziwny (nie kremowy, tylko bardzo jasno brązowy), ale rozsmarowuje się dobrze i jest dość wydajny.
Podsumowując- trochę się zawiodłam, ale cena była taka, że tragedii nie ma. Następnym razem po prostu kupię lepszy i będe mogła wymagać ;)

krem dobry choc mogłby być lep

Po raz pierwszy raz sięgnęłam po ten krem w domu mojego chłopaka(jego mama używała:) tzn nie był to dokładnie ten sam krem, wcześniej była linia z koktajlem witamin i tak mi się spodobało jego używanie że koniecznie chciałam go mieć.Niestety były juz tylko te z nowszej serii. Krem faktycznie ma jakby lepką konsystencję ale szybko się w chłania..zapach..hm..taki trochę "bezpłciowy", za bardzo nie wiadomo czym pachnie ale akurat zapach nie jest tu taki ważny.Nawilżać-nawilża ale jednak wciąz będę poszukiwać tamtej serii z witaminami.Tego używam do ciała, zaraz po tym jak posmaruję się na noc rajsą oliwką więc pudełko 200 ml zejdzie mi szybko:) Kupię go kolejny raz bo za taką cenę nie jest wcale zły:)

kremu używam jeden miesiąc ,zużyte opakowanie 1 niecałe

Awaryjnie jak najbardziej

Kupiłam ten krem kilka miesięcy temu w promocji.
I tak sobie stał, do momentu gdy zabrakło tego którego używałam.
Wypróbowałam i jestem pozytywnie zaskoczona,ponieważ bardzo dobrze nawilża skórę mam po nim gładką i miękką.
Wydajny,dość tani, konsystencja faktycznie dziwna ale wchłania się bez zarzutu,zostawiam sobie go sobie jednak na sytuacje awaryjne.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

zawiodłam się

Dwa razy sprawdzałam, czy na pewno mam ten sam krem, którego recenzje czytałam. Szczęśliwie kupiłam pięćdziesiątkę za 5 zł a nie dwusetkę, bo bym nie zużyła chyba.
Pudełko: Brzydki niebieski odcień.
Wygląd kremu: bardzo rzadki, wodnisty. Kolor beżowy, nieatrakcyjny. Zapach jak maść z apteki, nie podoba mi się.
Efekt: słabo nawilża, zamiast nawilżyć suche miejsca spowodował powstanie nowych. Nie, nie , nie. Wolę niveę soft.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze/ostatnie

podstawowy

tak jak wyżej-kremik do pielęgnacji podstawowej:
-nawilża dobrze
-lepki ale łatwo go rozsmarowac
-szybko się wchłania
-delikatnie pachnie
-wydajny
-nie ma jakś rewelacji w składzie ani działaniu ale jako krem codzienny się sprawdza.
używam na szyję-tam nie zapycha lecz patrząc na skład-nie dla cer sklonnych do wyprysków;)

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:małe, 50 ml

Ujdzie

Krem ma dziwną konsystencję, trudną do określenia, to fakt. Ale nie lepi się i wchłania ekspresowo. Zapach ma specyficzny, ale nie drażniący, delikatny. Na twarzy nie wyczuwalny. Absolutnie nie jest tłusty, nawilża. Mam pudełko 50 ml, większego bym nie kupiła, bo chyba miałbym ten krem na rok, a to dla mnie za długo - lubię eksperymentować.
Na noc stosuję kwasy - a ten krem cerę po kwasach wygładza, nawilża, skóra jest miękka. Używam tego produktu od: całe 1 opakowanie 50 ml
Ilość zużytych opakowań:

Beznadziejny

Nie polecam krem jest beznadziejny, skóra po nim zamiast nawilżona jest tłusta oraz jest strasznie leki i ma dziwny zapach. Kupiłam go z myśla nawilzania a tu totalna porażka. nie polecam

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Najlepszy jaki mi się trafił:D

Kremik ma fajniutką konsystencję, przyjemny zapach, bardzo dobrze nawilża, nie zostawia na twarzy tłustego filmu , jest leciutki i nie zapycha:D Czego potrzeba więcej?:D Niska cena a opakowanie megaaaa wieelkie! Aż 200ml za 8,90 w promocji :D Myśle,że na dobre zagości w mojej kmosmetyczce:) Miejscami nieraz mam skórę nieco przesuszoną ,ale on sobie z tym doskonale radzi:D Wielki plus dla niego, bo z reguły nie mogę używać kremów dlatego,że większość z tych które miałam uczulały moją buzię:D Ten jest THE BEST:D

POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od:niedawna