Wibo, Incredible Black, Matte and Lasting, Eye Pencil (Intensywnie czarna kredka do oczu z temperówką)

Marka

Intensywnie czarna kredka do oczu Incredible Black z ekskluzywną długotrwałą formułą pozwala na uzyskanie czarnej kreski już za pierwszym pociągnięciem

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Po prostu NIE

Piękna czerń i... tyle.
Trwałość to jakaś porażka, szybko się rozmazuje.
Najgorsze jest jednak jej ostrzenie - ta mini koncowka, niby temperówka sobie nie radzi, kredka się łamie i nie ma szans na uzyskanie perfekcyjnego, "ostrego" końca.
Jestem na "nie".

Godna polecenia

Od dłuższego czasu szukałam intensywnie czarnej i trwałej kredki aż znalazłam to cudo. Kredka jest miękka, intensywnie czarna, przyjemnie się nakłada i utrzymuję cały dzień. Niestety przez słabą jakość opakowań produktów Wibo zatyczka od mojej kredki pękła przez co wysycha już na następny dzień.

Super intensywność koloru, miękkość i temperówka

Kredka ma intensywnie czarny kolor. Formuła jest trwała, nie rozmazuje się w ciągu dnia. Łatwo rozprowadza się na skórze, jest miękka. Ma dość wąski rysik przez co można dzięki niemu narysować precyzyjną linię. Duży plus to temperówka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Kredka jest wydajna. Używana codziennie wystarczy średnio na 2 miesiące.

Bardzo miękka, idealna pod pędzelek

Kredka sprzedawana jest w bardzo ładnym, złoto-czarnym opakowaniu doposażonym w temperówkę, za co daję ogromny plus. Całość solidna i praktyczna w użyciu.

Produkt ma dość miękką konsystencję, dlatego:
- w przypadku efektu przydymionego oka możemy zaaplikować go bezpośrednio na skórę,
- w przypadku wykonywania kresek trzeba sobie pomóc precyzyjnym pędzelkiem.

Produkt należy do grupy "tłustawych", przez co ładnie się rozprowadza na powiekach. Charakteryzuje go niespotykana w konkurencyjnych markach, intensywna czerń.

Bardzo się cieszę że tak łatwo się łamie bo przynajmniej bez żalu ją wyrzuciłam

Kredkę kupiłam tylko ze względu na to że miała być mega czarna i matowa a poza tym cieszyła się dobrymi opiniami.

Na pewno ma kilka plusów.
1. faktycznie ma mega czarny kolor , sztos.
2. stanowi idealną bazę podczas robienia smokey eye , nałożona i roztarta na cała powiekę dobrze trzyma cień i intensyfikuje głębie
3. ładnie złote opakowanie z czarnymi elementami

Teraz to co sprawia że gdy rano robię makijaż to omijam ją szerokim łukiem bo jak próbuje ją użyć to tylko się niepotrzebnie denerwuje.
Ma ona tak miękką konsystencje, jak plastelina że rozmazuje się przy lekkim dotknięciu. Jest aż za miękka, nakłada się grubo i czasem zostawia grudki.
Kiedy się nią maluję jestem cała nią upaćkana. Policzki, palce-zawsze jakieś drobinki gdzieś mi się ukruszą i katastrofa gotowa.
Możecie powiedzieć że to moja wina, chwila nieuwagi, pospiech czy co tam jeszcze ale zdarza się to notorycznie przy każdym użyciu a początkująca w makijażu nie jestem.
Jest tak miękka że cały czas się łamie, dotknięcie do powieki często kończy się jej ukruszeniem. Dla mnie to dobrze bo szybko się skończy i nie będzie problemu.
Ma gruby rysik i nawet załączona temperówka nie jest w stanie naostrzyć ją w szpic. Jeśli ktoś jest fanem grubych kresek to może się z nią polubi.
Faktycznie jest matowa ale długo zastyga na oku ,przez co łatwo może się rozmazać. Jak zaschnie to potrafi się kruszyć.
Pierwszy produkt który potrafi mi sie odbić pod łukiem brwiowym.

15 zł wywalone w błoto.
Nie podzielam zachwytów i odradzam zakupu .

Niezbyt dobra

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam kredkę Wibo i nie polecam.

Na linii wodnej oka utrzymuje się bardzo krótko, na pewno nie nadaje się do robienia kreski (w zestawie jest temperówka, która jest bezużyteczna ze względu na miękkość kredki).
Niespecjalnie się rozciera, a jak już to trzeba to robić wyjątkowo szybko, bo zastyga, a potem kruszy się.
Jakoś nie potrafię z nią pracować, nie polubiłyśmy się - będę szukać innej.

Plus za cenę, konsystencję, miękkość i kolor.

Super kredka w niskiej cenie .

Jak zkabczylam opakowanie szczerze myślała że to mega droga kretka do oczów ,jakie moje zaskoczenie było jak się okazało ,że kredka kosztuje około 15 zł . Kredka jest mega na pigmentowana kolorem. Nie uczula moich oczów ,nie podrażnia ,nie powoduje łzawienia oczów. Kredka jest mega wydajna ,robi piękne kresy pod oczami ale też super sobie radzi jako lajner na oczy. Fajna kredka.

Najlepsza czarna kredka dostępna w drogeriach

Wibo Incredible Black to produkt, którego używam tylko i wyłącznie na linii wodnej. Produkt ten idealnie spisuje się w codziennym makijażu. Utrzymuje się cały dzień, nie tracąc na swojej ostrości. Nie rozmazuje się w ciągu dnia. Kredka jest w kolorze idealnej głębokiej czerni. Kredka sama w sobie jest nieco twarda, ale kremowa. Próbowałam malować nią kreskę, jednak tutaj akurat mi się nie sprawdziła. Produkt zamknięty w eleganckim opakowaniu, w którym ukryta jest temperówka.

Kredka do oczu

Kredka ma intensywny kolor. Jest miękka, więc dobrze podkreśla oko. Plus za to, że jest z temperówką. Jest wydajna ;) Bardzo często zmieniam kredki do oczu i ta należy do moich ulubionych.

Incredible black

Kredka jest bardzo miękka przez co jest przyjemna w aplikacji. Jej pigmentacja powala. Tak czarnej kredki na oku nigdy nie miałam. Nie ma najmniejszych problemów z rozblendowaniem jej na powiece. Będzie idealna jako czarna baza pod smoky eye. Nie próbowałam jej na linii wodnej, natomiast malowanie nią jaskółki nie jest wcale takie łatwe. Kredka jest miękka i trudna do na temperowania załączoną temperówką. Jest trwała owszem ale baaardzo długo zastyga, przez co kiedy maluję nią kreskę często odbija mi się na powiece. Jak dla mnie super ale tylko do smoky.

Kredka automatyczna w pięknym złotym opakowaniu. W ogonku kredki ukryta jest temperówka, która w moim odczuciu jest bezużyteczna, bo próby naostrzenia tak miękkiej kredki

Czarna kredka do oczu z temperówką, Incredible Black, Matte and Lasting, Wibo

Kredka do oczu kupiłam w Drogerii Rossmann, zapłaciłam około 16 zł.
Kredka jest automatyczna wysuwana ma intensywny czarny kolor, jest miękka, łatwo się nią rysuje.
Dodatkowy plus za ładne estetyczne opakowanie i za temperówkę.
Kreska narysowana tą kredką dobrze się rozciera i zastyga, nie rozmazuje się nie spływa, jest trwała.
Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i na pewno jeszcze kupie kolejny raz, poprzednio używałam czarnej kredki do oczu Maybelline New York, Colorama Crayon Khol i powiem że kredka Wilbo Incredible Black bardziej mi odpowiada. Polecam !

Uwielbiam!

Kredki używam właściwie jedną po drugiej, jak tylko się kończy, kupuję kolejną, myślę że to o czymś świadczy ;-) Ma bardzo czarny kolor, wygląda wręcz jak smoła, jest miękka, idealnie się rozciera, nie rozmazuje się, jest bardzo trwała. Bardzo podoba mi się design, czarno złote opakowanie wygląda naprawdę ładnie. Na plus temperowka wbudowana w opakowanie. Dużą zaletą jest dostępność tej kredki, oraz jej cena. Dla mnie, nie ma lepszych ;-)