M.A.C., Blot Powder Pressed

M.A.C., Blot Powder Pressed

Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałośc makijażu. W zestawie gąbeczka.
Dostępne warianty kolorystyczne: Light, Medium, Medium Dark, Dark, Deep Dark.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie

Kupiony w: U konsultantki

Nie jestem zachycona

Był to mój pierwszy puder MAC użyany jednoczenie z podkładami tej marki.
Puder dobrze matuje cerę, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością, żeby wyglądał naturalnie. Nie przekonał mnie do końca, być możne jeszcze kiedyś po niego sięgnę.
W moim przypadku o wiele lepiej sprawdzał się w "naturalnym środowisku", Przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu nie sprzyja trwałości pudru. Aby makijaż utrzymał się ok 8h musiałam nałożyć grubszą warstwę , a wtedy makijaż tracił na naturalności. Miałam wrażenie , że pory są bardziej widoczne. Pomimo to zaczerwienienia do których mam tendencje były widoczne dość szybko po zrobieniu makijażu.

dobry puder matujący

Początkowo nie byłam nim zachwycona ,miałam wrażenie ,że mnie zapychał ale winowajcą okazało się coś innego.Dałam mu szanse,faktycznie niweluje efekt świecenia skóry maksymalnie ,nie wiem jak się spisze latem ,bo kupiłam go jesienią.Ale póki co jest idealny

Był to mój pierwszy puder firmy MAC. Od razu się w nim zakochała i tak już zostało do teraz . Pięknie matuje , nie daje koloru, grunt to dopasować go do karnacji , ale ogólnie to bomba! Przedłuża trwałość makijażu, ja często też daje go pod oczy

Dobrze matujący puder

Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Puder jest rzeczywiście matujący i niesamowicie wydajny. Nie nadaje się do samodzielnego stosowania na twarz, więc trzeba mieć coś "pod spodem". Nie do końca podoba mi się efekt jaki daje na twarzy, niby go nie widać, a jednak cera wygląda tak trochę nienaturalnie i szaro. Bardzo przeszkadza mi jego zapach, bardzo chemiczny i sztuczny. Na pewno zużyję całe opakowanie, ale kolejnego chyba już nie kupię.

Nie znam lepszego !

Zużywam już nie wiem które opakowanie i stale jest to mój ulubiony puder.
Fajnie matuje, nie zmienia koloru podkładu.
Nadaje się zarówno do wykończenia jak i do poprawek w ciagu dnia.

Nie zatyka porów, nie robią sie po nim różne 'przygody' na twarzy.
Miły, przyjemny i niezastąpiony :)

Najlepszy!

Bardzo fajny. Mam cerę trądzikową, która w okresie letnim bardzo się świeci. Jest on jedynym pudrem, który potrafi zmatowić moją skórę na długo. Bez efektu ciasta. Wygląda bardzo naturalnie. Nie jest to puder, który sprawdza się używany solo, ponieważ nie uzyskamy nim żadnego krycia. Nałożony natomiast na podkład daje efekt delikatnej woalki. Bardzo ładnie utrzymuje podkład w ryzach i nie trzeba się martwić, że podkład za godzinę spłynie nam z twarzy.

plusy
+idługotrwałe matowienie
+naturalny wygląd
+bardzo wydajny, przy codziennym używaniu (nawet kilka razy dziennie, codziennie) wystarczył mi na blisko rok,
minusy
-wysoka cena
POLECAM! ja na pewno kupię kolejne opakowanie :))

Jak najbardziej!

Używam go od 2 miesięcy razem z podkładem Studio Fix, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do alergii i tutaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, żadnych uczuleń, czerwonych plam.
Plusy:
+ bardzo ładnie matuje
+nie zmienia koloru
+ładnie łączy się z podkładem

bardzo dobry puder

Puder posiadam w odcieniu Medium Dark.
Jest to bardzo dobry puder, zostawia naturalne wykończenie, ma idealny kolor, raczej neutralny.
Nawet cena nie wydaje mi się zbyt wygórowana, ponieważ puder jest bardzo wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo trwały

Zdecydowanie najlepszy prasowany puder, jaki miałam. Matuje na wiele godzin. Nawet w czasie upałów, kiedy moja twarz zaczynala sie zwykle swiecic juz po godzinie przy innych pudrach, po tym ciągle pozostawala matowa. Jest bardzo drobno zmielony, wiec nie jest mocno widoczny na twarzy. Z racji tego, ze nie trzeba nim czesto poprawiac twarzy, jest bardzo wydajny. Mam go od ponad dwoch miesiecy i naprawde niewiele produktu ubylo w opakowaniu.

dobry

jako puder do torebki do poprawek w ciągu dnia jest na prawdę wporządku, matuje na ok 4h, daje troche koloru

-cena
-nie utrzymuje aż tak długiego matu

+kolory
+opakowanie trwałe z lusterkiem
+formuła

bez szału

Moja pierwsza reakcja po zastosowaniu tego pudru..."ludzie co to jest".
Na mojej cerze się średnio sprawdza niestety. Matuje i owszem,ale twarz wygląda tak nienaturalnie,że szkoda słów.
Dawno już żaden puder tak nie przesuszył mi okolic nosa!
Mam jeszcze jeden puder MAC, który się lepiej sprawdza, ale szczerze to nie rozumiem tych zachwytów nad tą marką.
Zastanówcie się dobrze wydając nie małe przecież pieniadze.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Taki sobie

Kupiłam ten puder pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu bo moja strefa T ostatnio wariuje ... niestety trochę się rozczarowałam... Wcale nie matuje na długo...po 2 h już się świecę ( taki sam czas jak po Rimmelu stay matte) Puder jest bardzo zbity i muszę nieźle się napędzlować żeby go wydobyć ....
Na skórze wygląda naturalnie i to jego plus. Niestety moim zdaniem nie spełnia swojego podstawowego zadania ( a na pewno mam oryginał bo kupowałam w sklepie internetowym MACa.)