Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Lekki fluid z silikonami który sprawia, że podkład pozostaje świeży przez 8 godzin a kosmetyki rozprowadzają się lepiej, wyrównuje koloryt cery a skóra przez długi czas zachowuje matowy wygląd.

Jest ok

Kupiłam te bazę "z ciekawości" . Od razu zaznaczę ze jest to moja pierwsza baza więc nie mam porównania z innymi. Używam jest codziennie jak idę na dłuższy okres czasu i przy imprezach.

U mnie działa dobrze tzn : łatwo się wszystko nakłada na bazę ( podkład) , lepiej to wygląda niż bez bazy. Ma fajną konsystencję, na długo starcza. Makijaż po nałożeniu na bazę trzyma się dłużej.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuk

Taka sobie

Zacznę od plusów: bardzo wydajna, dobrze przedłuża trwałość cieni (!) na powiekach, konsystencja w sam raz no i wygodna tubka, z której można wycisnąć bazę do ostatniej kropli :]
Minusy? Nie widzę jakiegoś spektakularnego efektu utrzymywania się podkładu/pudru na buzi.
Dodam, że to jedna z dwóch baz jakie używałam, więc duzego doświadczneia z tego typu produktami nie mam. (ten drugi to baza Delia)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

rewelacja:)

króciótko: mam tłustą cerę, cienie na powiekach trzymają się w perfekcyjnej fazie ok. dwóch godzin. po zastosowaniu tej bazy i podkład i cienie utrzymują się bez zmian ok. 10 h. kocham ją za jej cenę, wydajność i funkcjonalność.

wonderfull!! :)

Używam tego produktu od: 1 MIESIĄCA
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ML

nawet fajna

ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, wygładza, jest wydaja.
dużym minusem jest zapach - jak dla mnie okropny, nie zauważyłam też żeby jakoś szczególnie przedłużała trwałość makijażu.
myślę że w cenie promocyjnej (ok. 16 zł) warto wypróbować :)

Ok ale bez rewelacji

Dobrze utrzymuje makijaż na twarzy ale jak dla mnie jest trochę za bardzo lepka i trudno się na niej rozprowadza podkład. Mogłaby mieć też ładniejszy zapach. Ogólnie produkt nie jest zły ale nie powala też jakością na kolana, tym bardziej za taką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Godny polecenia, choć..

ma tez swoje plusy i minusy.
Plusy:
Bardzo wydajna
Kryje równomiernie
Doskonale się na nią nakłada podkład
Także cienie trzymają się na niej bardzo dobrze
Raczej nie szkodzi cerze (choć nie stosuje jej codziennie)

Minusy:
Wygładza średnio, widać po nałożeniu podkładu wzgórki i dołki na skórze (zwłaszcza gdy ktoś ma niezbyt idealną skórę jak ja)
Nie wypełnia zmarszczek

Używam tego produktu od:roku

Totalna trwałość:)

Bazę kupuję już po raz 2 i nie mogę jej się nachwalić:)

Ma przyjemną konsystencję, idealnie się rozprowadza.

Szybko się wchłania, stosuję ją na całą twarz, włącznie z oczami i makijaż jest o niebo trwalszy, kolory intensywniejsze. Jest wydajna, wystarczy odrobinka.

Dodatkowy plus- bez zapachu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:2gie w trakcie

Rozświetla i wygładza

Jestem z niej bardzo zadowolona (w przeciwienstwie do podkladow z tej firmy :P). Bardzo ładnie ożywia i rozświetla cerę, często stosuję ją samą na twarz, nawet bez podkladu, szczegolnie latem i mam rozpromienioną i swieżą buzię. Fajnie nadaje się też pod oczy jako rozświetlacz do cieni pod oczami. Pomaga w utrzymaniu podkladu na twarzy, wygladza cere i przyjemnie nawilża. Jeden z bardziej udanych produktów z tej firmy, do ktorego na pewno będę wracać.

Strata pieniędzy

Podkład z firmy oriflame jest moim pierwszym podkładem i naprawdę byłam bardzo szczęśliwa gdy go zamawiałam, miałam nadzieję, że cera będzie bardziej promienista a makijaż utrzyma się dłużej. Niestety ta baza nie robi absolutnie nic, jest tragiczna. Jedyny plus to to, że się ładnie rozprowadza, no ale chyba w bazie pod makijaż chodzi o coś więcej. Jestem na nie, będę dalej szukała, tym razem zdecyduję się na coś co wy moje kochane wizażanki polecacie :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Jest dobra

Stosuje tej bazy z dobry rok...jak nie dłużej i uważam,że jest dobra :) takie jest moje zdanie. Miałam różne już bazy z różnych firm i żadna mi tak nie podchodziła jak ta. Ładnie rozświetla buzię , podkład dłużej mi się utrzymuje :)

Używam tego produktu od: rok

taki sobie

Plusy:
- wygładza skórę
- łatwiej rozprowadza się podkład, po odczekaniu ok. 10-15 minut przed nałożeniem
- nawilża
- ukrywa rozszerzone pory
- nie wałkuje się
- wydajny

Minusy:
- nie matuje
- nie przedłuża trwałości podkładu
- efekty są krótkotrwałe
- trzeba trochę się natrudzi, aby odpowiednio dopasować jego ilość do wymagań skory

Nie kupię, bo szukam ideału, a tej bazie do tego daleko.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2- jedno obecnie, jedno rok temu

hmmm plus i minus

Skora po nałożeniu jest delikatna i miękka, fajny ale krotkotrwały efekt, już po paru godzinach cera się błyszczy a makijaż zmywa, używam go przeważnie przed samym wyjściem ale na długą imprezę się nie nadaje.

Używam tego produktu od:2 lata